Zanechte nám na sebe kontakt, brzy se Vám ozveme s nabídkou

nebo
Pomáhá Vám

Novinky

Kategorie novinek

24. 7. 2019

Komplex Palmovka Open Park sídlem digitální agentury KOFEIN

CBRE, světový lídr v oblasti komerčních realitních služeb, zprostředkovalo pronájem nových kanceláří české digitální agentuře KOFEIN. Společnost se přesune do nedávno dokončeného komplexu Palmovka Open Park v pražské Libni.

Celý článek

10. 5. 2019

CBRE Office Agency potvrzuje pozici lídra na trhu

CBRE Office Agency navázala na své úspěchy z přechozího roku a podařilo se jí udržet vedoucí pozici na trhu s podílem 34 %, což představuje 26 400 m2 pronajaté kancelářské plochy. V pozici zastupování nájemců jsme rovněž obsadili první příčku s podílem na trhu 45 %.

Celý článek

18. 3. 2019

Warhorse Studios našlo nové kanceláře v komplexu Palmovka Open Park

Office Agency zprostředkovala pronájem českému vývojářskému studiu Warhorse Studios, jež se proslavilo videohrou Kingdom Come: Deliverance, které se prodalo přes dva miliony kusů. Novou adresou studia bude nedávno dokončený komplex Palmovka Open Park v pražské Libni.

Celý článek

7. 2. 2019

Office Agency obhájila pozici jedničky na trhu i v roce 2018

Office Agency má za sebou skvělý rok. Tým navázal na svou práci z předchozího roku a díky uzavření 171 transakcí v rozsahu více než 138 tisíc metrů čtverečních pronajaté plochy zůstává jeho pozice jedničky na trhu nadále neohrožena. Podíl na tomto fantastickém výsledku nesou dokončené transakce se společnostmi Siemens, Strabag nebo Edwards Lifesciences.

Celý článek

17. 1. 2019

Pátá jubilejní CBRE Zasedačka roku má rekordní počet účastníků

Do soutěže se přihlásilo rekordních 101 společností, z nichž odborné poroty, jednotlivých kategorií vybraly 44 finalistů. Mezi finalisty se dostaly také společnosti, kterým s designem nebo project managementem kanceláří pomáhal náš tým Building Consultancy. A jestli se dočkají Accenture Services, KPMG, Verizon, Veeam Software nebo Johnson & Johnson jedné z cen od firmy Rückl od designera Ronyho Plesla nebo Bomma od designera Oty Svobody, se dozvíte v únoru.

Celý článek

14. 1. 2019

Sanofi zůstávají a ČSA se rozšiřují v budově Argo Alpha

Oba nájemci tím obsadili budovu téměř ze 70 % její plochy, což je více než 7 000 m2 a 169 parkovacích míst

Celý článek

27. 11. 2018

Pomohli jsme najít nové kanceláře pro rozrůstající se tým společnosti MultiSport v budově Pankrác House

Helena Hurábová, Head of Advisory & Transaction services - Office, pomohla firmě MultiSport Benefit nalézt nové kanceláře. Tvůrce populární karty MultiSport bude nově sídlit v budově Pankrác House, která patří do rodiny nejmodernějších kancelářských budov myhive.

Celý článek

1. 11. 2018

Ve třetím kvartálu Office Agency potvrdilo pozici jedničky na trhu

Okurková sezóna tým Office Agency ve třetím kvartálu rozhodně netrápila. Týmu se podařilo udržet si první příčku s podílem na trhu 39 %. Celkem 21 klientů se může těšit z nových kancelářských prostor a 25 klientů se buď rozhodlo expandovat nebo ve spolupráci s námi přejednali podmínky svých stávajících nájemních smluv. Velmi nás těší, že našim klientům můžeme být partnerem a pomoci jim v hledání těch správných prostor pro jejich firmy.

