Zanechte nám na sebe kontakt, brzy se Vám ozveme s nabídkou

nebo
Pomáhá Vám

Novinky

Kategorie novinek

30. 1. 2018

Specialista na logistiku cenného zboží má nové zázemí na Praze – západ

CBRE, světový lídr v oblasti komerčních realitních služeb, zprostředkovala pronájem průmyslových prostor pro společnost LOG-IN CZ, která působí na trhu již 20 let. LOG-IN CZ poptával prostory v Praze, a nakonec zvolil jako nejvhodnější pronájem v Karlovarská Business Park na Praze západ.

Celý článek

18. 1. 2018

Advanced Supply Chain Group bude mít základnu v České Republice

Skupina Advanced Supply Chain Group se sídlem ve Velké Británii v uplynulých letech výrazně rozšířila své podnikatelské aktivity. Začínala jako poskytovatel zpracování textilu a logistických služeb, své podnikání vybudovala na znalostech maloobchodního prodeje a stala se globálním průkopníkem v oblasti komplexních inteligentních řešení dodavatelského řetězce.

Celý článek

20. 12. 2017

Prémiové náhradní díly nově na Praze Západ

Společnost EUROPART, přední dodavatel dílů pro nákladní vozy, návěsy, dodávkové vozy a autobusy, a partner servisních dílen pro užitková vozidla, se rozhodla rozšířit svou síť provozoven o novou lokalitu na Praze Západ. Naším úkolem nebylo jen najít vhodné skladové, ale také kancelářské prostory.

Celý článek

20. 11. 2017

Nový park v Lovosicích má svého prvního nájemce

Park P3 Lovosice získal svého prvního nájemce díky nám. Pro společnost FM Logistic jsme zorganizovali tender, z něhož vyšel vítězně developer P3, který díky novému předpronájmu zahájí výstavbu úplně nového parku.

Celý článek

22. 9. 2017

Když je třeba přejednat současné podmínky...

Společnost Yusen Logistics nás požádala o porovnání možností na trhu, protože se blížil konec jejich nájemní smlouvy. Vzhledem k omezené nabídce vhodných prostor jsme doporučili prodloužit nájem a zároveň přejednat stávající nájemní podmínky v Business Park Prague Zličín developera Amesbury.

Celý článek

19. 7. 2016

Park P3 Prague D11 roste raketovou rychlostí – 40 000 m2 budova ve výstavbě pro FM Logistic

Společnost P3, vlastník, developer a správce průmyslových nemovitostí s celoevropskou působností, zahájila výstavbu nové haly v parku P3 Prague D11 pro společnost FM Logistic. Druhá a zároveň největší budova tohoto parku bude mít rozlohu 40 000 m2, přičemž více jak třetina haly je stavěna na míru (BTS) pro francouzskou rodinnou společnost FM Logistic. Transakci zprostředkovala společnost CBRE.

Celý článek

18. 3. 2016

Společnost Xpress Trans se stala prvním nájemcem haly F v SEGRO Logistics Park Prague

CBRE zprostředkovala firmě Xpress Trans pronájem skladu v západní části Prahy

Celý článek