Zanechte nám na sebe kontakt, brzy se Vám ozveme s nabídkou

nebo
Pomáhá Vám

Novinky

Kategorie novinek

4. 1. 2019

Velké sklady nad 10 000 m2 lákají hlavně internetové obchody

Česká republika díky své poloze ve středu Evropy nabízí zázemí nejen pro menší sklady, ale i pro velké moderní haly. Za posledních pět let se totiž rozloha skladů v tuzemsku zvětšila o 60 %, konkrétně na 7 milionů m2. Nové skladovací plochy, mezi nimi i velké sklady nad 10 000 m2, rostou hlavně na okraji metropolí – u Prahy, Plzně, Brna nebo také podél hranic s Německem.

Celý článek

20. 12. 2018

Miliardovou investici do Panattoni Parku Prague Airport II přináší společnost ViaPharma

Stavitel průmyslových zón Panattoni Europe buduje u středočeského Pavlova speciální halu pro česko-slovenskou společnost ViaPharma, která zajišťuje distribuci především pro síť lékáren Dr. Max. Budova s pronajímatelnou plochou 22 900 m2 bude zahrnovat sklad, kanceláře, sociální zázemí i lékárnu. Celková investice do nemovitosti a technologií přesáhne miliardu korun. Společnost ViaPharma uzavřela v Panattoni Parku Prague Airport II nájemní smlouvu na 15 let. Transakci pomohla dojednat realitně poradenská společnost CBRE. Předání haly by mělo proběhnout na konci léta příštího roku.

Celý článek

23. 8. 2018

Malé sklady do 1 000 m² jako budoucnost skladování. Žádané jsou nejen v Praze

Showroomy, vzorkové prodejny, výdejní místa nebo sídla e-shopů. To jsou jen některé příklady využití malých skladů do 1 000 m². Důvodem rostoucího zájmu o malé sklady je například propojení kanceláře a skladových prostor nebo potřeba reprezentativního zázemí firmy.

Celý článek

30. 1. 2018

Specialista na logistiku cenného zboží má nové zázemí na Praze – západ

CBRE, světový lídr v oblasti komerčních realitních služeb, zprostředkovala pronájem průmyslových prostor pro společnost LOG-IN CZ, která působí na trhu již 20 let. LOG-IN CZ poptával prostory v Praze, a nakonec zvolil jako nejvhodnější pronájem v Karlovarská Business Park na Praze západ.

Celý článek

18. 1. 2018

Advanced Supply Chain Group bude mít základnu v České Republice

Skupina Advanced Supply Chain Group se sídlem ve Velké Británii v uplynulých letech výrazně rozšířila své podnikatelské aktivity. Začínala jako poskytovatel zpracování textilu a logistických služeb, své podnikání vybudovala na znalostech maloobchodního prodeje a stala se globálním průkopníkem v oblasti komplexních inteligentních řešení dodavatelského řetězce.

Celý článek

16. 1. 2017

Realitní trh v roce 2017. Co nás čeká v industriálním sektoru?

Pryč je doba krize. Dle makroekonomické predikce Ministerstva financí ze závěru roku 2016 můžeme v roce 2017 očekávat další ekonomický růst. Česká ekonomika je ve velmi dobré kondici, dokonce slušně obstojí i v porovnání s jinými zeměmi EU, a tak se z přínosů ekonomického růstu můžeme těšit i v novém roce. To jenom potvrzuje studie Real Estate Market Outlook 2017, kterou vydala společnost CBRE, světový lídr komerčních realitních služeb.

Celý článek

24. 11. 2016

Bert Hesselink získal cenu AmCham Wings pro členy AmCham

Bert Hesselink, Senior Director ve společnosti CBRE, vyhrál cenu AmCham Wings 2016 za jeho dlouholeté předsednictví v radě pro realitní trh v rámci AmCham, pohánění její agendy vpřed a v neposlední řadě za příspěvky místnímu trhu v realitním sektoru.

Celý článek

30. 10. 2016

Společnost ARC Robotics sdružuje VŠE POD JEDNOU STŘECHOU

Spolupráce společnosti ARC Robotics s.r.o. se CBRE vyústila v pronájem dvou jednotek v CTZone Plzeň.

Celý článek

15. 8. 2016

Společnost Lightway zaplnila poslední volnou jednotku haly C v Business Parku Chrášťany

Spolupráce společnosti Lightway se CBRE s.r.o. vyústila v pronájem poslední volné jednotky v hale C Business Parku Chrášťany.

Celý článek

19. 7. 2016

Park P3 Prague D11 roste raketovou rychlostí – 40 000 m2 budova ve výstavbě pro FM Logistic

Společnost P3, vlastník, developer a správce průmyslových nemovitostí s celoevropskou působností, zahájila výstavbu nové haly v parku P3 Prague D11 pro společnost FM Logistic. Druhá a zároveň největší budova tohoto parku bude mít rozlohu 40 000 m2, přičemž více jak třetina haly je stavěna na míru (BTS) pro francouzskou rodinnou společnost FM Logistic. Transakci zprostředkovala společnost CBRE.

Celý článek

29. 6. 2016

Bert Hesselink přebírá pozici Head of Industrial & Logistics ve společnosti CBRE

Společnost CBRE, světový lídr v sektoru komerčních realitních služeb, oznámila změnu ve vedení divize průmyslových a logistických služeb. Do funkce Head of Industrial & Logistics CBRE byl nově jmenován Bert Hesselink, který tuto pozici převezme od Michala Bezděky.

Celý článek