Zanechte nám na sebe kontakt, brzy se Vám ozveme s nabídkou

nebo
Pomáhá Vám
22. 6. 2017
Společnost Yanfeng se rozhodla pro nový projekt už před dvěma lety, kdy začal celý proces hledání vhodné lokality i developera. Jsme potěšeni, že vznikla výjimečná stavba a nová pracovní místa.

Yanfeng slavnostně otevřel nové výrobní centrum

Jeden z nejmodernějších výrobních závodů v Evropě, který má sloužit k výrobě interiérů osobních aut, budovala CTP necelý rok. Celková rozloha činí více než 23 000 m2 a hala je konstruována do dvou podlaží. Transakci zprostředkovalo oddělní Industrial & Logistics společnosti CBRE.

„Společnost Yanfeng se rozhodla pro nový projekt už před dvěma lety, kdy začal celý proces hledání vhodné lokality i developera. Jsme potěšeni, že se nám podařilo najít tak silného partnera jako CTP a že vznikla výjimečná stavba a nová pracovní místa,“ říká Jarmila Bartonová, Consultant Industrial & Logistics společnosti CBRE.

Nový výrobní závod pro globálního dodavatele automobilového průmyslu v CTParku Planá nad Lužnicí začala společnost CTP stavět v červnu minulého roku. Moderně vybudovaná hala s nejrůznějšími výrobními technologiemi vyžadovala speciální konstrukční řešení. „Z konstrukčního hlediska se jedná o jeden z nejnáročnějších výrobních závodů, které jsme do této doby vybudovali. Kromě instalace unikátního 3D centra, byl jeden z požadavků klienta vybudovat obrovskou jeřábní dráhu o nosnosti do 50 tun uprostřed haly,“ uvádí Jaroslav Kaizr, Business Development Director ze společnosti CTP.

Součástí je také kromě chemických skladů speciální nakládací logistický tunel pro boční nakládku a vykládku, který usnadňuje distribuci po celé Evropě.

http://news.cbre.cz/cbre-negotiated-construction-of-the-new-hall-for-yanfeng/