Zanechte nám na sebe kontakt, brzy se Vám ozveme s nabídkou

nebo
Pomáhá Vám

Kancelářská budova Green Line vyniká svou viditelností z pražské magistrály 5. května, která je dále přímo napojena na dálnici D1. Budova je předurčena k tomu, aby se stala jedním z nejvýznamnějších administrativních center v Praze, protože při příjezdu nebo odjezdu z Prahy se každému vryje do paměti. Budova nabízí jedinečnou příležitost velkým nájemcům, kteří tak významně posílí viditelnost své značky a dostanou se do povědomí širší veřejnosti.

Bez mála 15 000 m2 nově vybudovaných moderních kancelářských prostor bude rozloženo do šesti nadzemních podlaží. Administrativní budova je ideální pro velké společnosti, které mají možnost mít v přízemí vlastní vchod a recepci, mohou obsadit celé jedno patro o velikosti 2 500 m2 a v neposlední řadě je pro ně velkou výhodou právě výše zmiňovaná viditelnost budovy. Ani nájemci s potřebami menších prostor díky třem vchodům a vhodně koncipovaným podlažím v projektu zaručeně nezapadnou.

Výborná dostupnost automobilem je zaručena umístěním projektu hned vedle silnice 5. května a dálnice D1, ze které se bude přímo vjíždět a vyjíždět z podzemních garáží. Také přístup na metro je velmi dobrý díky své poloze u stanice metra Kačerov (trasa C) a autobusového nádraží.

Jihlavská 1558/21, Praha 4 (Mapa) K dispozici IHNED
Výborná viditelnost z dálnice D1 Zelená certifikace Leed Gold Energetická náročnost B
Minimální velikost kanceláří / 250 m²
Odeslat PDF na e-mail

Kanceláře

Název budovy Podlaží Velikost Dostupnost Cena
C Přízemí 334 m² IHNED 14.20-15.50 EUR / m² / měsíc

Potřebujete
více informací?

Potřebujete více informací?

Zanechte nám na sebe kontakt a náš konzultant se Vám ozve

Potřebujete více informací o této budově?

Nechte si zaslat dodatečné informace v PDF dokumentu, který snadno vytisknete.