Zanechte nám na sebe kontakt, brzy se Vám ozveme s nabídkou

nebo
Pomáhá Vám
19. 6. 2017
Alutech si nás zvolil jako exkluzivního realitního poradce pro projekt rozšíření jejich stávající skladové kapacity v rámci Plzeňského regionu. CBRE provedlo kompletní tendr na nové prostory.

CBRE zastupovalo Alutech Systems při jejich relokaci do nové haly

„Společnost Alutech, výrobce komponentů pro roletové systémy a sekčních vrat, před 7 lety vstoupila do České republiky s cílem proniknout na trhy střední a západní Evropy. To se podařilo, další expanze je však podmíněna rozšířením skladovacích ploch, proto jsme se rozhodli přestěhovat z Boru u Tachova do Panattoni Parku Pilsen West, kde můžeme růst a rozšiřovat obchodní aktivity,“ říká Martin Fric, Business Development Director společnosti Alutech Systems.

„Alutech si nás zvolil jako exkluzivního realitního poradce pro projekt rozšíření jejich stávající skladové kapacity v rámci Plzeňského regionu. CBRE provedlo kompletní tendr na nové prostory a na základě tohoto tendru si Alutech vybral lokalitu Panattoni parku West v blízkosti Plzně, která nejlépe vyhovovala požadavkům klienta,“ říká Jan Hřivnacký, Industrial Consultant ze společnosti CBRE.

Nová hala, která vyroste v Panattoni Parku Pilsen West bude mít 4 554 m2 a pro Alutech znamená expanzi o 1 700 m2 oproti současným prostorám v Boru u Tachova. Výstavba začne v červnu a už na podzim bude k dispozici pro montáž technologií. Ostré spuštění provozu je plánováno na začátek roku 2018. 

Jsme potěšeni důvěrou, kterou do nás Alutech vložil a přejeme stěhování do nové haly bez komplikací.

Více informací v naší tiskové zprávě: http://novinky.cbre.cz/spolenost-alutech-se-pesthuje-do-panattoni-parku-pilsen-west/