Zanechte nám na sebe kontakt, brzy se Vám ozveme s nabídkou

nebo
Pomáhá Vám

Prague Innovation Center je soukromé business centrum vytvořené s cílem povzbudit kreativitu a interakci inovativních společností. Aspiruje na vytvoření prostor, kde se budou setkávat a propojovat lidé, myšlenky, firmy a rozmanité projekty, s cílem 1. Akcelerovat inovační potenciál a růst těchto společností a 2. Inspirovat je vzájemnou interakcí. Dojde k multiplikaci inovačního potenciálu a urychlení procesu komercializace od prvotního vzniku nápadu až po jeho realizaci.

Dobře vyvážený mix mezinárodně zavedených podniků v kombinaci se začínajícími firmami vytváří prosperující a stimulující podnikatelské prostředí podporující inovaci moderního designu, které ztělesňuje střed hodnot s filozofií.

Budova má rozměry cca 3000 m2 rozdělené na 2 patra. Plně prosklená fasáda přidává k excentričnosti a atraktivnímu designu s více než dostatečnou plochou parkovacích míst před budovou. Prague Innovation Center je strategicky umístěn v technologickém shluku na jihu Prahy v těsné blízkosti mezi ostatními inovačními centry specializujících se jednotlivě na biotechnologii a laserové technologie.

Díky své poloze mimo hranici města Prahy jsou pro podniky k dispozici dotace EU . Středisko se nachází nedaleko Prahy na jižní vnějším okruhu a tím zaručuje výborný přístup autem.

Inovační 122, Zlatníky – Hodkovice (Mapa) K dispozici IHNED
Moderní, výstřední a atraktivní design Vynikající dostupnost vozem- nedaleko pražského okruhu Energetická náročnost G
Minimální velikost kanceláří / 600 m²
Odeslat PDF na e-mail

Kanceláře

Název budovy Podlaží Velikost Dostupnost Cena
Prague Innovation Center Přízemí 600 m² IHNED 9.60 EUR / m² / měsíc
Prague Innovation Center 1. patro 700 m² IHNED 9.60 EUR / m² / měsíc

Potřebujete
více informací?

Potřebujete více informací?

Zanechte nám na sebe kontakt a náš konzultant se Vám ozve

Potřebujete více informací o této budově?

Nechte si zaslat dodatečné informace v PDF dokumentu, který snadno vytisknete.