Zanechte nám na sebe kontakt, brzy se Vám ozveme s nabídkou

nebo
Pomáhá Vám

Pronájem kanceláře v Paláci Archa

Památkově chráněná budova na seznamu UNESCO, navržená známým českým architektem Josefem Gočárem. Budova byla navržena ve stylu rondokubismu a je složena ze čtyř budov A, B, C a D. Projekt podstoupil výraznou rekonstrukci v roce 2009, díky které bylo dosaženo vysoké kvality prostor třídy A.

Flexibilní řešení kanceláří

Budova se skládá z vysoce kvalitních kancelářských prostor, obchodních prostor v přízemí budovy, kde se nachází velice známé divadlo Archa a kavárna Starbucks. Budova nabízí flexibilní řešení kanceláří, umožňující využití hlavní recepce pro jednoho nájemce.

Kanceláře ve snadno dostupné lokalitě v ulici Na Poříčí

Palác Archa se nachází na ulici Na Poříčí, jedné z nejfrekventovanějších ulic v centru Prahy. Tato lokalita je snadno dostupná jak městskou hromadnou dopravou, tak i automobilem. Stanice několika tramvajových linek se nachází přímo před budovou, stanice metra Náměstí Republiky (trasa B) s přímým výstupem k Masarykovu nádraží je vzdálena jen 2 minuty chůze od projektu a centrální autobusové nádraží Florenc je situováno v blízkosti budovy. V oblasti jsou dostupné veškeré služby jako např. hotely, banky, restaurace a nákupní centra.

Na Poříčí 24, Praha 1 (Mapa) Není k dispozici
Administrativní budova s obchody v přízemí V centru města Energetická náročnost C
Minimální velikost kanceláří / 204 m²
Odeslat PDF na e-mail

Potřebujete
více informací?

Potřebujete více informací?

Zanechte nám na sebe kontakt a náš konzultant se Vám ozve

Potřebujete více informací o této budově?

Nechte si zaslat dodatečné informace v PDF dokumentu, který snadno vytisknete.