Zanechte nám na sebe kontakt, brzy se Vám ozveme s nabídkou

nebo
Pomáhá Vám

Novinky

Kategorie novinek

23. 8. 2018

Malé sklady do 1 000 m² jako budoucnost skladování. Žádané jsou nejen v Praze

Showroomy, vzorkové prodejny, výdejní místa nebo sídla e-shopů. To jsou jen některé příklady využití malých skladů do 1 000 m². Důvodem rostoucího zájmu o malé sklady je například propojení kanceláře a skladových prostor nebo potřeba reprezentativního zázemí firmy.

Celý článek

20. 12. 2017

Prémiové náhradní díly nově na Praze Západ

Společnost EUROPART, přední dodavatel dílů pro nákladní vozy, návěsy, dodávkové vozy a autobusy, a partner servisních dílen pro užitková vozidla, se rozhodla rozšířit svou síť provozoven o novou lokalitu na Praze Západ. Naším úkolem nebylo jen najít vhodné skladové, ale také kancelářské prostory.

Celý článek

26. 9. 2017

SmartZone Kuřim má nového nájemce

Společnost I.K.V., působící v oblasti dodávek a servisu průmyslových mycích a odmašťovacích strojů, se díky CBRE přestěhuje do nové průmyslové zóny Smartzone v Kuřimi, kde najde nové, větší a reprezentativní prostory pro své podnikání s možností rozšíření svých služeb o subdodavatelské mytí a odmaštění dílů ve strojírenství.

Celý článek

22. 9. 2017

Když je třeba přejednat současné podmínky...

Společnost Yusen Logistics nás požádala o porovnání možností na trhu, protože se blížil konec jejich nájemní smlouvy. Vzhledem k omezené nabídce vhodných prostor jsme doporučili prodloužit nájem a zároveň přejednat stávající nájemní podmínky v Business Park Prague Zličín developera Amesbury.

Celý článek

5. 9. 2017

EPRIN spol. s r.o. se stěhuje do Technologického parku Brno

Naše brněnská kancelář si připsala další úspěch - nalezení vhodných prostor pro společnost EPRIN spol. s r.o. Ta nám zadala nelehký úkol - prostory v poměru výroba : kanceláře 1:1. Z nadpisu už tušíte, že jsme pro EPRIN našli řešení...

Celý článek

16. 8. 2017

Nestandardní není nemožné

Čedok se na nás obrátil s poměrně nestandardním požadavkem, protože záměrem prostor nemělo být využití pro klasické skladování a navíc se mělo jednat o jednotku do 500 m2. Nic ale není nemožné, a tak se klient stěhuje do nových prostor v Segro Logistics Park Prague.

Celý článek

28. 6. 2017

PFM-Group změní brownfield v Kuřimi v podnikatelský park

Společnost PFM-Group položením základního kamene 22.6. odstartovala výstavbu moderního podnikatelského parku v průmyslové zóně v Kuřimi. Areál SmartZone, který vznikne na ploše dříve využívané k ukládání slévárenských písků, nabídne zájemcům 10.000 m2 vysoce variabilních prostor využitelných pro kanceláře, showroomy a navazující výrobně-skladové zázemí. Slavnostního poklepání základního kamene se kromě představitelů společnosti PFM-Group zúčastnil i starosta Kuřimi Drago Sukalovský a řada dalších VIP hostů.

Celý článek

27. 6. 2017

V-Podlahy nově na Zličíně

CBRE pomohla společnosti V-PODLAHY najít prostory nejen pro jejich novou vzorkovou prodejnu na Praze-Západ, ale i pro jejich skladové prostory. V- PODLAHY našly nové zázemí v Business Park Prague Zličín u developera Amesbury.

Celý článek

22. 6. 2016

Společnost CTP poskytla prostory dalšímu českému nájemci

Firma Zenit si pronajala v Brně necelých 1.000 m2

Celý článek