Zanechte nám na sebe kontakt, brzy se Vám ozveme s nabídkou

nebo
Pomáhá Vám
27. 6. 2017
Cílem nových prostor je pokrýt další lokalitu a poskytnout pohodlnější nakupování zákazníkům na západním okraji Prahy a okolí.

V-Podlahy nově na Zličíně

CBRE pomohla společnosti V-PODLAHY najít prostory nejen pro jejich novou vzorkovou prodejnu na Praze-Západ, ale i pro jejich skladové prostory. V- PODLAHY našly nové zázemí v Business Park Prague Zličín u developera Amesbury.

"Na základě instrukce od společnosti V-PODLAHY jsme připravili přehled vhodných lokalit v Praze, přičemž jedním z klíčových požadavků byla dopravní dostupnost. Klient si vybral Business Park Prague Zličín pro jeho umístění v blízkosti pražského okruhu a metra, což zaručuje výborné dopravní podmínky nejen pro dodavatele, ale také pro koncové zákazníky společnosti V-PODLAHY," říká Jana Čožíková, Industrial Consultant, CBRE, která je za transakci zodpovědná.

Cílem nových prostor je pokrýt další lokalitu a poskytnout pohodlnější nakupování zákazníkům na západním okraji Prahy a okolí. V-PODLAHY budou využívat cca 470 m² skladových prostor a cca 300 m² administrativního zázemí, které bude využíváno také jako vzorková prodejna. Developer na základě požadavků nového nájemce jednotku upravil, a ta tak od června 2017 plně slouží svému novému uživateli.