Zanechte nám na sebe kontakt, brzy se Vám ozveme s nabídkou

nebo
Pomáhá Vám

Revoluční 7 je špičkovou komerční budovou v centru Prahy, nacházející se na rohu ulic Revoluční a Dlouhá. Tato nově zrekonstruovaná stavba nabízí skvělou kombinaci příjemné ceny a perfektní lokality, výbornou dostupnost a viditelnost, stejně jako vysoký technický standard. V objektu je navíc k dispozici doplňkové technické vybavení, které není obvykle v administrativních budovách dostupné.

Revoluční 7 disponuje celkem 6 000 m2 na deseti podlažích. V bezprostřední blízkosti jsou situovány všechny služby, jako jsou notáři, právnické firmy, obchody či restaurace, stejně jako velké množství mezinárodních hotelů. Budova se nachází v blízkosti křižovatky spojující hlavní dopravní koridory. Stanice metra (Náměstí Republiky) se nachází jen 200 metrů od hlavního vstupu a přímo před budovou je tramvajová a autobusová zastávka. Stanoviště taxi je umístěno na protilehlé straně ulice Revoluční. V docházkové vzdálenosti, cca 5 minut, je také jedno z hlavních vlakových nádraží (Masarykovo nádraží).

Revoluční 724/7, Praha 1 (Mapa) K dispozici za 3 měsíce
Prominentní lokalita na jedné z nejvíce známých ulic v Praze Lokalita městského centra s dostupnými cenami. Energetická náročnost D
Minimální velikost kanceláří / 187 m²
Odeslat PDF na e-mail

Kanceláře

Podlaží Velikost Dostupnost Cena
6. patro 600 m² za 3 měsíce 13.50 EUR / m² / měsíc

Potřebujete
více informací?

Potřebujete více informací?

Zanechte nám na sebe kontakt a náš konzultant se Vám ozve

Potřebujete více informací o této budově?

Nechte si zaslat dodatečné informace v PDF dokumentu, který snadno vytisknete.