Zanechte nám na sebe kontakt, brzy se Vám ozveme s nabídkou

nebo
Pomáhá Vám

Novinky

Kategorie novinek

7. 2. 2019

Office Agency obhájila pozici jedničky na trhu i v roce 2018

Office Agency má za sebou skvělý rok. Tým navázal na svou práci z předchozího roku a díky uzavření 171 transakcí v rozsahu více než 138 tisíc metrů čtverečních pronajaté plochy zůstává jeho pozice jedničky na trhu nadále neohrožena. Podíl na tomto fantastickém výsledku nesou dokončené transakce se společnostmi Siemens, Strabag nebo Edwards Lifesciences.

Celý článek

6. 12. 2018

CIJ Awards: Office Agency je nejlepší makléřský tým v kategorii kancelářských prostor

Minulý týden proběhlo vyhlášení letošních CIJ Awards Czech Republic. Tým CBRE Advisory & Transaction – Office získal ocenění v kategorii Best Office Power Broker Team a projekt renovace prostor Obchodního centra Letňany byl oceněn v kategorii Best Refurbishment.

Celý článek

27. 11. 2018

Pomohli jsme najít nové kanceláře pro rozrůstající se tým společnosti MultiSport v budově Pankrác House

Helena Hurábová, Head of Advisory & Transaction services - Office, pomohla firmě MultiSport Benefit nalézt nové kanceláře. Tvůrce populární karty MultiSport bude nově sídlit v budově Pankrác House, která patří do rodiny nejmodernějších kancelářských budov myhive.

Celý článek

18. 9. 2018

Tereza Míková se ujímá pozice Senior Consultant v týmu Office Agency

Tereza Míková postupuje po dvou letech v roli konzultanta na seniorskou pozici. Svými komunikačními dovednostmi, nadšením a detailní znalostí trhu úspěšně splnila všechny předpoklady nezbytné k tomu, aby mohla zastávat roli Senior Consultant v oddělení Advisory & Transaction Services. Na novou pozici nastoupila v září 2018.

Celý článek

2. 8. 2018

Helena Hurábová přebírá vedení Office Agency

Novou Head of Advisory & Transaction services – Office společnosti CBRE se stala Helena Hurábová. Vedení týmu přebírá od Katariny Wojtusiak, která ve společnosti zůstává, ale přechází do nové role. Hurábová ve společnosti působí již 20 let a během této doby byla součástí mnoha velkých transakcí.

Celý článek

6. 6. 2018

Díky CBRE společnost Siemens zůstává v budovách City West do roku 2027

Helena Hurábová a Simon Orr z týmu Office Agency zprostředkovali dlouhodobý pronájem společnosti Siemens v pražských Stodůlkách, a to až do roku 2027. Siemens dále plánuje modernizaci svých kancelářských prostor, čímž vylepší pracovní prostředí svých zaměstnanců. Rozlohou 23 200 m2 se jedná o jednu z nejvýznamnějších kancelářských transakcí letošního jara nejen pro CBRE, ale i pro celou Českou republiku, kterou potvrzuje i fakt, že vyjednávání trvalo déle než jeden rok.

Celý článek

31. 5. 2018

Pět členů týmu Office Agency povýšeno

Duben bývá v CBRE zpravidla měsícem, ve kterém se vyhodnocují výsledky prvního kvartálu a také se oznamují povýšení našich pracovitých kolegů. V Office Agency se tato radostná novinka týkala hned pěti kolegů, bez kterých si tým už nedokážeme ani představit. Svá povýšení si zasloužili zejména díky svým zkušenostem, znalosti trhu a respektu, který získali nejen mezi svými kolegy, ale především u našich klientů.

Celý článek

15. 5. 2018

Office Agency tým si drží pozici jedničky na trhu

V týmu Office Agency máme hned několik důvodů k radosti. V prvním kvartálu roku 2018 se nám podařilo zajistit pronájem 13 037 m2 kancelářské plochy, díky čemuž jsme si udrželi vůdčí pozici na trhu s podílem 26 procent. Dařilo se nám v obou segmentech, a to jak v pozici zastupování nájemců, tak v pozici zastupování pronajímatelů.

Celý článek

15. 2. 2017

Soutěž o nejlepší kanceláře v České republice CBRE Zasedačka roku 2016 vyhlásila vítěze

Soutěž CBRE Zasedačka roku 2016 zná vítěze všech kategorií, které oznámila na slavnostním vyhlášení v kancelářské budově Corso Court v pražském Karlíně.

