Zanechte nám na sebe kontakt, brzy se Vám ozveme s nabídkou

nebo
Pomáhá Vám

Pomáháme nájemcům, investorům i developerům

Pro nájemce

Sídlo společnosti je odrazem vašeho úspěchu i jeho strůjcem. Lokalita, funkčnost a úprava interiéru ovlivňují nejen dobré jméno vaší společnosti, ale i produktivitu zaměstnanců, míru interní spolupráce, angažovanost pracovníků a jejich spokojenost. V CBRE vám poradíme, jaká koncepce kancelářského prostoru je pro vás nejvhodnější a pomůžeme vám najít a vyjednat pronájem na míru vašim potřebám. Po celou dobu stojí na vaší straně integrovaný tým spolehlivých a nezávislých specialistů.

Pro investory

Naším cílem je maximalizace návratnosti vaší investice do nemovitosti. Spolehlivě vám poradíme v každé etapě jejího životní cyklu, ať už se jedná o jednotlivé budovy nebo velké kancelářské komplexy. V CBRE poskytujeme řešení na klíč, které vám ušetří čas a náklady ve všech etapách investice. Vždy poskytujeme nestranné poradenství a soustředíme se na technické, obchodní i finanční aspekty. Díky důkladné znalosti trhu a bezkonkureční nabídce realitních služeb máme ideální pozici pro maximalizaci hodnoty vašich investic.

Pro developery

Pokroky v technologiích a nově nastupující generace zaměstnanců mění způsob, kterým pracujeme. Rostoucí význam udržitelného rozvoje, úspora energií a vyšší nároky na pohodlí zaměstnanců ovlivňují požadavky nájemců. V CBRE dokážeme tyto změny reflektovat a svědčí o tom i naše výsledky, které jsou nejlepší na českém trhu s kancelářskými prostory. Náš přístup založený na konzultačních službách, technických a obchodních znalostech spolu se zaměřením na potřeby klienta nám umožňují přidat maximální hodnotu k našim projektům.