Zanechte nám na sebe kontakt, brzy se Vám ozveme s nabídkou

nebo
Pomáhá Vám
10. 4. 2015
Německá logistická společnost FIEGE se v březnu nastěhovala do Prologis Parku.

FIEGE obsadilo další prostory v Úžicích

Jeden z nejúspěšnějších poskytovatelů logistických služeb v Evropě, německá společnost FIEGE si s pomocí CBRE pronajala dalších 4.000 m2 skladových prostor v Prologis Parku Úžice. Ten těží z výborného přístupu k hlavním silničním tahům vedoucím z Prahy do severních Čech, Německa a mezinárodního přístavu Hamburk.

FIEGE je nájemcem v Úžicích již od léta letošního roku, kdy si zde pronajal 8.000 m2 pro skladování obuvi a drobného zboží. Nyní se jedná o logistiku pro předního světového výrobce pneumatik Hankook. Fiege působí na českém trhu již od roku 1998 a až nyní rozšířili své služby i v oblasti logistiky pneumatik.

Původním záměrem byly skladové prostory na severu Prahy o velikosti 1.000 až 3.000 m2. CBRE nabídlo 4 vhodné lokality, přičemž firma Prologis poskytla vyhovující prostory v rámci stejné budovy, kterou již FIEGE využívá. „Pronájem dalších skladových prostor v ProLogis je důležitým krokem při šíření naší distribuční strategie v Evropě,“ řekl Willi Richter, jednatel společnosti FIEGE v České republice.

Stěhování proběhlo v březnu 2015.