Pomůžeme Vám

Náš profesionál Vás bude kontaktovat a nabídne Vám zdarma nejlepší prostory odpovídající Vašim potřebám.

Pomáhá Vám

Palác Anděl se nachází ve velmi oblíbené vnitroměstský lokalitě Anděl. Budova těží z veškerých zařízení a služeb, které jsou k dispozici v blízkém okolí jako jsou 5 hvězdičkové nákupní centrum Nový Smíchov, dostatek restaurací, kaváren a barů, množství 3, 4 a 5 hvězdičkových hotelů, atd. Proto je Anděl velmi populární pro umístění firem právě v této lokalitě.

Palác Anděl byl dokončen v roce 2002. Budova nabízí celkem cca 12.000 m2 kancelářských prostor a je rozdělen na 7 pater s maloobchodními prostory v přízemí. Palác Anděl je velmi dobře dostupný pro všechny druhy dopravy. Stanice metra Anděl se nachází 5 minut chůze. Několik tramvajových a autobusových zastávek se nachází do 150 metrů od budovy. Nedaleko se nachází též vlakového Smíchovské nádraží, které zaručuje dobrý přístup vlakem. A nakonec je zde dobrý přístup autem na mezinárodní letiště.

Plzeňská 345, Praha 5 (Mapa) Není k dispozici
V samém srdci městské části Anděl Vynikající dopravní dostupnost- stanice metra Anděl, tramvajová stanice, autobusová zastávka Energetická náročnost G
Minimální velikost kanceláří / 200 m²
Odeslat PDF na e-mail

Potřebujete
více informací?

Zobrazit MHD

Potřebujete více informací?

Zanechte nám na sebe kontakt a náš konzultant se Vám ozve

Potřebujete více informací o této budově?

Nechte si zaslat dodatečné informace v PDF dokumentu, který snadno vytisknete.