Zanechte nám na sebe kontakt, brzy se Vám ozveme s nabídkou

nebo
Pomáhá Vám

Novinky

Kategorie novinek

17. 1. 2019

Pátá jubilejní CBRE Zasedačka roku má rekordní počet účastníků

Do soutěže se přihlásilo rekordních 101 společností, z nichž odborné poroty, jednotlivých kategorií vybraly 44 finalistů. Mezi finalisty se dostaly také společnosti, kterým s designem nebo project managementem kanceláří pomáhal náš tým Building Consultancy. A jestli se dočkají Accenture Services, KPMG, Verizon, Veeam Software nebo Johnson & Johnson jedné z cen od firmy Rückl od designera Ronyho Plesla nebo Bomma od designera Oty Svobody, se dozvíte v únoru.

Celý článek

24. 10. 2018

Potkejte se se CBRE na první české PropTech konferenci Friendly Buildings

Moderní kanceláře by měly být nejen smart, ale také přátelské. Každá inovace by měla být poměřována především skutečným přínosem pro lidi, kteří v budovách tráví až 90 % svého času. To je hlavní motto odborné konference Friendly Buildings, která 1. listopadu v Praze představí nejnovější trendy z oblasti PropTechu, tedy digitální technologie a řešení pro moderní budovy (PropTech = Property + Technology), a CBRE bude u toho.

Celý článek

18. 7. 2017

Jak realizovat úspěšný nábor i přes nízkou míru nezaměstnanosti?

Od roku 2013 začala míra nezaměstnanosti v České republice postupně klesat z úrovně 7 %. K druhému čtvrtletí 2017 vykázala Česká republika míru nezaměstnanosti 3,3 %, tedy nejnižší v celé EU. V důsledku toho zesílila debata o dostupnosti pracovníků na trhu a objevují se otázky, zda je na trhu k dispozici dostatek lidí a co mohou společnosti udělat pro to, aby přilákaly nové zaměstnance.

Celý článek

19. 6. 2017

Humans of Offices vypráví příběhy lidí z kanceláří inspirativních a úspěšných firem

Humans of Offices je společným projektem časopisu Forbes a CBRE Zasedačka roku. Pracovní prostředí a kanceláře jsou zejména o lidech, kteří se v nich musí cítit dobře. Sledujte zajímavé příběhy a nechte se jimi inspirovat i vy sami na humans.forbes.cz.

Celý článek

15. 2. 2017

Soutěž o nejlepší kanceláře v České republice CBRE Zasedačka roku 2016 vyhlásila vítěze

Soutěž CBRE Zasedačka roku 2016 zná vítěze všech kategorií, které oznámila na slavnostním vyhlášení v kancelářské budově Corso Court v pražském Karlíně.

Celý článek

16. 1. 2017

2017: Kancelářský trh v Praze čeká další silný rok

Rok 2016 si na kancelářském trhu v Praze vysloužil označení jako jeden z nejsilnějších roků v historii. Dle studie Real Estate Market Outlook 2017, kterou vydala společnost CBRE, světový lídr komerčních realitních služeb, bude tento pozitivní trend pokračovat i v roce 2017.

Celý článek

24. 11. 2016

CBRE Zasedačka roku 2016: o vítězství letos bojuje rekordních 37 finalistů

Letošní ročník soutěže CBRE Zasedačka roku má vůbec nejvyšší počet finalistů. Počty přihlášených účastníků se za poslední roky tolik nemění, ale výrazně se mění zvyšující se standard českých kanceláří. To je důvodem, proč se do finále dostalo rekordních 37 zasedaček.

Celý článek

14. 11. 2016

Nové kanceláře zlepší komunikaci ve firmě. Výhod však mají mnohem víc

Jaké jsou výhody nových kanceláří? Patří mezi ně lukrativnější lokalita, lepší dopravní dostupnost, vyšší počet parkovacích míst. Také třeba moderní design, ekologičnost anebo dokonce snížení provozních nákladů.

Celý článek

14. 9. 2016

Vše o Workplace Strategies

Na webu cbreproperties.cz jsme pro vás spustili stránku, která komplexně shrnuje informace týkající se poradenství v oblasti Workplace Strategies.

Celý článek

24. 8. 2016

Nové kanceláře zlepší komunikaci ve firmě. Výhod však mají mnohem víc

Jaké jsou výhody nových kanceláří? Patří mezi ně lukrativnější lokalita, lepší dopravní dostupnost, vyšší počet parkovacích míst. Také třeba moderní design, ekologičnost anebo dokonce snížení provozních nákladů. Firmy se do nových kanceláří stěhují z mnoha různých důvodů. Až po nastěhování pak ocení i další výhody, které nové kanceláře v praxi firemního života přinášejí.

Celý článek

27. 7. 2016

Technologie vládnou světu, i trhu s kancelářskými prostory

Dle studie společnosti CBRE patří k těm nejvýznamnějším zájemcům o kancelářské prostory společnosti působící v sektoru informačních technologií, které se na celkové poptávce po kancelářích podílejí největším dílem.

