Zanechte nám na sebe kontakt, brzy se Vám ozveme s nabídkou

nebo
Pomáhá Vám
28. 3. 2019

Marta Šťastná přichází do CBRE na pozici Business Development Director

Do společnosti CBRE přichází nová posila na pozici Business Development Director, Marta Šťastná. Její příchod koresponduje s novou organizační strukturou společnosti, která by měla ještě lépe reflektovat na potřeby klientů i požadavky trhu. Nese s sebou rovněž novou strategii služeb napříč všemi hlavními sektory. Marta Šťastná bude zodpovídat za rozvoj ve všech liniích služeb především v sektoru průmyslu a logistiky.

"Jsme rádi, že se Marta přidává k našemu týmu. Její příchod je pro nás znamením změn, kterými naše společnost prochází. Věříme, že její zkušenosti a tah na bránu nám pomohou nabízet služby, které budou ještě lépe naplňovat individuální potřeby našich klientů," říká Clare Sheils, Head of Industrial společnosti CBRE.

Marta má dlouholeté zkušenosti v oblasti obchodu a marketingu, převážně v oblasti nemovitostí a developmentu. Pracovala pro dvě mezinárodní projekční a stavebně-manažerské společnosti – pro PM Group, které pomáhala vstoupit na český a slovenský trh, a ještě předtím pro Bovis Lend Lease. Jako Ředitelka pro rozvoj obchodu a marketingu byla součástí managementu a mimo získávání nových zakázek se podílela na celkovém nastavení a řízení firmy. Mimo komerční výstavbu se hodně zaměřovala na průmyslovou výrobu a logistiku, hlavně na automobilový průmysl, potravinářství, farmacii a medicínské technologie, papírenský průmysl, datová centra apod., kde se jí podařilo získat zajímavé projekty i s mezinárodním přesahem.

Dlouhodobě zastupuje společnosti v různých asociacích a obchodních komorách. Aktivně působí ve Sdružení pro zahraniční investice (Association for Foreign Investment, AFI), kde byla opětovně zvolena do řídicího výboru, dále pak v České radě pro zelené budovy, jejímž exkluzivním členem je i CBRE.