Zanechte nám na sebe kontakt, brzy se Vám ozveme s nabídkou

nebo
Pomáhá Vám
18. 3. 2016
CBRE zprostředkovala firmě Xpress Trans pronájem skladu v západní části Prahy

Společnost Xpress Trans se stala prvním nájemcem haly F v SEGRO Logistics Park Prague

Logistická společnost Xpress Trans se již po několikáté obrátila na CBRE s požadavkem nalezení optimálních prostor v blízkosti stávající lokality. Z několika nabízených variant se Xpress trans rozhodl pro nově budovanou halu F v SEGRO Logistics Park Prague.

“Pro  nás znamená tento krok významný posun v rozvoji  naší společnosti. Je to výsledek poctivé práce všech  zaměnstanců Xpress Trans s.r.o. a jsem rád, že po 5 letech fungování naší společnosti na trhu, můžeme našim stávajícím i budoucím klientům nabídnout nové skladové prostory, které nám umožňují  rozšíření  a výrazné zefektivnění  stávajícího portfolia  logistických řešení, které v oblasti kontraktní logistiky a spedice nabízíme.” Uvádí Ondřej Satrapa, jednatel společnosti Xpress Trans s.r.o.

Od prvního kontaktu až po uzavření nájemní smlouvy uběhly pouhé 4 měsíce. Společnost Xpress Trans si pronajala jednotku o velikosti cca 2.000 m2 skladových prostor a stala se tak prvním nájemcem, který na jaře novou halu z části zaplní.

“Pro nás tato transakce představuje sice menší, ale velmi významný krok v dalším rozvoji SLPP a to proto, že jednak jde o prvního nájemce v nové hale stavěné spekulativně a jednak se potvrzuje vhodnost našich budov nejen pro standardní velké jednotky, ale i pro menší jednotky o výměře 1000 m2 – 2500 m2” říká David Plzák, Development Manager SEGRO CR