Přehled na míru

Náš profesionál Vás bude kontaktovat a nabídne Vám na míru nejlepší prostory odpovídající Vašim potřebám.

Pomáhá Vám
22. 6. 2017
Společnost Yanfeng se rozhodla pro nový projekt už před dvěma lety, kdy začal celý proces hledání vhodné lokality i developera. Jsme potěšeni, že vznikla výjimečná stavba a nová pracovní místa.

Yanfeng slavnostně otevřel nové výrobní centrum

Jeden z nejmodernějších výrobních závodů v Evropě, který má sloužit k výrobě interiérů osobních aut, budovala CTP necelý rok. Celková rozloha činí více než 23 000 m2 a hala je konstruována do dvou podlaží. Transakci zprostředkovalo oddělní Industrial & Logistics společnosti CBRE.

„Společnost Yanfeng se rozhodla pro nový projekt už před dvěma lety, kdy začal celý proces hledání vhodné lokality i developera. Jsme potěšeni, že se nám podařilo najít tak silného partnera jako CTP a že vznikla výjimečná stavba a nová pracovní místa,“ říká Jarmila Bartonová, Consultant Industrial & Logistics společnosti CBRE.

Nový výrobní závod pro globálního dodavatele automobilového průmyslu v CTParku Planá nad Lužnicí začala společnost CTP stavět v červnu minulého roku. Moderně vybudovaná hala s nejrůznějšími výrobními technologiemi vyžadovala speciální konstrukční řešení. „Z konstrukčního hlediska se jedná o jeden z nejnáročnějších výrobních závodů, které jsme do této doby vybudovali. Kromě instalace unikátního 3D centra, byl jeden z požadavků klienta vybudovat obrovskou jeřábní dráhu o nosnosti do 50 tun uprostřed haly,“ uvádí Jaroslav Kaizr, Business Development Director ze společnosti CTP.

Součástí je také kromě chemických skladů speciální nakládací logistický tunel pro boční nakládku a vykládku, který usnadňuje distribuci po celé Evropě.

http://news.cbre.cz/cbre-negotiated-construction-of-the-new-hall-for-yanfeng/