Celý článek

21. 7. 2016

Praha 7 – Holešovice - Centrum možnosti pro váš byznys

Praha 7, lokalita s nečekanými možnostmi, ze kterých může vytěžit jak firma sídlící v této čtvrti, tak i samotní rezidenti. Pokud si plánujete pronajmout kancelář v Praze 7, asi vás nejvíce zajímají Holešovice.

Celý článek

6. 6. 2016

Ve zdravém těle zdravý duch

Ve zdravém těle zdravý duch. Dáváte životu ve své kanceláři zelenou? Tak přesně na vás čeká soutěžní kategorie Zdravá kancelář, kterou nemůže zaštiťovat nikdo jiný než Šetrné budovy.

Celý článek

27. 5. 2016

Proč si pronajmout kanceláře právě v Karlíně? Je to ráj pro business

Po celé Praze najdeme mnoho zajímavých lokalit. Karlín, bývalá industriální zóna v Praze 8, však nad ostatními lokalitami v mnoha ohledech vyniká.

Celý článek

20. 5. 2016

Jste spokojeni ve svých kancelářích? Ukažte to!

Startuje třetí ročník soutěže CBRE Zasedačka roku

Celý článek

18. 5. 2016

Lubo Smid z technologické firmy STRV: Nechceme pozlátko, ale kanceláře, které jsou opravdu funkční

STRV patří mezi přední české společnosti, které se věnují vývoji mobilních a webových aplikací. V roce 2004 ji založili David Semerád, Lubo Smid, Pavel Zeifart a Martin Šťáva dnes pracují výhradně pro klienty v USA, kam se vedení společnosti přesunulo roku 2012.

Celý článek

19. 4. 2016

Na návštěvě VKancelari.cz - spokojený zaměstnanec pracuje mnohem lépe

Inspirace není nikdy dost. Proto vám ji budeme přinášet průběžně. Jako první si s námi o svých nápadech na zdravé a moderní kancelářské prostředí přišel popovídat Tomáš Kolomazník, na slovo vzatý odborník a šéfredaktor portálu - Vkancelari.cz.

Celý článek

4. 4. 2016

„Dobrá adresa“ a další parametry úspěšné právnické kanceláře

Kanceláře právnických firem jsou od těch ostatních značně odlišné, například tím, že sídlí převážně v centru Prahy, kde bývá obecně také horší automobilová dostupnost nebo omezený počet parkovacích míst. Kde si pronajímají kanceláře úspěšní právníci?

Celý článek

29. 3. 2016

Chcete obstát ve válce o talenty? Nabídněte zaměstnancům víc než jiní

Klíčovým faktorem úspěchu každého podnikání jsou lidé. Kvalifikovaní pracovníci patří k těm největším a také nejvýznamnějším investicím každé společnosti.

Celý článek

17. 2. 2016

CBRE Zasedačka roku

Máte zájem o fotoknihu s finalisty soutěže CBRE Zasedačka roku? Napište nám na petra@zasedackaroku.cz.

Celý článek

9. 12. 2015

Známe 33 finalistů v soutěži Zasedačka roku 2015

Je to tady! Známe 33 finalistů soutěže Zasedačka roku 2015. Společnosti soutěží o nejvíce inspirativní kanceláře a příjemné pracovním prostředí v naší české kotlině.

Celý článek

8. 12. 2015

Jak navrhnout inspirativní relaxační zónu

Jsou dny i období, kdy zaměstnanci neoplývají výkonností a efektivitou. Co může být důvodem? Špatné počasí, stres doma či v práci, lehká opička po večírku nebo prostě špatná nálada. Tu je potřeba rozptýlit. Jak tomu můžete pomoci vy, zaměstnavatelé?

Celý článek

18. 11. 2015

Výhody nízkoenergetických kanceláří

Pokud jako developer stavíte nové administrativní budovy, nebo si jako nájemce hledáte kanceláře k pronájmu, a chcete maximálně zajistit nízkou spotřebu energií, přečtěte si tento článek. Kromě pečlivého výběru nízkoenergetických kanceláří zaveďte opatření, které pomáhají ušetřit na provozních nákladech nemalou částku peněz.

Celý článek

5. 11. 2015

Pro čtvrtinu českých zaměstnanců je obtížné vytvořit si prostor na osobní život

Dvě třetiny si myslí, že flexibilita v práci by to mohla zlepšit

Celý článek

30. 10. 2015

Na návštěvě v Grand Restaurant: Rozhovor s Pavlem Maurerem

"Gastronomie mne zajímá vždy, protože jíst a pít musíme stejně jako dýchat, ať už se nacházíme v jakémkoli prostředí – jinak je s námi konec. Jídlo a pití jsou součástí zasedaček, kanceláří, pracoven i meeting roomů. Bohužel často jíme v dopravních prostředcích, na ulici, ve stoje a v běhu. To je špatné." Říká v dalším ze série exkluzivních CBRE Interview Pavel Maurer, odborník na gastronomii.

