Zanechte nám na sebe kontakt, brzy se Vám ozveme s nabídkou

nebo
Pomáhá Vám

Kancelářské a obchodní prostory nacházející se v známé budově Trinity v samém centru Brna hned vedle obchodního areálu Galerie Vaňkovka.

Šestipatrová budova nabízí moderní kancelářské jednotky navržené jako otevřené prostory s možností jejich dělení dle požadavků nájemce a dále obchodní prostory v přízemí s přímým vstupem z ulice. Energeticko-ekologický systém budově dodává potřebné energie pro zajištění požadovaných parametrů vnitřního prostředí.

Prostory jsou vybaveny zátěžovým antistatickým kobercem. Funguje zde systém chlazení temperováním betonového jádra. Okna jsou otevíratelná, a to jak do vnitrobloku, tak i do ulice. Prostory jsou osazeny inteligentními osvětlovacími tělesy reagujícími na intenzitu venkovního osvětlení. Venkovní žaluzie se taktéž přizpůsobují světelným podmínkám. Prostor je zabezpečen 24hodinovou bezpečnostní službou a kamerovým systémem, vstup je na čipové karty. Při vchodu do budovy se rozprostírá recepce s lobby.

Garážová stání k pronájmu jsou k dispozici v 2. podzemním podlaží. Návštěvníci mohou využít i další veřejná parkoviště v okolí budovy.

Trinity se nalézá na frekventovaném místě s výbornou dopravní dostupností. Budova je projektována na území připomínající trojúhelník, který obklopují ulice Úzká, Trnitá a pěší zóna obchodního centra Galerie Vaňkovka. Místo je dostupné jak městskou dopravou, tak i autem z velkého městského okruhu a dálnice D1. Centrální autobusové nádraží a hlavní vlakové nádraží leží v přímém dosahu.

Úzká 488/8, Brno (Mapa) K dispozici IHNED
Centrální poloha a prestižní adresa Moderní kanceláře v obchodní zóně s výbornou dostupností Energetická náročnost G
Minimální velikost kanceláří / 90 m²
Odeslat PDF na e-mail

Kanceláře

Podlaží Velikost Dostupnost Cena
2. patro 573 m² IHNED 13.32 EUR / m² / měsíc
4. patro 373 m² IHNED 13.32 EUR / m² / měsíc
5. patro 962 m² IHNED 13.32 EUR / m² / měsíc

Maloobchodní prostory

Podlaží Velikost Dostupnost Cena
Přízemí 139 m² IHNED 14.10 EUR / m² / měsíc

Potřebujete
více informací?

Potřebujete více informací?

Zanechte nám na sebe kontakt a náš konzultant se Vám ozve

Potřebujete více informací o této budově?

Nechte si zaslat dodatečné informace v PDF dokumentu, který snadno vytisknete.