Celý článek

25. 10. 2018

CBRE zprostředkovala pronájem kanceláří Yves Rocher v nově otevírané budově ELEMENT na pražské Pankráci

Helena Hurábová, Head of Advisory & Transaction services - Office, získala pro dokončovanou budovu Element na pražské Pankráci nového nájemníka. Česká pobočka světové kosmetické společnosti Yves Rocher si nové kanceláře vybrala s ohledem na zelené prostředí budovy a ekologický certifikát LEED na nějž budova Element aspiruje.

Celý článek

21. 10. 2018

Jan Lovětínský z REICO: Office Agency je velmi silná

City Tower a Qubix. Dvě kancelářské budovy, které CBRE spravuje, patří do realitního portfolia REICO investiční společnosti České spořitelny. S Janem Lovětínským, Head of Reico Asset Management – Commercial, jsme hovořili o jeho spokojenosti se službami, které CBRE poskytuje a vůbec o tom, jak se s námi spolupracuje.

Celý článek

25. 7. 2018

Jiří Karas ze Siemensu: CBRE nám poskytlo mimořádně dobré služby

Předcházející čtvrtletí bylo pro tým Office Agency velice úspěšné, mimo jiné díky naší transakci se společností Siemens. Helena Hurábová a Simon Orr zprostředkovali Siemensu dlouhodobý pronájem v budovách City West, a to až do roku 2027. Jiří Karas, Head of Siemens Real Estate Czech Republic, stál na straně klienta po celou dobu jednání, a proto jsme mu položili několik otázek ohledně naší spolupráce.

Celý článek

6. 6. 2018

Díky CBRE společnost Siemens zůstává v budovách City West do roku 2027

Helena Hurábová a Simon Orr z týmu Office Agency zprostředkovali dlouhodobý pronájem společnosti Siemens v pražských Stodůlkách, a to až do roku 2027. Siemens dále plánuje modernizaci svých kancelářských prostor, čímž vylepší pracovní prostředí svých zaměstnanců. Rozlohou 23 200 m2 se jedná o jednu z nejvýznamnějších kancelářských transakcí letošního jara nejen pro CBRE, ale i pro celou Českou republiku, kterou potvrzuje i fakt, že vyjednávání trvalo déle než jeden rok.

Celý článek

1. 11. 2017

CBRE úspěšně zastupovalo DHL Global Forwarding

Společnost CBRE, světový lídr v oblasti komerčních realitních služeb, zastupovala společnost DHL Global Forwarding při prodloužení nájmu stávajících kancelářských prostor.

Celý článek

21. 11. 2016

City Tower – business s rozhledem

Přestože lze na trhu s kancelářemi najít celou řadu budov, jen málokterá může nabídnout podnikání s rozhledem. Pokud prohlásíme, že kanceláře budovy City Tower jsou umístěny až u nebe, nebudeme daleko od pravdy. City Tower je totiž jednou z nejvyšších budov České republiky a nepřehlédnutelnou dominantou Prahy, s nepřekonatelným panoramatickým výhledem.

Celý článek

2. 9. 2016

CBRE zprostředkovalo pronájem pro společnost Johnson & Johnson v administrativním komplexu Mechanica

Společnost CBRE, světový lídr v sektoru komerčních realitních služeb, zprostředkovala pronájem kancelářských prostor o rozloze více než 15 000 m2 pro společnost Johnson & Johnson v administrativním komplexu Mechanica. Tento projekt vlastní investiční skupina Penta. Výstavba dvou budov začala na jaře letošního roku v nové městské čtvrti Waltrovka v pražských Jinonicích, jejich dokončení se předpokládá na říjen 2017.

Celý článek

4. 2. 2016

REDSIDE koupila kancelářské portfolio v Praze

Česká investiční společnost REDSIDE, která spravuje realitní investiční fond s proměnným základním kapitálem kvalifikovaných investorů, koupila čtyři pražské kancelářské budovy od německého investičního fondu.

Celý článek