Zanechte nám na sebe kontakt, brzy se Vám ozveme s nabídkou

nebo
Pomáhá Vám
28. 6. 2017
SmartZone Kuřim je pozitivním příkladem revitalizace brownfieldů; technické standardy i architektonické řešení poskytnou moderní a atraktivní prostory. Jsme rádi, že tato nová zóna v blízkosti Brna vzniká a že ji můžeme nabídnout našim klientům.

Sebastian Kovačič

Industrial Real Estate Consultant

PFM-Group změní brownfield v Kuřimi v podnikatelský park

Společnost PFM-Group položením základního kamene 22.6. odstartovala výstavbu moderního podnikatelského parku v průmyslové zóně v Kuřimi. Areál SmartZone, který vznikne na ploše dříve využívané k ukládání slévárenských písků, nabídne zájemcům 10.000 m2 vysoce variabilních prostor využitelných pro kanceláře, showroomy a navazující výrobně-skladové zázemí. Slavnostního poklepání základního kamene se kromě představitelů společnosti PFM-Group zúčastnil i starosta Kuřimi Drago Sukalovský a řada dalších VIP hostů.

Podnikatelský park Smart Zone, realizovaný podle architektonického návrhu Vladimíra Bruckera, nabídne zejména menším a středním firmám vysoce variabilní zázemí pro výrobu, obchod, kanceláře i sklady.

"SmartZone Kuřim je pozitivním příkladem revitalizace brownfieldů; technické standardy i architektonické řešení poskytnou moderní a atraktivní prostory. Jsme rádi, že tato nová zóna v blízkosti Brna vzniká a že ji můžeme nabídnout našim klientům." říká Sebastian Kovačič ze CBRE.

10.000 m2 plochy ve dvou, energeticky úsporných halách (PENB "B") je možné libovolně rozčleňovat na jednotky od 330 m2 do několika tisíc m2, přesně dle požadavků zákazníka.  Vysoké požadavky, které kladl investor na komfort a příjemné prostředí budoucích nájemců, vedly k vytvoření atraktivního designu obou budov, které jsou, spolu s dostatkem parkovacích stání, citlivě zasazeny do množství nově vysazované zeleně.

Více informací najdete v novinkách na webu CBRE.cz.