Zanechte nám na sebe kontakt, brzy se Vám ozveme s nabídkou

nebo
Pomáhá Vám

Novinky

Kategorie novinek

20. 12. 2018

Miliardovou investici do Panattoni Parku Prague Airport II přináší společnost ViaPharma

Stavitel průmyslových zón Panattoni Europe buduje u středočeského Pavlova speciální halu pro česko-slovenskou společnost ViaPharma, která zajišťuje distribuci především pro síť lékáren Dr. Max. Budova s pronajímatelnou plochou 22 900 m2 bude zahrnovat sklad, kanceláře, sociální zázemí i lékárnu. Celková investice do nemovitosti a technologií přesáhne miliardu korun. Společnost ViaPharma uzavřela v Panattoni Parku Prague Airport II nájemní smlouvu na 15 let. Transakci pomohla dojednat realitně poradenská společnost CBRE. Předání haly by mělo proběhnout na konci léta příštího roku.

Celý článek

30. 1. 2018

Specialista na logistiku cenného zboží má nové zázemí na Praze – západ

CBRE, světový lídr v oblasti komerčních realitních služeb, zprostředkovala pronájem průmyslových prostor pro společnost LOG-IN CZ, která působí na trhu již 20 let. LOG-IN CZ poptával prostory v Praze, a nakonec zvolil jako nejvhodnější pronájem v Karlovarská Business Park na Praze západ.

Celý článek

18. 1. 2018

Advanced Supply Chain Group bude mít základnu v České Republice

Skupina Advanced Supply Chain Group se sídlem ve Velké Británii v uplynulých letech výrazně rozšířila své podnikatelské aktivity. Začínala jako poskytovatel zpracování textilu a logistických služeb, své podnikání vybudovala na znalostech maloobchodního prodeje a stala se globálním průkopníkem v oblasti komplexních inteligentních řešení dodavatelského řetězce.

Celý článek

20. 12. 2017

Prémiové náhradní díly nově na Praze Západ

Společnost EUROPART, přední dodavatel dílů pro nákladní vozy, návěsy, dodávkové vozy a autobusy, a partner servisních dílen pro užitková vozidla, se rozhodla rozšířit svou síť provozoven o novou lokalitu na Praze Západ. Naším úkolem nebylo jen najít vhodné skladové, ale také kancelářské prostory.

Celý článek

29. 11. 2017

Jsme lídři na českém trhu

Naší vášní je pomáhat klientům k úspěchu. Naše práce není jen o tom najít prostor. Hledáme místa, kde mohou společnosti budovat svůj úspěch, dávat práci lidem a vytvořit něcco nového. Děláme z ČR lepší místo k životu. V prvích třech čtvrtletích roku 2017 jsme měli největší podíl na trhu zprostředkovatelů průmyslových nemovitostí s 30 % podílu na transakcích zahrnujících nové pronájmy a předpronájmy.

Celý článek

20. 11. 2017

Nový park v Lovosicích má svého prvního nájemce

Park P3 Lovosice získal svého prvního nájemce díky nám. Pro společnost FM Logistic jsme zorganizovali tender, z něhož vyšel vítězně developer P3, který díky novému předpronájmu zahájí výstavbu úplně nového parku.

Celý článek

26. 9. 2017

SmartZone Kuřim má nového nájemce

Společnost I.K.V., působící v oblasti dodávek a servisu průmyslových mycích a odmašťovacích strojů, se díky CBRE přestěhuje do nové průmyslové zóny Smartzone v Kuřimi, kde najde nové, větší a reprezentativní prostory pro své podnikání s možností rozšíření svých služeb o subdodavatelské mytí a odmaštění dílů ve strojírenství.

Celý článek

22. 9. 2017

Když je třeba přejednat současné podmínky...

Společnost Yusen Logistics nás požádala o porovnání možností na trhu, protože se blížil konec jejich nájemní smlouvy. Vzhledem k omezené nabídce vhodných prostor jsme doporučili prodloužit nájem a zároveň přejednat stávající nájemní podmínky v Business Park Prague Zličín developera Amesbury.

Celý článek

5. 9. 2017

EPRIN spol. s r.o. se stěhuje do Technologického parku Brno

Naše brněnská kancelář si připsala další úspěch - nalezení vhodných prostor pro společnost EPRIN spol. s r.o. Ta nám zadala nelehký úkol - prostory v poměru výroba : kanceláře 1:1. Z nadpisu už tušíte, že jsme pro EPRIN našli řešení...

Celý článek

28. 8. 2017

Už 22 společností má díky nám letos nové prostory

V první polovině letošního roku jsme pomohli 22 úspěšným společnostem najít nové prostory, expandovat nebo přejednat podmínky o celkové ploše 123 000 m2. Důvěra a hlavně úspěch, které se za těmito čísly skrývají, nás velice těší a pevně věříme, že i v druhé polovině roku pomůžeme společnostem rozvíjet jejich podnikání a tím i celou ČR.

Celý článek

16. 8. 2017

Nestandardní není nemožné

Čedok se na nás obrátil s poměrně nestandardním požadavkem, protože záměrem prostor nemělo být využití pro klasické skladování a navíc se mělo jednat o jednotku do 500 m2. Nic ale není nemožné, a tak se klient stěhuje do nových prostor v Segro Logistics Park Prague.

Celý článek

3. 8. 2017

Trojí přeshraniční spolupráce

Společně s kolegy ze Slovenska jsme byli u výstavby nové haly pro Adler Pelzer Group v Bratislavě, kterou vybudoval developer CTP. Naše spolupráce s klientem i developerem tak pokračuje i v zahraničí.

Celý článek

27. 6. 2017

V-Podlahy nově na Zličíně

CBRE pomohla společnosti V-PODLAHY najít prostory nejen pro jejich novou vzorkovou prodejnu na Praze-Západ, ale i pro jejich skladové prostory. V- PODLAHY našly nové zázemí v Business Park Prague Zličín u developera Amesbury.

Celý článek

22. 6. 2017

Yanfeng slavnostně otevřel nové výrobní centrum

Jeden z nejmodernějších výrobních závodů v Evropě, který má sloužit k výrobě interiérů osobních aut, budovala CTP necelý rok. Celková rozloha činí více než 23 000 m2 a hala je konstruována do dvou podlaží. Transakci zprostředkovalo oddělní Industrial & Logistics společnosti CBRE.

Celý článek

19. 6. 2017

CBRE zastupovalo Alutech Systems při jejich relokaci do nové haly

Společnost Alutech, výrobce komponentů pro roletové systémy a sekčních vrat, před 7 lety vstoupila do České republiky s cílem proniknout na trhy střední a západní Evropy. To se podařilo, další expanze je však podmíněna rozšířením skladovacích ploch. S relokací jsme Alutechu pomohli právě my.

Celý článek

13. 6. 2017

Tirex Tyre se v srpnu 2017 stěhuje do nových prostor, i díky nám

CBRE zprostředkovala prodej stávající haly a výběr řešení pro novou halu společnosti Tirex Tyre, která se zabývá velkoobchodním prodejem pneumatik. Jako nejvhodnější řešení byl vybrán Panattoni Park Prague Airport II, a to mimojiné i proto, že klient preferoval výstavbu do vlastnictví. Nová hala bude dokončena a předána v srpnu 2017. Prodej stávající haly o velikosti 10 tisíc m2 v Modleticích byl již realizován.

Celý článek

15. 8. 2016

Společnost Lightway zaplnila poslední volnou jednotku haly C v Business Parku Chrášťany

Spolupráce společnosti Lightway se CBRE s.r.o. vyústila v pronájem poslední volné jednotky v hale C Business Parku Chrášťany.

Celý článek

22. 6. 2016

Společnost CTP poskytla prostory dalšímu českému nájemci

Firma Zenit si pronajala v Brně necelých 1.000 m2

Celý článek

18. 3. 2016

Společnost Xpress Trans se stala prvním nájemcem haly F v SEGRO Logistics Park Prague

CBRE zprostředkovala firmě Xpress Trans pronájem skladu v západní části Prahy

Celý článek