Pomůžeme Vám

Náš profesionál Vás bude kontaktovat a nabídne Vám zdarma nejlepší prostory odpovídající Vašim potřebám.

Pomáhá Vám

Nevšední spojení dvou nových administrativních budov s kulturní památkou. Současná architektura propojená s tradiční, revitalizovanou průmyslovou halou. Svým kosmopolitním charakterem odpovídá Palmovka Open Park životu moderního velkoměsta. To vše ve výborně dostupné lokalitě v dynamicky se rozvíjející oblasti Libně se skvělým dopravním spojením do centra města.

Projekt navazuje na již realizované projekty Palmovka Park 1 a Palmovka Park 2 ve stejné lokalitě. V rámci projektu vznikne 26 000 m2 pronajímatelných ploch. Velkorysé a efektivně využitelné půdorysy jednotlivých pater poskytují nájemcům ideální možnost kombinovat otevřený prostor s klasicky uzavřenými kancelářskými jednotkami.

Autorem architektonického návrhu je ateliér Aulík Fišer architekti.

Palmovka Open Park nabízí prostor pro kanceláře s nejvyššími nároky na pracovní prostředí a životní styl. Patřičný komfort nájemců zajistí použití materiálů vysokého standardu. Využívá moderní technologie s dopadem na úsporný provoz budovy. Stavby budou certifikovány BREEAM EXCELLENT. 

Ideální dopravní napojení zajišťuje především stanice metra Palmovka nacházející se v docházkové vzdálenosti (trasa metra B). Neméně důležitá je tramvajová křižovatka deseti linek a nedaleké autobusové nádraží zajišťující spojení se všemi částmi Prahy 8 a Prahy 9.

Voctářova , Praha 8 (Mapa) K dispozici IHNED
Výborná lokalita dynamicky se rozvíjející oblasti Libně Ideální dopravní napojení zajišťuje metro Palmovka a tramvajová křižovatka deseti linek Energetická náročnost G
Minimální velikost kanceláří / 500 m²
Odeslat PDF na e-mail

Kanceláře

Název budovy Podlaží Velikost Dostupnost Cena
Retail/Office Přízemí 625 m² IHNED 14.50 EUR / m² / měsíc
Retail 1. patro 239 m² IHNED 14.50 EUR / m² / měsíc
- 1. patro 508 m² IHNED 14.20 EUR / m² / měsíc
Retail 1. patro 160 m² IHNED 14.50 EUR / m² / měsíc
- 3. patro 2403 m² IHNED 14.20 EUR / m² / měsíc
- 4. patro 1068 m² IHNED 14.20 EUR / m² / měsíc

Potřebujete
více informací?

Zobrazit MHD

Potřebujete více informací?

Zanechte nám na sebe kontakt a náš konzultant se Vám ozve

Potřebujete více informací o této budově?

Nechte si zaslat dodatečné informace v PDF dokumentu, který snadno vytisknete.