Zanechte nám na sebe kontakt, brzy se Vám ozveme s nabídkou

nebo
Pomáhá Vám
20. 12. 2017

Prémiové náhradní díly nově na Praze Západ

Společnost EUROPART, přední dodavatel dílů pro nákladní vozy, návěsy, dodávkové vozy a autobusy, a partner servisních dílen pro užitková vozidla, se rozhodla rozšířit svou síť provozoven o novou lokalitu na Praze Západ. Naším úkolem nebylo jen najít vhodné skladové, ale také kancelářské prostory. 

 

Jednotek okolo 500 m2 není na Praze Západ mnoho. Poslední dobou je po nich stále větší poptávka ze strany klientů a požadavek na skladovou plochu do 500 m2 měla i společnost EUROPART. Z nabízených možností se nejlépe ukázala jednotka v Business Park Prague Chrášťany developera Amesbury. Ten nabízí moderní industriální park s menšími jednotkami s přímou viditelností z dálnice a v blízkosti letiště a pražského okruhu. Tyto faktory hrály roli i v rozhodování EUROPARTu, který pro svou novou provozovnu potřebuje mj. výbornou dopravní dostupnost.

Jednotka však potřebovala úpravy, a především dostavbu kanceláří. Řešili jsme tak i krátkodobý pronájem kancelářských prostor tak, aby klient mohl umístit své zázemí a začít již v lokalitě operovat.

"Výhodou pronájmu prostor od developera s více parky je mimo jiné to, že nájemce může dočasně využít prostory v jiné lokalitě za podobných podmínek a developer v mezičase upraví jednotku na míru novému klientovi. Krátkodobé pronájmy totiž nejsou na trhu průmyslových nemovitostí preferované. V případě bonitního klienta a dlouhodobého nájmu se však developeři snaží vyjít svým klientům vstříc. To se potvrdilo i v případě Amesbury a EUROPARTu, který může dočasně využít kancelářské prostory na Zličíně do té doby, než se dokončí úpravy v Chrášťanech. Jsme moc rádi, že se nám podařilo obě společnosti propojit a pomoci oběma k rozvoji jejich podnikání," říká Jana Čožíková, Indsturial & Logistics Consultant CBRE, která transakci zprostředkovala.

Vladimír Boháč, Country Manager společnosti EUROPART CZ s.r.o. o spolupráci říká:

„Tak jako všude v Evropě, usiluje EUROPART o další rozvoj i v České republice. Neustále vylepšujeme naše služby a snažíme se rozšiřovat naši prodejní síť. Společnost CBRE nám zprostředkovala pronájem výjimečných prostor v Business Park Prague Chrášťany, a my tak můžeme na začátku roku 2018 otevřít další novou pobočku, a zajistit dostupnost náhradních dílů prémiové řady EUROPART i pro zákazníky z Prahy-západ a okolí.“