Pomůžeme Vám

Náš profesionál Vás bude kontaktovat a nabídne Vám zdarma nejlepší prostory odpovídající Vašim potřebám.

Pomáhá Vám

Kanceláře v CTZone byly navrženy v duchu dynamického a rozvíjejícího se podnikatelského prostředí v Brně; spojují historickou a moderní stránku města v rozmanitém areálu připomínajícím park. V docházkové vzdálenosti se nachází historické centrum města a nákupní centrum Vaňkovka, za 5 minut jízdy se dostanete na všechny hlavní silniční tahy. Přímo u areálu jsou zastávky městské hromadné dopravy.

Kanceláře v CTZone nabízí kvalitu a příjemné prostředí. CTZone byla navržena tak, aby nabídla veškerý komfort moderního podnikatelského prostředí. Dostatek zeleně, vodní plocha, chodníčky pro pěší a stezky pro cyklisty v areálu přímo vyzývají k protažení těla při procházce a v restauraci či kavárně najdete místo i pro narychlo sjednanou schůzku. Pod úrovní terénu jsou zabezpečené garáže pro zaměstnance a na úrovni terénu parkovací místa pro návštěvy. Správa areálu a budov přímo v CTZone se postará o to, aby areál byl po celý rok čistý a uklizený.

CTZone byla navržena tak, aby splňovala požadavky malých i velkých firem, začínajících podniků i velkých mezinárodních korporací. Nedávno dokončené kanceláře CTOffice splňují přísné technické standardy a kritéria úspornosti BREEAM, která pomáhají snížit náklady na provoz.

Jednotlivá podlaží o rozloze 2.500 m2 mohou být rozdělena podle potřeb nájemce, od velkých open-space kanceláří až po příčkami oddělené místnosti. Jednotlivá podlaží o ploše 2.500 m2 byla navržena tak, aby poskytovala maximální flexibilitu vnitřního spořádání, které se přizpůsobí potřebám nájemce, ať už jde o velký open-space nebo malé uzavřené kanceláře. V budově je několik recepcí, aby mohl mít každý nájemce vlastní nebo aby se oddělil vstup pro zaměstnance od vstupu pro běžné návštěvy.

Škrobárenská 3, Brno (Mapa) K dispozici IHNED
Zbrusu nové kancelářské prostory typu "A" V docházkové vzdálenosti ke Galerii Vaňkovka a hlavnímu autobusovému nádraží Energetická náročnost G
Minimální velikost kanceláří / 50 m²
Odeslat PDF na e-mail

Kanceláře

Název budovy Podlaží Velikost Dostupnost Cena
A1 n/a 2000 m² IHNED 9.95-10.50 EUR / m² / měsíc
A2 n/a 3700 m² IHNED 9.95-10.50 EUR / m² / měsíc
Retail n/a 800 m² IHNED 9.95-10.50 EUR / m² / měsíc
- n/a 30000 m² Q2 2019 9.95-10.50 EUR / m² / měsíc

Potřebujete
více informací?

Zobrazit MHD

Potřebujete více informací?

Zanechte nám na sebe kontakt a náš konzultant se Vám ozve

Potřebujete více informací o této budově?

Nechte si zaslat dodatečné informace v PDF dokumentu, který snadno vytisknete.