Zanechte nám na sebe kontakt, brzy se Vám ozveme s nabídkou

nebo
Pomáhá Vám
13. 6. 2017
V CBRE jsme našli partnera, který nám uměl pomoci s oběma našimi nemovitostmi – prodejem stávající haly i koupí nové. Díky nim jsme ušetřili čas a energii, protože za nás vyřešili tender a porovnání jednotlivých nabídek.

Tirex Tyre se v srpnu 2017 stěhuje do nových prostor, i díky nám

CBRE zprostředkovala prodej stávající haly a výběr řešení pro novou halu společnosti Tirex Tyre, která se zabývá velkoobchodním prodejem pneumatik. Jako nejvhodnější řešení byl vybrán Panattoni Park Prague Airport II, a to mimojiné i proto, že klient preferoval výstavbu do vlastnictví. Nová hala bude dokončena a předána v srpnu 2017. Prodej stávající haly o velikosti 10 tisíc m2 v Modleticích byl již realizován. Od prodeje modletické haly po předání nové uběhne pouze 12 měsíců, což je ve srovnání s podobnými projekty velmi krátká doba. 

Michal Urbánek, generální ředitel Tirex Tyre:

„Současné podmínky na realitním trhu nám umožnily prodat halu v Modleticích za velmi dobrých podmínek, což zvýšilo naši motivaci se přestěhovat a rozšířit kapacity haly. V CBRE jsme našli partnera, který nám uměl pomoci s oběma našimi nemovitostmi – prodejem stávající haly i koupí nové. Díky nim jsme ušetřili čas a energii, protože za nás vyřešili tender a porovnání jednotlivých nabídek. Nová hala je zhotovena dle nejmodernějších standardů, a to nejen z hlediska měřítek nemovitosti jako takové, ale i z hlediska požadavků na skladování pneumatik. Těšíme se, že letošní zimní sezonu již budeme řešit z nové haly.”

Přejeme Tirex Tyre hladký přesun do nové haly a jsme potěšeni, že jsme se mohli pomoci jejich dalšímu rozvoji.