Zanechte nám na sebe kontakt, brzy se Vám ozveme s nabídkou

nebo
Pomáhá Vám

Novinky

Kategorie novinek

14. 1. 2019

Sanofi zůstávají a ČSA se rozšiřují v budově Argo Alpha

Oba nájemci tím obsadili budovu téměř ze 70 % její plochy, což je více než 7 000 m2 a 169 parkovacích míst

Celý článek

6. 12. 2018

CIJ Awards: Office Agency je nejlepší makléřský tým v kategorii kancelářských prostor

Minulý týden proběhlo vyhlášení letošních CIJ Awards Czech Republic. Tým CBRE Advisory & Transaction – Office získal ocenění v kategorii Best Office Power Broker Team a projekt renovace prostor Obchodního centra Letňany byl oceněn v kategorii Best Refurbishment.

Celý článek

8. 11. 2018

Hledáte nové kanceláře? Nechte si poradit odbornými konzultanty v oblasti realit

Kanceláře lze hledat pohodlně s mobilem v ruce třeba při posezení u stolku v kavárně. Obvyklým způsobem je prozkoumání realitních portálů, popř. také webů realitních kanceláří. Jak se ale v množství nabídek zorientovat? Nejjednodušší způsob je obrátit se na specializované realitní společnosti, které se zabývají jen segmentem kancelářských nemovitostí a v návaznosti na to nabízejí velmi kvalitní poradenství, včetně aktuálních informací o kancelářském trhu. Lze buď kontaktovat přímo specializované realitní poradce, či vyhledat zprostředkovatele, který vám vhodného poradce doporučí.

Celý článek

1. 11. 2018

Ve třetím kvartálu Office Agency potvrdilo pozici jedničky na trhu

Okurková sezóna tým Office Agency ve třetím kvartálu rozhodně netrápila. Týmu se podařilo udržet si první příčku s podílem na trhu 39 %. Celkem 21 klientů se může těšit z nových kancelářských prostor a 25 klientů se buď rozhodlo expandovat nebo ve spolupráci s námi přejednali podmínky svých stávajících nájemních smluv. Velmi nás těší, že našim klientům můžeme být partnerem a pomoci jim v hledání těch správných prostor pro jejich firmy.

Celý článek

29. 10. 2018

Praha se rozrostla o tři nové kancelářské projekty

Ve třetím čtvrtletí letošního roku byly v Praze dokončeny tři nové kancelářské projekty o celkové rozloze 38 200 m2. Nové nájemce přivítají budovy Palmovka Open Park, AFI Vokovice nebo nové sídlo firmy Eurovia. Tato data vychází z nejnovější studie sdružení Prague Research Forum (PRF), jehož jsme spolu s Colliers International, Cushman & Wakefield, JLL a Knight Frank součástí. Díky této spolupráci můžeme poskytovat co možná nejúplnější, nejpřesnější a nejtransparentnější data o vývoji pražského trhu.

Celý článek

21. 10. 2018

Jan Lovětínský z REICO: Office Agency je velmi silná

City Tower a Qubix. Dvě kancelářské budovy, které CBRE spravuje, patří do realitního portfolia REICO investiční společnosti České spořitelny. S Janem Lovětínským, Head of Reico Asset Management – Commercial, jsme hovořili o jeho spokojenosti se službami, které CBRE poskytuje a vůbec o tom, jak se s námi spolupracuje.

Celý článek

20. 8. 2018

Nájemné za kanceláře v Ostravě se nemění

Představujeme vám nejnovější údaje o kancelářském trhu v Ostravě, které vycházejí ze studie sdružení Regional Research Fora. Spolu s Colliers International, Cushman & Wakefield, JLL a Knight Frank jsme součástí této studie. Díky této spolupráci poskytujeme co možná nejúplnější, nejpřesnější a nejtransparentnější data o vývoji regionálních kancelářských trhů v České republice.

Celý článek

17. 8. 2018

Brno nabízí 50 200 metrů čtverečních volných kanceláří

Představujeme vám nejnovější údaje o kancelářském trhu v Brně, které vycházejí ze studie sdružení Regional Research Fora. Spolu s Colliers International, Cushman & Wakefield, JLL a Knight Frank jsme součástí této studie. Díky této spolupráci poskytujeme co možná nejúplnější, nejpřesnější a nejtransparentnější data o vývoji regionálních kancelářských trhů v České republice.