Celý článek

24. 11. 2016

CBRE Zasedačka roku 2016: o vítězství letos bojuje rekordních 37 finalistů

Letošní ročník soutěže CBRE Zasedačka roku má vůbec nejvyšší počet finalistů. Počty přihlášených účastníků se za poslední roky tolik nemění, ale výrazně se mění zvyšující se standard českých kanceláří. To je důvodem, proč se do finále dostalo rekordních 37 zasedaček.

Celý článek

14. 9. 2016

Vše o Workplace Strategies

Na webu cbreproperties.cz jsme pro vás spustili stránku, která komplexně shrnuje informace týkající se poradenství v oblasti Workplace Strategies.

Celý článek

26. 8. 2016

Trend růstu developerských projektů - do roku 2020 až 700 tisíc m2 nových kancelářských prostor

Praha je business centrem naší republiky, ale také oblíbenou lokalitou, které si pro své sídlo vybírají různé zahraniční společnosti. Dokládá to stále rostoucí poptávka po zdejších kancelářských prostorech. Pozitivní ekonomický vývoj jde ruku v ruce s poptávkou po nových, vysoce moderních kancelářích, s mimořádnou dostupností a rozsáhlou nabídkou služeb.

Celý článek

24. 8. 2016

Nové kanceláře zlepší komunikaci ve firmě. Výhod však mají mnohem víc

Jaké jsou výhody nových kanceláří? Patří mezi ně lukrativnější lokalita, lepší dopravní dostupnost, vyšší počet parkovacích míst. Také třeba moderní design, ekologičnost anebo dokonce snížení provozních nákladů. Firmy se do nových kanceláří stěhují z mnoha různých důvodů. Až po nastěhování pak ocení i další výhody, které nové kanceláře v praxi firemního života přinášejí.

Celý článek

28. 6. 2016

CBRE je světovým lídrem v oblasti komerčních realitních služeb

Víte v jakých sektorech trhu působí? Kolik má zaměstnanců v ČR a kolik ve světě?

Celý článek

27. 5. 2016

Proč si pronajmout kanceláře právě v Karlíně? Je to ráj pro business

Po celé Praze najdeme mnoho zajímavých lokalit. Karlín, bývalá industriální zóna v Praze 8, však nad ostatními lokalitami v mnoha ohledech vyniká.

Celý článek

20. 5. 2016

Jste spokojeni ve svých kancelářích? Ukažte to!

Startuje třetí ročník soutěže CBRE Zasedačka roku

Celý článek

3. 5. 2016

Poptávka po kancelářských prostorech roste. Padne v roce 2016 další rekord?

Poslední čtvrtletí loňského roku bylo z hlediska poptávky po kancelářských prostorech výjimečné. Poptávka po nových kancelářích ještě nikdy nebyla tak vysoká, jako tomu bylo v posledním kvartálu 2015. Čísla historicky překonala všechny hranice. Veškeré nájemní transakce čtvrtého čtvrtletí roku 2015 zahrnovaly nájemní plochu v rozsahu téměř 106 tisíc metrů čtverečních.

Celý článek

4. 4. 2016

„Dobrá adresa“ a další parametry úspěšné právnické kanceláře

Kanceláře právnických firem jsou od těch ostatních značně odlišné, například tím, že sídlí převážně v centru Prahy, kde bývá obecně také horší automobilová dostupnost nebo omezený počet parkovacích míst. Kde si pronajímají kanceláře úspěšní právníci?

Celý článek

29. 3. 2016

Chcete obstát ve válce o talenty? Nabídněte zaměstnancům víc než jiní

Klíčovým faktorem úspěchu každého podnikání jsou lidé. Kvalifikovaní pracovníci patří k těm největším a také nejvýznamnějším investicím každé společnosti.

Celý článek

26. 2. 2016

Soutěž CBRE Zasedačka roku 2015 vyhlásila vítěze

Soutěž CBRE Zasedačka roku zná vítěze všech kategorií, které oznámila na slavnostním vyhlášení v nových kancelářských prostorech společnosti Microsoft. V kategorii Zasedačka roku zvítězila J & T BANKA, v kategorii Kancelář jako DNA firmy Ogilvy & Mather, v kategorii Nejatraktivnější pracovní prostředí byl oceněn JetBrains, kategorii Zdravá kancelář vyhrálo LIKO-S, kategorii Kanceláře pro budoucí výzvy vyhrála Etnetera Group a Cenu veřejnosti získal Paper Hub. Do soutěže se přihlásilo přes 80 firem. Odborná porota vybírala z 33 finalistů. Předsedkyní poroty byla světoznámá architekta Eva Jiřičná.

Celý článek

25. 1. 2016

4 nemovitosti, které se hodí pro velké společnosti

Firmy si stále více uvědomují, že open space v zastaralých budovách nejsou nejlepším pracovním prostředím. Důležitá je dostupnost kanceláří pro zaměstnance, klienty a partnery.

