Pomůžeme Vám

Náš profesionál Vás bude kontaktovat a nabídne Vám zdarma nejlepší prostory odpovídající Vašim potřebám.

Pomáhá Vám

Lokalita pražských Holešovic je vyhledávaným místem pro sídla celé řady kreativních společností, jako jsou Ogilvy a nebo HBO. Svůj vysoce ceněný industriální ráz si udržuje tato pražská čtvrť do nynější doby. Objekt se nachází přímo u metra Nádraží Holešovice, kde je také tramvajová zastávka, autobusové a vlakové nádraží, které je obsluhováno i celou řadou mezinárodních spojů. Metrem do centra trvá opravdu jen pár minut. Snadná je také dostupnost autem, kde se dá využít tunel Blanka.V docházkové vzdálenosti je veškerá potřebná občanská vybavenost, včetně nepřeberného množství vysoko hodnocených restaurací.
 

Samotný objekt nabízí moderní zpracování s využitím veškerých dostupných inteligentních technologií. Na střeše objektu bude přístupná terasa nabízející nádherný výhledy na Prahu. Samozřejmostí je 24/7 ostraha objektu a monitoring. Budova je vybavena tzv. systémem BMS – inteligentní systém řízení budov. Zdravé a příjemné pracovní prostředí je spoluvytvářeno pomalu proudícím vzduchem. Pro ještě větší úspornost provozu budovy světla ovládána inteligentními senzory s automatickým vypínáním. Mezi další standardní vybavení patří místnost na úschovu kol a sprchy. 

Obě budovy jsou flexibilně propojitelné a je tak možné vytvořit patro až o velikosti 3 460 m2.

Argentinská , Praha 7 (Mapa) K dispozici Q1 2018
Inovativní funkce: chytrá aplikace budovy, systém chytrého parkování a sdílení elektrických aut Skvělá viditelnost budovy Energetická náročnost G
Minimální velikost kanceláří / 787 m²
Odeslat PDF na e-mail

Kanceláře

Podlaží Velikost Dostupnost Cena
3. patro 3314 m² Q1 2018 13.25-13.75 EUR / m² / měsíc

Potřebujete
více informací?

Zobrazit MHD

Potřebujete více informací?

Zanechte nám na sebe kontakt a náš konzultant se Vám ozve

Potřebujete více informací o této budově?

Nechte si zaslat dodatečné informace v PDF dokumentu, který snadno vytisknete.