Celý článek

19. 10. 2015

Na návštěvě v „Jak se staví sen” - rozhovor s Martinou Pištělákovou

V dalším ze série interview tentokrát s Martinou Pištělákovou

Celý článek

6. 10. 2015

Na návštěvě v Economii – Rozhovor s Milošem Čermákem

"Openspace je terčem vtipů, pro naši práci je ale funkční a pohodlný", říká v dalším ze série exkluzivních CBRE Interview Miloš Čermák, šéfredaktor iHned.cz.

Celý článek

11. 9. 2015

Na návštěvě v Bonami - Rozhovor s Václavem Štruplem

Kancelář musí mít duši a musí zároveň vyhovovat lidem, kteří v ní pracují.

Celý článek

8. 9. 2015

Pronájem kanceláře bez provize

Na českém trhu je asi nejběžnějším modelem úhrady provize ze strany nájemce, který hledá nemovitost k pronájmu. Zavedený standard na trhu s komerčními nemovitostmi je ale spíše opačný. Provizi platí pronajímatel nemovitosti.

Celý článek

27. 8. 2015

Na návštěvě v Socialbakers - rozhovor s Janem Řežábem

Společnost Socialbakers se nedávno přestěhovala do nových prostorů v rekonstruované budově Forum Karlín. Od dubna 2015 tak jejích 200 pražských zaměstnanců funguje v netradičním prostoru bývalé tovární haly, kde se povedlo zachovat unikátní genius loci.

Celý článek

11. 8. 2015

Na návštěvě v GOOGLE - rozhovor s Táňou le Moigne

Jedním z loňských vítězů soutěže CBRE Zasedačka roku byl i Google, který svým sídlem na pražském Andělu velmi zaujal nejen porotu. O tom, jak by měly firmy žít, jsme se bavili s ředitelkou českého Googlu Táňou le Moigne.

Celý článek

23. 7. 2015

CBRE: 50 % dnešních zaměstnání již nebude v roce 2025 existovat

Týká se především pozic v provozu, ve službách a na střední úrovni řízení.

Celý článek

6. 3. 2015

Do vytvoření pracovního prostředí se vyplatí investovat

Přečtete si rozhovor s architektem Ianem Bryanem v Hospodářských novinách!

Celý článek

6. 3. 2015

Zaměstnanci CBRE si po roce nové kanceláře pochvalují

Podívejte se, jaké výhody vidí naši zaměstnanci v kancelářském konceptu flexi office. Více v článku Hospodářkých novin!

Celý článek

12. 2. 2015

Kanceláře budoucnosti? Flexibilní kancelářské prostory!

O moderních trendech v oblasti kancelářských prostor si přečtěte v časopisu Forbes!

Celý článek

16. 1. 2015

Nejlepší české kanceláře. 6 rad, jak si vybrat a zařídit tu vaši

Přehled 23 nejzajímavějších, které vybrala porota soutěže CBRE Zasedačka roku. U každé z fotek je vysvětlení firmy, jak svou zasedačku vytvořili.

Celý článek

5. 11. 2014

Inovativní kanceláře CBRE v pořadu Ekonomika ČT24!

Bert Hesselink, Operations Director a Petra Lávičková, Head of Corporate Marketing & PR ze CBRE hovoří o výhodách nového inovativního uspořádání kancelářských prostor a o každodenních zkušenostech z užívání.

Celý článek

21. 10. 2014

Za stěhováním firem na českém trhu stojí především úspory nákladů a lepší standard služeb

Co vede firmy ke změně sídla společnosti? Z jakého důvodu opouštějí stávající kancelářské prostory? Které lokality nejčastěji vyhledávají? Jakou roli hraje v rozhodování zlepšení standardu a služeb? Společnost CBRE, mezinárodní poradenská společnost v sektoru nemovitostí, zkoumala zájem o relokace kancelářských prostor.

Celý článek

16. 10. 2014

Projekt CBRE Zasedačka roku odhalí nejlepší pracovní prostředí firem v České republice

Inovace je myšlenka, která hýbe prostorem. A právě o prostor v unikátním projektu CBRE Zasedačka roku jde. Co si klade za cíl? Představit odborné i laické veřejnosti nejzajímavější pracovní prostředí firem v České republice a tedy jak firmy žijí. Spolupráce je jedním z klíčových faktorů současnosti a čím dál tím více společností uznává, že nové technologie a příjemné prostory zlepšují spolupráci a tím celkový výkon zaměstnanců. Partnery prvního ročníku projektu se staly společnosti: CBRE, Cisco, LMC, Skanska, Steelcase a Dark Side.

Celý článek

12. 10. 2014

Open space končí, nastupuje inovativní kancelářský koncept

Koncept přináší větší míru využití kanceláří, menší podlahovou plochu, inspirativní prostředí pro týmovou i individuální práci a především udržitelnost.

Celý článek