Zanechte nám na sebe kontakt, brzy se Vám ozveme s nabídkou

nebo
Pomáhá Vám

Pronájem kanceláří v budově Rubín

Administrativní a komerční budova Rubín se nachází ve velmi poptávané kancelářské oblasti pražského Karlína na Sokolovské ulici, která tvoří hlavní obchodní páteř čtvrti. Před objektem se nalézá stanice tramvají č. 3 a 8, stanice metra Křižíkova je vzdáleno pouhou 1 minutu chůze.

Do centra za 10 minut

Historické centrum města je dosažitelné městskou dopravou za 10 minut. Napojení na městský okruh a dálnice je velmi dobré.

7 pater moderních kanceláří

V okolí je celá řada obchodů a restaurací, včetně veřejné jídelny. Budova Rubínu nabízí jak obchodní plochy v přízemí (drogerie Rossmann, salád bar, farmářský obchod a obchod s designovým nábytkem Natuzzi), tak i sedm pater moderních kancelářských prostor. Průchozí pasáž spojuje ulici Sokolovskou s ulicí Pobřežní. Vstup do kancelářské části je prostornou recepcí s lobby a výtahy.

Kancelářské prostory jsou moderní, světlé s možností flexibilního uspořádání. Během dne je k dispozici technik. V objektu funguje 24/7 ostraha.

Klimatizace či elektronický kartový systém

Objekt je klimatizován, okna jsou však oteviratelná. Vstup do objektu, garáží a konkrétních kancelářských jednotek je zajištěn přes elektronický kartový systém. Objekt a společné prostory jsou monitorivány kamerami. Vysokorychlostní internet je zajištěn připojením k optickému kabelu. Parkovací stání jsou k dispozici v garáži a taktéž sklady.

Sokolovská 79, Praha 8 (Mapa) K dispozici IHNED
Viditelnost – loga možno na Pobřežní ulici Kanceláře od 200 m2 Energetická náročnost C, D
Minimální velikost kanceláří / 100 m²
Odeslat PDF na e-mail

Kanceláře

Podlaží Velikost Dostupnost Cena
2. patro 170 m² IHNED 14.00-14.50 EUR / m² / měsíc

Potřebujete
více informací?

Potřebujete více informací?

Zanechte nám na sebe kontakt a náš konzultant se Vám ozve

Potřebujete více informací o této budově?

Nechte si zaslat dodatečné informace v PDF dokumentu, který snadno vytisknete.