Zanechte nám na sebe kontakt, brzy se Vám ozveme s nabídkou

nebo
Pomáhá Vám
29. 6. 2016

Bert Hesselink přebírá pozici Head of Industrial & Logistics ve společnosti CBRE

Oddělení Industrial & Logistics společnosti CBRE se specializuje na poradenské služby klientům a transakce v oblasti prodeje i pronájmu nemovitostí, dále prodeje pozemků, akvizic a správy nemovitostí. V současné době zaznamenává sektor průmyslových a logistických nemovitostí na českém realitním trhu výraznou expanzi a do značné míry je tažen převážně expandujícím sektorem e-commerce  a automobilovým průmyslem. Bert Hesselink přebírá tuto pozici od Michala Bezděky, který se rozhodl z rodinných důvodů přestěhovat do Německa.

Richard Curran, Managing Director ve společnosti CBRE, říká:

"Respektujeme Michalovo rozhodnutí věnovat se více rodině a přejeme mu mnoho dalších úspěchů. Zároveň se těším na další spolupráci s Bertem a věřím, že bude nepochybným přínosem a plně využije své znalosti a příležitost se opětovně věnovat industriální a logistické oblasti, ve které se již dlouhodobě pohybuje.“

Bert Hesselink má více než patnáctiletou praxi v oblasti komerčních realit v České republice a Holandsku. Již dříve v CBRE zastával různé pozice, jako je Business Development Director, Operations Director, Head of Workplace Strategies, Head of Office Agency nebo Head of Industrial Agency. Svou kariéru zahájil jako Office Agent v nizozemské pobočce CBRE v Amsterdamu. Kromě svého působení v CBRE je Bert Hesselink také předsedou realitního výboru Americké obchodní komory.