Zanechte nám na sebe kontakt, brzy se Vám ozveme s nabídkou

nebo
Pomáhá Vám

Novinky

Kategorie novinek

29. 10. 2018

Praha se rozrostla o tři nové kancelářské projekty

Ve třetím čtvrtletí letošního roku byly v Praze dokončeny tři nové kancelářské projekty o celkové rozloze 38 200 m2. Nové nájemce přivítají budovy Palmovka Open Park, AFI Vokovice nebo nové sídlo firmy Eurovia. Tato data vychází z nejnovější studie sdružení Prague Research Forum (PRF), jehož jsme spolu s Colliers International, Cushman & Wakefield, JLL a Knight Frank součástí. Díky této spolupráci můžeme poskytovat co možná nejúplnější, nejpřesnější a nejtransparentnější data o vývoji pražského trhu.

Celý článek

26. 4. 2017

Kanceláře v Brně jsou žádané více než kdy jindy

Hlavní město má na českém kancelářském trhu neoblomnou vedoucí pozici. Pochopitelně. Brno, druhá nejvýznamnější destinace kancelářského trhu ČR, si však pozornost zaslouží také. Poptávka po brněnských kancelářských prostorech je nejvyšší v celé své historii. A to od roku 2014 neustále roste.

Celý článek

16. 1. 2017

2017: Kancelářský trh v Praze čeká další silný rok

Rok 2016 si na kancelářském trhu v Praze vysloužil označení jako jeden z nejsilnějších roků v historii. Dle studie Real Estate Market Outlook 2017, kterou vydala společnost CBRE, světový lídr komerčních realitních služeb, bude tento pozitivní trend pokračovat i v roce 2017.

Celý článek

3. 5. 2016

Poptávka po kancelářských prostorech roste. Padne v roce 2016 další rekord?

Poslední čtvrtletí loňského roku bylo z hlediska poptávky po kancelářských prostorech výjimečné. Poptávka po nových kancelářích ještě nikdy nebyla tak vysoká, jako tomu bylo v posledním kvartálu 2015. Čísla historicky překonala všechny hranice. Veškeré nájemní transakce čtvrtého čtvrtletí roku 2015 zahrnovaly nájemní plochu v rozsahu téměř 106 tisíc metrů čtverečních.

Celý článek

14. 3. 2016

Praha – sídlo nejvýznamnějších farmaceutických společností

Poptávka farmaceutických firem po kvalitních kancelářských prostorech neustává. Vedle oblasti informačních a komunikačních technologií a profesionálních služeb se tak v současnosti farmaceutický průmysl řadí mezi čtyři největší hráče na trhu poptávky po komerčních pražských nemovitostech.

Celý článek

18. 11. 2015

Výhody nízkoenergetických kanceláří

Pokud jako developer stavíte nové administrativní budovy, nebo si jako nájemce hledáte kanceláře k pronájmu, a chcete maximálně zajistit nízkou spotřebu energií, přečtěte si tento článek. Kromě pečlivého výběru nízkoenergetických kanceláří zaveďte opatření, které pomáhají ušetřit na provozních nákladech nemalou částku peněz.

Celý článek

13. 8. 2015

Výstavba kanceláří v roce 2017 opět výrazně ožije

Krátkodobě se v roce 2016 výstavba kancelářských prostor sníží na úroveň roku 2010, ale v roce 2017 opět ožije. Za oživením bude stát několik projektů. Například se plánují dostavět kancelářské celky Futurama, Butterfly a Five.

Celý článek

7. 8. 2015

Developerské projekty v Praze v roce 2015

Praha v současné době nabízí přes 3 miliony m2 kancelářských prostor. V loňském roce bylo dokončeno 15 administrativních objektů, které nabízejí kolem 150 tisíc m2 ploch.

Celý článek

23. 7. 2015

CBRE: 50 % dnešních zaměstnání již nebude v roce 2025 existovat

Týká se především pozic v provozu, ve službách a na střední úrovni řízení.

