Zanechte nám na sebe kontakt, brzy se Vám ozveme s nabídkou

nebo
Pomáhá Vám
22. 9. 2017

Když je třeba přejednat současné podmínky...

Společnost Yusen Logistics nás požádala o porovnání možností na trhu, protože se blížil konec jejich nájemní smlouvy. Vzhledem k omezené nabídce vhodných prostor jsme doporučili prodloužit nájem a zároveň přejednat stávající nájemní podmínky v Business Park Prague Zličín developera Amesbury.

Yusen Logistics se na nás obrátila s žádostí o prověření, zda na trhu jsou vhodné prostory pro jejich provoz. Velký důraz byl kladen především na blízkost letiště a dálnice D1 a zároveň byla nutností snadná dostupnost pro zaměstnance, nejlépe metrem. Specifický byl i poměr logistických vs. kancelářských prostor. Po prověření situace na trhu jsme klientovi doporučili prodloužit stávající nájem a spolu s tím přejednat nájemní podmínky. Yusen tak i nadále zůstává na Zličíně, kde působí již více než 15 let.

Gratulujeme Mayumi Yokozeki k úspěšné realizaci a přejeme Yusen Logistics, aby byli v prostorách i nadále spokojení, třeba i díky úpravě kanceláří na základě projektu od našeho oddělení Workplace Strategy.

Více informací naleznete v naší tiskové zprávě.