Zanechte nám na sebe kontakt, brzy se Vám ozveme s nabídkou

nebo
Pomáhá Vám

Pronájem flexibilních prostor v budově Stará Celnice

Budova Staré Celnice představuje celek zahrnující maximálně flexibilní kancelářské prostory a obchodní plochy, doplněné o podzemní parking. Základním principem celého objektu je dialog mezi starým a novým, funkční a prostorová jednoduchost a flexibilita pronajímatelných prostor.

V absolutním centru Prahy

Stará Celnice se nachází v samém středu města ve velice frekventované lokalitě skýtající řadu obchodních a kulturních příležitostí. Na severní straně je lemována ulicí V Celnici, západní strana objektu ústí k náměstí Republiky. Došlo zde k sloučení historického objektu s novostavbou, jež byla vybudována ve dvoře původní budovy a převyšuje ji o 2 patra.

V objektu obchody i restaurace

Vstup do kancelářské části objektu je z ulice V Celnici skrz recepci s lobby. Vstup do obchodní části je možný buď z prostranství od náměstí Republiky, nebo z ulice V Celnici. V objektu sídlí supermarket Billa, restaurace Kolkovna a další obchody a provozovny.

Metro, tramvaj, za pár minut pěšky z Masarykova nádraží

Dopravně je objekt výborně dostupný metrem s výstupem na náměstí Republiky. Dále je k dispozici několik tramvajových linek. Masarykovo a Hlavní nádraží jsou v docházkové vzdálenosti. 

Moderně řešení kanceláře

V prvním patře objektu se nachází dvoupodlažní atrium, které nabízí vznosné kancelářské prostory, jež jsou osvětleny skleněnou střechou. Členění a konstrukční uspořádání atria je vhodné zejména pro společnosti hledající moderní řešení kanceláří v otevřeném prostoru, ale jsou možné i flexibilní změny dle přání nájemce. Galerie atria nabízí jednotlivé místnosti.

V Celnici 1031/4, Praha 1 (Mapa) K dispozici REZERVOVÁNO
Absolutní centrum Prahy, 20x parking Metro B, Náměstí Republiky, Masarykovo nádraží Energetická náročnost G
Minimální velikost kanceláří / 700 m²
Odeslat PDF na e-mail

Kanceláře

Podlaží Velikost Dostupnost Cena
1. patro 321 m² REZERVOVÁNO 21.00 EUR / m² / měsíc

Potřebujete
více informací?

Potřebujete více informací?

Zanechte nám na sebe kontakt a náš konzultant se Vám ozve

Potřebujete více informací o této budově?

Nechte si zaslat dodatečné informace v PDF dokumentu, který snadno vytisknete.