Zanechte nám na sebe kontakt, brzy se Vám ozveme s nabídkou

nebo
Pomáhá Vám

Kanceláře v moderní budově s historickým duchem

Nevšední spojení dvou nových administrativních budov s kulturní památkou. Současná architektura propojená s tradiční, revitalizovanou průmyslovou halou. Svým kosmopolitním charakterem odpovídá Palmovka Open Park životu moderního velkoměsta.

To vše ve výborně dostupné lokalitě v dynamicky se rozvíjející oblasti Libně se skvělým dopravním spojením do centra města.

Kancelářské jednotky i otevřený prostor

Projekt navazuje na již realizované projekty Palmovka Park 1 a Palmovka Park 2 ve stejné lokalitě. V rámci projektu vznikne 26 000 m2 pronajímatelných ploch.

Velkorysé a efektivně využitelné půdorysy jednotlivých pater poskytují nájemcům ideální možnost kombinovat otevřený prostor s klasicky uzavřenými kancelářskými jednotkami.

BREEAM EXCELLENT? Ano, splňují nejvyšší nároky

Autorem architektonického návrhu je ateliér Aulík Fišer architekti. Palmovka Open Park nabízí prostor pro kanceláře s nejvyššími nároky na pracovní prostředí a životní styl.

Patřičný komfort nájemců zajistí použití materiálů vysokého standardu. Využívá moderní technologie s dopadem na úsporný provoz budovy. Stavby budou certifikovány BREEAM EXCELLENT. 

Ideální dopravní napojení zajišťuje především stanice metra Palmovka nacházející se v docházkové vzdálenosti (trasa metra B).

Neméně důležitá je tramvajová křižovatka deseti linek a nedaleké autobusové nádraží, které zajišťuje spojení se všemi částmi Prahy 8 a Prahy 9.

Další nabídka kanceláří

Nezaujali vás kanceláře v Palmovka Open Park III? Nevadí, podívejte se na nabídku komerčních objektů k pronájmu v ulici Voctářova.

Voctářova , Praha 8 (Mapa) K dispozici IHNED
Výborná lokalita dynamicky se rozvíjející oblasti Libně Ideální dopravní napojení zajišťuje metro Palmovka a tramvajová křižovatka deseti linek Energetická náročnost G
Minimální velikost kanceláří / 200 m²
Odeslat PDF na e-mail

Kanceláře

Podlaží Velikost Dostupnost Cena
Přízemí 215 m² IHNED 14.20-14.40 EUR / m² / měsíc

Potřebujete
více informací?

Potřebujete více informací?

Zanechte nám na sebe kontakt a náš konzultant se Vám ozve

Potřebujete více informací o této budově?

Nechte si zaslat dodatečné informace v PDF dokumentu, který snadno vytisknete.