Zanechte nám na sebe kontakt, brzy se Vám ozveme s nabídkou

nebo
Pomáhá Vám
3. 8. 2017
Klient má navíc vždy jednu kontaktní osobu, která projekty koordinuje s týmy v zahraničí a zná klienta.

Trojí přeshraniční spolupráce

Společně s kolegy ze Slovenska jsme byli u výstavby nové haly pro Adler Pelzer Group v Bratislavě, kterou vybudoval developer CTP. Naše spolupráce s klientem i developerem tak pokračuje i v zahraničí.

Nová hala byla předána v červnu t.r. a bude sloužit k výrobě součástí luxusnějších aut skupiny VW. Práci zde najde více než 340 lidí na cca 12 000 m2. Budova, umístěná v CTParku Bratislava, navíc nevzniká na zelené louce, ale je dalším příkladem revitalizace brownfieldů. 

"S klientem Adler Pelzer Group pracujeme na několika projektech napříč Evropou, od výrobních prostor v ČR, Španělsku a právě na Slovensku po projekt R&D centra v Německu. Tato dlouhodobá spolupráce je tak důkazem, že CBRE dokáže nabídnout profesionální služby napříč různými zeměmi. Klient má navíc vždy jednu kontaktní osobu, která projekty koordinuje s týmy v zahraničí a zná klienta. Odpadá tak nutnost vysvětlovat potřeby a požadavky různým týmům v různých zemích.“ uvádí Lukáš Šaling, Associate Director CBRE Industrial & Logistics.

Jak to vypadalo na slavnostním předání haly do užívání se můžete podívat ve videu z akce: