Zanechte nám na sebe kontakt, brzy se Vám ozveme s nabídkou

nebo
Pomáhá Vám
14. 12. 2015
CBRE, světový lídr v sektoru komerčních realitních služeb, rozšiřuje svou nabídku integrovaných služeb v oblasti Industrial. V souladu s touto strategií byl Michal Bezděka jmenován na pozici Head of Industrial.

CBRE rozšiřuje své služby v oblasti Industrial

Nabídka integrovaných služeb zajišťuje globální pohled na nemovitost ve všech fázích jejího životního cyklu a umožňuje plné využití potenciálu objektu a růst výnosů z něj, ať už se jedná o výstavbu, realizaci prodeje nebo pronájem.

"Zacílení společnosti CBRE na integraci služeb je reakcí na požadavky trhu, kdy společnost vychází vstříc svým klientům. Změnu v konceptu nabídky služeb bylo potřeba zohlednit také v organizační struktuře společnosti", říká Richard Curran, Managing Director společnosti CBRE.

Michal Bezděka byl jmenován na pozici Head of Industrial. Ve společnosti CBRE působí na pozici Senior Industrial Agent od roku 2011 a od roku 2014 jako Head of Industrial Agency. Do CBRE přišel s bohatými projektovými zkušenostmi, které získal na pozici Project Manager of Strategic Projects v agentuře CzechInvest v Praze. Michal je absolventem Fakulty sociálních věd Univerzity Karlovy a Vysoké školy ekonomické v Praze. Ovládá angličtinu, němčinu a ruštinu. Rád jezdí do práce na kole a ve volném čase se věnuje především rodině.

"Našim zákazníkům – uživatelům i majitelům industriálních nemovitostí – vždy poskytujeme komplexní službu s vysokou přidanou hodnotou. Integrace poradenských služeb v oblasti pronájmu či prodeje se službami projektového managementu a správy budov, je jediný způsob, jak tohoto cíle dosáhnout", říká Michal Bezděka, Head of Industrial Agency společnosti CBRE.