Celý článek

15. 8. 2018

Mayhouse: Kanceláře pro moderní způsoby spolupráce

Ve vyhledávané lokalitě Pankrác rostou kancelářské budovy jako houby po dešti. Jednou z nich je administrativní projekt Mayhouse, jehož dokončení je plánováno na jaře 2019. Developer CPI Property Group, největší vlastník moderních kancelářských budov v Praze, budovu projektoval tak, aby splňovala náročné požadavky budoucích nájemců a nabízela široké spektrum služeb. Dále se v článku dozvíte, co všechno developer pro své budoucí nájemce připravuje.

Celý článek

26. 7. 2018

V Praze bylo dokončeno více než 50 tisíc metrů čtverečních kancelářských prostor

Ve druhém čtvrtletí roku 2018 se pražský kancelářský trh rozrostl o 51 500 metrů čtverečních, a to díky dokončeným projektům Trimaran, Dynamica a Rustonka R2. Do roku 2020 by pak v Praze mělo být dokončeno dalších 312 500 m2. Tato data vychází z nejnovější studie sdružení Prague Research Forum (PRF), jehož jsme spolu s Colliers International, Cushman & Wakefield, JLL a Knight Frank součástí. Díky této spolupráci můžeme poskytovat co možná nejúplnější, nejpřesnější a nejtransparentnější data o vývoji pražského trhu.

Celý článek

25. 7. 2018

Jiří Karas ze Siemensu: CBRE nám poskytlo mimořádně dobré služby

Předcházející čtvrtletí bylo pro tým Office Agency velice úspěšné, mimo jiné díky naší transakci se společností Siemens. Helena Hurábová a Simon Orr zprostředkovali Siemensu dlouhodobý pronájem v budovách City West, a to až do roku 2027. Jiří Karas, Head of Siemens Real Estate Czech Republic, stál na straně klienta po celou dobu jednání, a proto jsme mu položili několik otázek ohledně naší spolupráce.

Celý článek

13. 7. 2018

Rustonka: Když se skloubí účelnost, modernost, estetika a tradice

Jedinečný kancelářský komplex Rustonka charakterizuje modernost, funkčnost a důraz na ekologii a udržitelnost. Developer J&T Real Estate projekt postavil v žádané lokalitě pražského Karlína, jen 2 minuty od stanice metra Invalidovna. Rozsáhlý projekt nabízí budoucím nájemcům 38 tisíc m2 kancelářské plochy a přes 2 tisíce m2 maloobchodní plochy. Přečtěte si, proč právě Rustonka je vhodným prostorem pro vaše podnikání.

Celý článek

27. 6. 2018

TRIMARAN: šetrný k životnímu prostředí a vašemu rozpočtu

Oblíbená kancelářská lokalita Pankrác hlásí nový přírůstek, budovu TRIMARAN. Název budovy vychází z půdorysu objektu, který připomíná loď. Nový projekt nabízí nejen kancelářské prostory a retailové jednotky, ale také nové konferenční centrum, které je jedinečné po architektonické stránce a využím nejmodernější techniky. Projektanti také neopoměli aspekt šetrnosti k životnímu prostředí. Jaké konkrétní kroky podnikli se dozvíte dále v článku.

Celý článek

21. 6. 2018

Dynamica: Poslední kancelářský dílek vzkříšeného brownfieldu

Developer Penta Investments stále pokračuje v oživování brownfieldu Waltrovka v pražských Jinonicích. V areálu slavné bývalé továrny Walter Motors aktuálně dokončil budovu Dynamica, která svým budoucím nájemcům nabízí stylové prostory v pěkném prostředí jen 10 minut metrem do centra. Celková pronajímatelná plocha kanceláří činí 12 616 m2 a prostory lze přizpůsobit požadavkům nájemce tak, aby odrážely jeho firemní kulturu a styl práce.