Celý článek

21. 1. 2016

CBRE nově jmenovalo nejvyšší vedení společnosti

CBRE, světový lídr v sektoru komerčních realitních služeb, jmenovalo nejvyšší vedení společnosti. Působí v něm Richard Curran, Clare Sheils, Bert Hesselink a Pavel Klimeš.

Celý článek

18. 1. 2016

Vhodné kanceláře doprovází úspěch. Lokalita a podnikání souvisí více, než si myslíte

Většina moderních budov dokáže naplnit rozličné potřeby. Jakkoli je variabilita jednotlivých budov vysoká, žádná z budov nedokáže změnit lokalitu, ve které je umístěna. Lokalita je tak primárním ukazatelem, na který se při výběru soustředit. Lokalita významnou mírou určuje atraktivitu dané budovy.

Celý článek

27. 11. 2015

Praha: čtvrť za čtvrtí. Vítejte na Smíchově

Na Smíchov i z něj se vám bude cestovat skvělé z každé části Prahy. I mimo ní. Výhodou je blízkost Smíchovského nádraží, Strahovského tunelu a rychlý přístup na dálnici D1. Nechte se vtáhnout do pražské lokality v Praze 5, Smíchova.

Celý článek

26. 11. 2015

6 horkých tipů na sídlo vaší kanceláře

Kancelářské prostory reprezentují firmu. Vytvářejí inspirativní pracovní prostředí pro zaměstnance. Slouží k setkávání s obchodními partnery. Na jejich atraktivitě závisí spokojenost nejen těch, kteří jsou součástí firmy. Ale i návštěvníků z řad obchodních partnerů, sponzorů či účastníků školení. Přinášíme horký tip na žádané kanceláře. V těchto budovách stojí za to mít sídlo vaší firmy.

Celý článek

18. 11. 2015

Výhody nízkoenergetických kanceláří

Pokud jako developer stavíte nové administrativní budovy, nebo si jako nájemce hledáte kanceláře k pronájmu, a chcete maximálně zajistit nízkou spotřebu energií, přečtěte si tento článek. Kromě pečlivého výběru nízkoenergetických kanceláří zaveďte opatření, které pomáhají ušetřit na provozních nákladech nemalou částku peněz.

Celý článek

18. 11. 2015

Richard Curran, generální ředitel CBRE, v rozhovoru pro MF Dnes

Richard Curran, generální ředitel CBRE, v rozhovoru MF Dnes

Celý článek

6. 10. 2015

Na návštěvě v Economii – Rozhovor s Milošem Čermákem

"Openspace je terčem vtipů, pro naši práci je ale funkční a pohodlný", říká v dalším ze série exkluzivních CBRE Interview Miloš Čermák, šéfredaktor iHned.cz.

Celý článek

11. 9. 2015

Na návštěvě v Bonami - Rozhovor s Václavem Štruplem

Kancelář musí mít duši a musí zároveň vyhovovat lidem, kteří v ní pracují.

Celý článek

8. 9. 2015

Pronájem kanceláře bez provize

Na českém trhu je asi nejběžnějším modelem úhrady provize ze strany nájemce, který hledá nemovitost k pronájmu. Zavedený standard na trhu s komerčními nemovitostmi je ale spíše opačný. Provizi platí pronajímatel nemovitosti.

Celý článek

27. 8. 2015

Na návštěvě v Socialbakers - rozhovor s Janem Řežábem

Společnost Socialbakers se nedávno přestěhovala do nových prostorů v rekonstruované budově Forum Karlín. Od dubna 2015 tak jejích 200 pražských zaměstnanců funguje v netradičním prostoru bývalé tovární haly, kde se povedlo zachovat unikátní genius loci.

Celý článek

13. 8. 2015

Výstavba kanceláří v roce 2017 opět výrazně ožije

Krátkodobě se v roce 2016 výstavba kancelářských prostor sníží na úroveň roku 2010, ale v roce 2017 opět ožije. Za oživením bude stát několik projektů. Například se plánují dostavět kancelářské celky Futurama, Butterfly a Five.

Celý článek

11. 8. 2015

Na návštěvě v GOOGLE - rozhovor s Táňou le Moigne

Jedním z loňských vítězů soutěže CBRE Zasedačka roku byl i Google, který svým sídlem na pražském Andělu velmi zaujal nejen porotu. O tom, jak by měly firmy žít, jsme se bavili s ředitelkou českého Googlu Táňou le Moigne.

Celý článek

7. 8. 2015

Developerské projekty v Praze v roce 2015

Praha v současné době nabízí přes 3 miliony m2 kancelářských prostor. V loňském roce bylo dokončeno 15 administrativních objektů, které nabízejí kolem 150 tisíc m2 ploch.

