Zanechte nám na sebe kontakt, brzy se Vám ozveme s nabídkou

nebo
Pomáhá Vám
26. 6. 2015
Výrobní hala Simoldes Plasticos u Kvasin je již pod střechou

Výstavba automobilového závodu pro Simoldes Plasticos úspěšně pokračuje

Společnost CBRE, světový lídr v sektoru komerčních realitních služeb, zprostředkoval jednání se společností Simoldes Plasticos, která investuje 800 mil. Kč do nové výrobní haly v městské části Lipovka, v těsném sousedství Kvasin. Automobilový dodavatel Simoldes Plasticos zároveň hledá již první zaměstnance. Dokončení haly, která je již zastřešená, je plánováno na začátek roku 2016.

Jedna z největších průmyslových investic roku, Simoldes Plasticos v Kvasinách, už je pod střechou. Nový závod je jednou z největších investic tohoto roku v České republice.

Jsme přesvědčeni, že lokalita u Kvasin, je to to pravé místo nejenom pro dodávky do Škoda Auto, ale i pro další výrobce ve střední a východní Evropě. V současnosti hledáme nové zaměstnance pro všechny typy pozic přes řadové až po vedoucí pracovníky. Práci zde nalezne přes 300 lidí, “ říká Jaime Sa, CEO společnosti Simoldes Plasticos.

Stavba je nyní zastřešená, zbývá dodělat poslední část opláštění a dále se bude pracovat na vnitřních prostorách budovy. Celkem bude mít hala plochu 22 000 m2. Pro představu o její velikosti, střešní konstrukci vážící přibližně 1000 t nese 176 pilířů. Na stavbě haly se podílí celkem 25 společností a na budově pracuje až 200 lidí. Celkem bude hala protkána téměř 20 km kabelů a 1 km potrubí.