Celý článek

6. 6. 2018

Díky CBRE společnost Siemens zůstává v budovách City West do roku 2027

Helena Hurábová a Simon Orr z týmu Office Agency zprostředkovali dlouhodobý pronájem společnosti Siemens v pražských Stodůlkách, a to až do roku 2027. Siemens dále plánuje modernizaci svých kancelářských prostor, čímž vylepší pracovní prostředí svých zaměstnanců. Rozlohou 23 200 m2 se jedná o jednu z nejvýznamnějších kancelářských transakcí letošního jara nejen pro CBRE, ale i pro celou Českou republiku, kterou potvrzuje i fakt, že vyjednávání trvalo déle než jeden rok.

Celý článek

31. 5. 2018

Pět členů týmu Office Agency povýšeno

Duben bývá v CBRE zpravidla měsícem, ve kterém se vyhodnocují výsledky prvního kvartálu a také se oznamují povýšení našich pracovitých kolegů. V Office Agency se tato radostná novinka týkala hned pěti kolegů, bez kterých si tým už nedokážeme ani představit. Svá povýšení si zasloužili zejména díky svým zkušenostem, znalosti trhu a respektu, který získali nejen mezi svými kolegy, ale především u našich klientů.

Celý článek

25. 5. 2018

Příběhy kancelářských budov: Z bývalé strojovny a kotelny ČKD vznikly moderní kanceláře – Machine House

Přestavba původních průmyslových objektů na administrativní a kancelářské prostory je již pro současný Karlín typická. Další ukázkou jsou moderní kancelářské prostory Machine House, které vznikly rekonstrukcí původní strojovny společnosti ČKD.

Celý článek

15. 5. 2018

Office Agency tým si drží pozici jedničky na trhu

V týmu Office Agency máme hned několik důvodů k radosti. V prvním kvartálu roku 2018 se nám podařilo zajistit pronájem 13 037 m2 kancelářské plochy, díky čemuž jsme si udrželi vůdčí pozici na trhu s podílem 26 procent. Dařilo se nám v obou segmentech, a to jak v pozici zastupování nájemců, tak v pozici zastupování pronajímatelů.

Celý článek

11. 4. 2018

Příběhy kancelářských budov: Projekt Florentinum nahradil budovy bývalého Rudého Práva

Florentinum je nadčasovou stavbou a výjimečným prostorem pro obchodníky, hlásící se k dědictví evropské kulturní tradice. Administrativní devítipodlažní palác s obchodní pasáží, nádvořím a zahradou se nachází v centru Prahy mezi ulicemi Na Poříčí a Na Florenci. Společnosti Penta Investments trvala stavba o celkové rozloze 126 000 m2 podlažní plochy rok a půl. Autorem je studio Cigler Marani Architects.

Celý článek

23. 3. 2018

Office Agency tým ma za sebou fantastický rok 2017

Za rok 2017 se celému týmu povedlo uzavřít 208 transakcí o celkové rozloze 139 000 m2, a potvrdili tak pozici jedničku na trhu v sektoru kancelářských budov.

Celý článek

10. 12. 2017

V Brně roste realitní trh, kanceláře se rychle plní

Již od minulého roku významně posilujeme realitní trh na Moravě. Jsme náležitě hrdí, neboť v Brně zatím nemáme mezi mezinárodními konzultačními společnostmi v realitním sektoru konkurenci. Brněnský realitní trh roste. A my chceme být tam, kde je potenciál.

Celý článek

19. 9. 2017

V prvním polovině roku 2017 jsme si udrželi vedoucí pozici na trhu v rámci pronájmu kancelářských prostor

Pro první polovinu roku jsme si dokázali udržet vůdčí pozici na trhu kancelářských prostor a klientům jsme pronajali celkově 53 433 m2 plochy. Máme radost, že si náš tým udržel postavení jedničky a v tomto trendu chceme pokračovat i nadále.

Celý článek

26. 4. 2017

Kanceláře v Brně jsou žádané více než kdy jindy

Hlavní město má na českém kancelářském trhu neoblomnou vedoucí pozici. Pochopitelně. Brno, druhá nejvýznamnější destinace kancelářského trhu ČR, si však pozornost zaslouží také. Poptávka po brněnských kancelářských prostorech je nejvyšší v celé své historii. A to od roku 2014 neustále roste.