Celý článek

11. 6. 2015

Praha: čtvrť za čtvrtí, Karlín

Cinkající tramvaje, život v ulicích, vůně ranní kávy a čerstvého koláče. Do centra coby kamenem dohodil. Moderní klimatizované kanceláře či zrekonstruované architektonické skvosty se zachovanými industriálními prvky.

Celý článek

11. 6. 2015

Studie investorských záměrů - CBRE Global Investor Intentions Survey 2015

Společnost CBRE připravila studii s názvem CBRE Global Investor Intentions Survey. Jaké jsou podle této studie trendy a z čeho mají investoři strach? Výzkum byl proveden on-line dotazníkem v lednu 2015. Zúčastnilo se ho více než 700 realitních investorů ze Severní i Jižní Ameriky, regionu EMEA a Asie a Oceánie.

Celý článek

4. 5. 2015

CBRE:Rekordní neobsazenost pražských kanceláří nahrává nájemníkům

CBRE:Rekordní neobsazenost pražských kanceláří nahrává nájemníkům

Celý článek

23. 4. 2015

Rok 2015 nabízí ideální podmínky pro pronájmy kanceláří

Zvýhodněné cenové balíčky nabízí pronajímatelé pražských kancelářských nemovitostí a lákají tak nové nájemce do svých prostor.

Celý článek

28. 11. 2014

Ideální podmínky na trhu pro pronájmy kanceláří

Standard kancelářských budov se zvyšuje, poptávka roste především po těch kvalitních v centrech měst a pronajímatelé aktuálně nabízejí velmi dobré podmínky pronájmů. Praha nabízí druhé nejlevnější nájmy v regionu CEE a díky nové výstavbě tak přibude v letošním a příštím roce 330 500 m2 nových kancelářských prostor. Podle společnosti CBRE, globálního poradce v oblasti realit, je pro firmy, které uvažují o nových kancelářských prostorech či o změně stávajících, právě teď velmi vhodné období.

Celý článek

12. 11. 2014

Důvěra nájemníků táhne v roce 2014 růst cen nájemného kancelářských prostor v regionu EMEA

Zájem nájemníků v Praze se soustředí především do centra města. V ČR je rostoucí poptávka o kvalitní kancelářské prostory na atraktivním místě především mezi úspěšnými technologickými firmami.

Celý článek

3. 11. 2014

Regional Research Forum zveřejňuje údaje o kancelářském trhu v Brně a v Ostravě za první pololetí 2014

Členové Regional Research Fora – CBRE, Colliers International, Cushman & Wakefield, DTZ, JLL – usilují o poskytování co možná nejúplnějších, nejpřesnějších a nejtransparentnějších dat o vývoji regionálních kancelářských trhů v České republice. Členové sdílejí základní informace o vývoji trhu a věří, že Regional Research Forum přispěje ke zlepšení transparentnosti regionálních kancelářských trhů.

Celý článek

1. 11. 2014

Prague Research Forum oznamuje údaje o trhu s kancelářskými prostory za 2. čtvrtletí roku 2014

Prague Research Forum (PRF) si dovoluje zveřejnit údaje o trhu s kancelářskými prostory za druhé čtvrtletí roku 2014. Členy PRF jsou společnosti CBRE, Colliers International, Cushman & Wakefield, DTZ a JLL, které sdílejí základní informace o kancelářském trhu v Praze za účelem poskytování co možná nejúplnějších, nejpřesnějších a nejtransparentnějších dat o jeho vývoji.

Celý článek

19. 10. 2014

Přehled pražského trhu s kancelářskými prostory za 3. čtvrtletí 2014

Přehled pražského trhu s kancelářskými prostory za 3. čtvrtletí 2014

Celý článek

14. 10. 2014

Kancelářské prostory v Evropě ožívají: Poptávka i ceny stále rostou

V průběhu roku 2014 se nájemci nemovitostí z řad velkých korporátních klientů v celé Evropě vrátí na trh s novými požadavky na kancelářské prostory. Poptávat budou především špičkovou kvalitu kancelářských prostor v centrech měst.

Celý článek