Zanechte nám na sebe kontakt, brzy se Vám ozveme s nabídkou

nebo
Pomáhá Vám

Portheimka Office Centre je velmi reprezentativní a plně zrenovovaná kancelářská budova. Nabízí flexibilní podlaží, která mohou být koncipována buď jako open space nebo jako jednotlivé kanceláře. Navíc lokalita je vybavena skvělou infrastrukturou a dostupnost automobilem a městskou hromadnou dopravou. Budova se nachází v docházkové vzdálenosti stanice metra Anděl (trasa B) a nespočtem tramvajových a autobusových zastávek. Budova svým nájemníkům také nabízí možnost podzemního parkování.

Pětipodlažní budova Portheimka Office Centre se nachází v oblíbené obchodní lokalitě Praha 5 – Anděl. Je umístěna přímo za kostelem Svatého Václava uprostřed městského parku. Původně farní stavba postavená v novorenezančním stylu patřící ke kostelu byla zrekonstruována mezi lety 2001 a 2003 a zároveň byla prodloužena o budovu Portheimka Office Centre.

V roce 2003 ocenil Klub za starou Prahu Portheimku jako nejlepší stavbu v historickém prostředí. Členové klubu ocenili jedinečně spojení dvou různorodých stylů, kdy se šarm zrekonstruované historické budovy prolíná s novou a progresivní přístavbou. Jednou z hlavních výhod tohoto projektu okolní tichá zeleň. V blízkosti se nachází nákupní centrum Nový Smíchov, které nabízí nájemcům široké spektrum služeb, jako je pošta, banky, obchody, restaurace, kavárny a v nejvyšším patře kino. 

Zpět na výsledky vyhledávání

Portheimka Office Center

Budova je obsazena

nám. 14. řijna 642/17, Praha 5 (Mapa) Není k dispozici
Reprezentativní budova skládající se z nové i historické části Park i metro v těsné blízkosti Energetická náročnost C
Minimální velikost kanceláří / 134 m²
Odeslat PDF na e-mail

Potřebujete
více informací?

Potřebujete více informací?

Zanechte nám na sebe kontakt a náš konzultant se Vám ozve

Potřebujete více informací o této budově?

Nechte si zaslat dodatečné informace v PDF dokumentu, který snadno vytisknete.