Celý článek

15. 2. 2017

Soutěž o nejlepší kanceláře v České republice CBRE Zasedačka roku 2016 vyhlásila vítěze

Soutěž CBRE Zasedačka roku 2016 zná vítěze všech kategorií, které oznámila na slavnostním vyhlášení v kancelářské budově Corso Court v pražském Karlíně.

Celý článek

16. 1. 2017

2017: Kancelářský trh v Praze čeká další silný rok

Rok 2016 si na kancelářském trhu v Praze vysloužil označení jako jeden z nejsilnějších roků v historii. Dle studie Real Estate Market Outlook 2017, kterou vydala společnost CBRE, světový lídr komerčních realitních služeb, bude tento pozitivní trend pokračovat i v roce 2017.

Celý článek

15. 12. 2016

Vybírejte kancelářské budovy s bezproblémovým parkováním

Představte si tu situaci. Jedete na obchodní schůzku s důležitým zákazníkem. Máte sice časovou rezervu, a tak vás zácpa v centru Prahy nechá chladným. Jste téměř na místě, jenže máte potíže s parkováním. Časová rezerva je pryč a s ní i váš klid… Schůzka asi nebude probíhat zcela hladce, jenom kvůli tomu, že se vám nepodařilo zaparkovat. Obdobně jako Vy se bude cítit i váš dodavatel či obchodní partner, který jede k vám do firmy. Pokud se zdrží tím, že nemá kam postavit auto, může ho to vyvést z rovnováhy.

Celý článek

24. 11. 2016

CBRE Zasedačka roku 2016: o vítězství letos bojuje rekordních 37 finalistů

Letošní ročník soutěže CBRE Zasedačka roku má vůbec nejvyšší počet finalistů. Počty přihlášených účastníků se za poslední roky tolik nemění, ale výrazně se mění zvyšující se standard českých kanceláří. To je důvodem, proč se do finále dostalo rekordních 37 zasedaček.

Celý článek

21. 11. 2016

City Tower – business s rozhledem

Přestože lze na trhu s kancelářemi najít celou řadu budov, jen málokterá může nabídnout podnikání s rozhledem. Pokud prohlásíme, že kanceláře budovy City Tower jsou umístěny až u nebe, nebudeme daleko od pravdy. City Tower je totiž jednou z nejvyšších budov České republiky a nepřehlédnutelnou dominantou Prahy, s nepřekonatelným panoramatickým výhledem.

Celý článek

14. 11. 2016

Nové kanceláře zlepší komunikaci ve firmě. Výhod však mají mnohem víc

Jaké jsou výhody nových kanceláří? Patří mezi ně lukrativnější lokalita, lepší dopravní dostupnost, vyšší počet parkovacích míst. Také třeba moderní design, ekologičnost anebo dokonce snížení provozních nákladů.

Celý článek

14. 9. 2016

Vše o Workplace Strategies

Na webu cbreproperties.cz jsme pro vás spustili stránku, která komplexně shrnuje informace týkající se poradenství v oblasti Workplace Strategies.

Celý článek

2. 9. 2016

CBRE zprostředkovalo pronájem pro společnost Johnson & Johnson v administrativním komplexu Mechanica

Společnost CBRE, světový lídr v sektoru komerčních realitních služeb, zprostředkovala pronájem kancelářských prostor o rozloze více než 15 000 m2 pro společnost Johnson & Johnson v administrativním komplexu Mechanica. Tento projekt vlastní investiční skupina Penta. Výstavba dvou budov začala na jaře letošního roku v nové městské čtvrti Waltrovka v pražských Jinonicích, jejich dokončení se předpokládá na říjen 2017.

Celý článek

26. 8. 2016

Trend růstu developerských projektů - do roku 2020 až 700 tisíc m2 nových kancelářských prostor

Praha je business centrem naší republiky, ale také oblíbenou lokalitou, které si pro své sídlo vybírají různé zahraniční společnosti. Dokládá to stále rostoucí poptávka po zdejších kancelářských prostorech. Pozitivní ekonomický vývoj jde ruku v ruce s poptávkou po nových, vysoce moderních kancelářích, s mimořádnou dostupností a rozsáhlou nabídkou služeb.