Celý článek

23. 7. 2015

CBRE: 50 % dnešních zaměstnání již nebude v roce 2025 existovat

Týká se především pozic v provozu, ve službách a na střední úrovni řízení.

Celý článek

11. 6. 2015

Praha: čtvrť za čtvrtí, Karlín

Cinkající tramvaje, život v ulicích, vůně ranní kávy a čerstvého koláče. Do centra coby kamenem dohodil. Moderní klimatizované kanceláře či zrekonstruované architektonické skvosty se zachovanými industriálními prvky.

Celý článek

11. 6. 2015

Studie investorských záměrů - CBRE Global Investor Intentions Survey 2015

Společnost CBRE připravila studii s názvem CBRE Global Investor Intentions Survey. Jaké jsou podle této studie trendy a z čeho mají investoři strach? Výzkum byl proveden on-line dotazníkem v lednu 2015. Zúčastnilo se ho více než 700 realitních investorů ze Severní i Jižní Ameriky, regionu EMEA a Asie a Oceánie.

Celý článek

11. 6. 2015

CBRE Zasedačka roku – získejte ocenění pro svou kancelář

Soutěž CBRE Zasedačka roku, která má za cíl odhalit inspirativní kancelářské prostory a otevřít diskuzi nad tématem pracovního prostředí v České republice, odstartovala svůj druhý ročník. Lidé tráví ve firmě většinu svého času. Ale jak vlastně žije zrovna jejich firma? Jaký vliv může mít pracovní prostředí na úspěšnost firmy? Na tyto a další otázky pomůže odpovědět právě soutěž CBRE Zasedačka roku. Také skladba partnerů není náhodná a spojují je společné cíle a diskuze nad otázkou pracovního prostředí. Někteří z nich se již sami inspirovali inovativními kancelářskými koncepty.

Celý článek

21. 5. 2015

Porotu soutěže CBRE Zasedačka roku povede Eva Jiřičná

V soutěži CBRE Zasedačka roku bude porota hodnotit nejlepší pracovní prostředí firem v ČR. V odborné porotě zasedne také Taťána le Moigne (Google), Marie Passburg (Skanska), Richard Curran (CBRE), Tomáš Jindříšek (Dark Side), Petr Šimůnek (Forbes) a Pavel Mauer (Grand restaurant). Odborná porota hodnotí prostředí z hlediska inovace, která musí odpovídat prostředí konkrétní firmy, originality nápadu, designu prostor, praktičnosti, umístění a atmosféry firemního prostředí. Druhý ročník soutěže CBRE Zasedačka roku čekají další zajímavé novinky.

Celý článek

13. 5. 2015

Druhý ročník projektu CBRE Zasedačka roku odstartoval

Soutěž CBRE Zasedačka roku startuje druhý ročník o nejlepší pracovní prostředí firem v České republice.

Celý článek

4. 5. 2015

Udělejte si procházku naší inovativní pražskou kanceláří!

Přijďte nás navštívit a zároveň si prohlédnout náš unikátní koncept „new ways of working“ v praxi! Rádi Vás provedeme naší kanceláří a vysvětlíme Vám, jaké výhody tento koncept přináší.

Celý článek

2. 12. 2014

CBRE získalo prestižní ocenění CIJ AWARDS

Společnost CBRE, světový lídr v sektoru komerčních realitních služeb, získala ocenění CIJ AwardsČeská republika, které každoročně vyhlašuje CIJ Journal - přední magazín v oblasti nemovitostí pro střední a východní Evropu. Letos se předávání cen konalo 27. listopadu v Marriott Hotel v Praze. CBRE získalo ocenění v kategorii Property Management Team Of The Year již po čtvrté v řadě. Další úspěchem je ocenění Best Office Real Estate Agency.

Celý článek

28. 11. 2014

Ideální podmínky na trhu pro pronájmy kanceláří

Standard kancelářských budov se zvyšuje, poptávka roste především po těch kvalitních v centrech měst a pronajímatelé aktuálně nabízejí velmi dobré podmínky pronájmů. Praha nabízí druhé nejlevnější nájmy v regionu CEE a díky nové výstavbě tak přibude v letošním a příštím roce 330 500 m2 nových kancelářských prostor. Podle společnosti CBRE, globálního poradce v oblasti realit, je pro firmy, které uvažují o nových kancelářských prostorech či o změně stávajících, právě teď velmi vhodné období.

Celý článek

12. 11. 2014

CBRE je podle magazínu Fortune druhou nejobdivovanější společností světa v realitním sektoru

CBRE je nejobdivovanější společností v oboru investic a služeb v oblasti komerčních realit již počtvrté v řadě; a stoupá na celkové druhé místo v realitním sektoru.

Celý článek