Zanechte nám na sebe kontakt, brzy se Vám ozveme s nabídkou

nebo
Pomáhá Vám
26. 9. 2017
Jsme potěšeni, že jsme pomohli společnosti I.K.V. najít nové, reprezentativní prostory a že se společnost stěhuje do SmartZone, která je nejmodernějším parkem severně od Brna.

SmartZone Kuřim má nového nájemce

Společnost I.K.V. s.r.o., působící v oblasti dodávek a servisu průmyslových mycích a odmašťovacích strojů, se díky CBRE přestěhuje do nové průmyslové zóny Smartzone v Kuřimi, kde najde nové, větší a reprezentativní prostory pro své podnikání s možností rozšíření svých služeb o subdodavatelské mytí a odmaštění dílů ve strojírenství.

I.K.V. využila možnosti výstavby jednotky na míru v novém parku SmartZone developera PFM Group. Klient měl velké nároky především na technické standardy budovy. Ty budou na základě jeho požadavků navýšeny a I.K.V. tak získá moderní prostory pro své školící centrum, showroom a zázemí pro subdodavatelského mytí pro své zákazníky.  Relokaci zprostředkovala CBRE.

„Jsme potěšeni, že jsme pomohli společnosti I.K.V. najít nové, reprezentativní prostory a že se společnost stěhuje do SmartZone, která je nejmodernějším parkem severně od Brna.“ říká Sebastian Kovačič, konzultant CBRE.

SmartZone je nový podnikatelský park v Kuřimi, který vzniká na místě bývalé slévárny. Výstavba byla zahájena v červnu tohoto roku  a celkem nabídne zájemcům 8 500 m2 moderních ploch pro kanceláře, showroomy i výrobně-skladovací prostory.