Celý článek

24. 8. 2016

Nové kanceláře zlepší komunikaci ve firmě. Výhod však mají mnohem víc

Jaké jsou výhody nových kanceláří? Patří mezi ně lukrativnější lokalita, lepší dopravní dostupnost, vyšší počet parkovacích míst. Také třeba moderní design, ekologičnost anebo dokonce snížení provozních nákladů. Firmy se do nových kanceláří stěhují z mnoha různých důvodů. Až po nastěhování pak ocení i další výhody, které nové kanceláře v praxi firemního života přinášejí.

Celý článek

27. 7. 2016

Pronajměte si kanceláře v budově Lighthouse

Pronajměte si kanceláře v budově Lighthouse u Libeňského mostu. Je z ní jedinečný výhled na řeku.

Celý článek

27. 7. 2016

Technologie vládnou světu, i trhu s kancelářskými prostory

Dle studie společnosti CBRE patří k těm nejvýznamnějším zájemcům o kancelářské prostory společnosti působící v sektoru informačních technologií, které se na celkové poptávce po kancelářích podílejí největším dílem.

Celý článek

21. 7. 2016

Praha 7 – Holešovice - Centrum možnosti pro váš byznys

Praha 7, lokalita s nečekanými možnostmi, ze kterých může vytěžit jak firma sídlící v této čtvrti, tak i samotní rezidenti. Pokud si plánujete pronajmout kancelář v Praze 7, asi vás nejvíce zajímají Holešovice.

Celý článek

28. 6. 2016

CBRE je světovým lídrem v oblasti komerčních realitních služeb

Víte v jakých sektorech trhu působí? Kolik má zaměstnanců v ČR a kolik ve světě?

Celý článek

6. 6. 2016

Ve zdravém těle zdravý duch

Ve zdravém těle zdravý duch. Dáváte životu ve své kanceláři zelenou? Tak přesně na vás čeká soutěžní kategorie Zdravá kancelář, kterou nemůže zaštiťovat nikdo jiný než Šetrné budovy.

Celý článek

27. 5. 2016

Proč si pronajmout kanceláře právě v Karlíně? Je to ráj pro business

Po celé Praze najdeme mnoho zajímavých lokalit. Karlín, bývalá industriální zóna v Praze 8, však nad ostatními lokalitami v mnoha ohledech vyniká.

Celý článek

18. 5. 2016

Lubo Smid z technologické firmy STRV: Nechceme pozlátko, ale kanceláře, které jsou opravdu funkční

STRV patří mezi přední české společnosti, které se věnují vývoji mobilních a webových aplikací. V roce 2004 ji založili David Semerád, Lubo Smid, Pavel Zeifart a Martin Šťáva dnes pracují výhradně pro klienty v USA, kam se vedení společnosti přesunulo roku 2012.

Celý článek

3. 5. 2016

Poptávka po kancelářských prostorech roste. Padne v roce 2016 další rekord?

Poslední čtvrtletí loňského roku bylo z hlediska poptávky po kancelářských prostorech výjimečné. Poptávka po nových kancelářích ještě nikdy nebyla tak vysoká, jako tomu bylo v posledním kvartálu 2015. Čísla historicky překonala všechny hranice. Veškeré nájemní transakce čtvrtého čtvrtletí roku 2015 zahrnovaly nájemní plochu v rozsahu téměř 106 tisíc metrů čtverečních.

Celý článek

4. 4. 2016

„Dobrá adresa“ a další parametry úspěšné právnické kanceláře

Kanceláře právnických firem jsou od těch ostatních značně odlišné, například tím, že sídlí převážně v centru Prahy, kde bývá obecně také horší automobilová dostupnost nebo omezený počet parkovacích míst. Kde si pronajímají kanceláře úspěšní právníci?

Celý článek

29. 3. 2016

Chcete obstát ve válce o talenty? Nabídněte zaměstnancům víc než jiní

Klíčovým faktorem úspěchu každého podnikání jsou lidé. Kvalifikovaní pracovníci patří k těm největším a také nejvýznamnějším investicím každé společnosti.

Celý článek

17. 2. 2016

CBRE Zasedačka roku

Máte zájem o fotoknihu s finalisty soutěže CBRE Zasedačka roku? Napište nám na petra@zasedackaroku.cz.

Celý článek