Zanechte nám na sebe kontakt, brzy se Vám ozveme s nabídkou

nebo
Pomáhá Vám
30. 10. 2016
VY a JÁ-ROBOT… Společně budeme rychlejší, bezpečnější a efektivnější… Rád pracuji vedle lidí, spolupracuji, nechám se vést, učím se…

Společnost ARC Robotics sdružuje VŠE POD JEDNOU STŘECHOU

Spolupráce společnosti ARC Robotics s.r.o. se CBRE vyústila v pronájem dvou jednotek v CTZone Plzeň. „Společnosti ARC Robotics jsme pomáhali identifikovat vhodnou nemovitost, podporovali jsme ji při vyjednávání komerčních podmínek a nakonec jsme společně také konzultovali výši vícenákladů,“ komentuje Jan Hřivnacký, CBRE, který byl za tuto transakci zodpovědný.  

Cíle VŠE POD JEDNOU STŘECHOU dosahuje ryze česká společnost komplexními řešeními od návrhu systému přes výrobu po servis a náhradní díly. Robotickou automatizací pak snižuje náklady, šetří čas, práci a zajišťuje plné využití výroby. Ke každému zákazníkovi přistupuje zcela individuálně již od roku 1991, respektive 2012, kdy společnost dospěla do dnešní podoby a názvu.

Během poměrně krátké doby došlo k uzavření nájemní smlouvy na 513 m² skladových prostor a 268 m² kanceláří a showroomu. Investiční a developerská společnost CTP Invest pak ARC Robotics umožní nastěhovat se během tří měsíců do prostorů připravených na míru dle jejich požadavku, což znamená, že začátkem roku 2017 bude firma moci již plně nabízet své služby z nového místa.

ARC Robotics pronajaté prostory využije nejen jako sklad a kanceláře, ale i jako místo, kde může funkčnost svých průmyslových robotů pro japonskou společnost FANUC vyzkoušet v praxi.