Zanechte nám na sebe kontakt, brzy se Vám ozveme s nabídkou

nebo
Pomáhá Vám

Novinky

Kategorie novinek

21. 11. 2018

PropTech konference Friendly Buildings aneb Jak na inovace v pracovním prostředí

Jaká je budoucnost kancelářských prostor nebo jak to udělat, aby se zaměstnanci cítili v práci lépe? Tyto a mnohé další otázky řešila historicky první PropTech konference, která se uskutečnila 1. listopadu v holešovické La Fabrice. Nemohli zde chybět přední vývojáři, architekti a odborníci z různých příbuzných oborů, ale ani ti, kteří sami v kancelářích pracují a zajímají se o nejnovější trendy. Přinášíme vám ochutnávku toho nejzajímavějšího, co na konferenci zaznělo.

Celý článek

24. 10. 2018

Potkejte se se CBRE na první české PropTech konferenci Friendly Buildings

Moderní kanceláře by měly být nejen smart, ale také přátelské. Každá inovace by měla být poměřována především skutečným přínosem pro lidi, kteří v budovách tráví až 90 % svého času. To je hlavní motto odborné konference Friendly Buildings, která 1. listopadu v Praze představí nejnovější trendy z oblasti PropTechu, tedy digitální technologie a řešení pro moderní budovy (PropTech = Property + Technology), a CBRE bude u toho.

Celý článek

27. 7. 2017

Kam se soutěž CBRE Zasedačka roku dostala za uplynulé 4 roky?

Podívejte se na inspirativní video, kde shrnujeme hlavní důvody, proč soutěž CBRE Zasedačka roku pořádáme, komu je určená a v čem tkví její úspěch.

Celý článek

18. 7. 2017

Jak realizovat úspěšný nábor i přes nízkou míru nezaměstnanosti?

Od roku 2013 začala míra nezaměstnanosti v České republice postupně klesat z úrovně 7 %. K druhému čtvrtletí 2017 vykázala Česká republika míru nezaměstnanosti 3,3 %, tedy nejnižší v celé EU. V důsledku toho zesílila debata o dostupnosti pracovníků na trhu a objevují se otázky, zda je na trhu k dispozici dostatek lidí a co mohou společnosti udělat pro to, aby přilákaly nové zaměstnance.

Celý článek

19. 6. 2017

Humans of Offices vypráví příběhy lidí z kanceláří inspirativních a úspěšných firem

Humans of Offices je společným projektem časopisu Forbes a CBRE Zasedačka roku. Pracovní prostředí a kanceláře jsou zejména o lidech, kteří se v nich musí cítit dobře. Sledujte zajímavé příběhy a nechte se jimi inspirovat i vy sami na humans.forbes.cz.

Celý článek

25. 4. 2017

Jak se pracuje v pracovní budce?

Současné technologie umožňují pracovat téměř odkudkoliv. Dle průzkumu pro společnost Microsoft jen 39 % zaměstnanců pracuje pouze ve své firemní kanceláři a 18 % v prostorách výrobního závodu.

Celý článek

24. 4. 2017

Zasedací místnost ve firmě musí být světlá, příjemná a moderně vybavená

O tom, že procházíme obdobím změn, není pochyb. Změny se samozřejmě dotýkají i pracovního života, stylu, forem práce a pracovního prostředí. Denně jsme svědky toho, jak nové nápady mění celé firmy, fungování obchodu, jak se mění obraz klasických kanceláří. Vše se děje především v rámci efektivity, konkurenceschopnosti a úspěšnosti podnikání jako takového.

Celý článek

15. 2. 2017

Soutěž o nejlepší kanceláře v České republice CBRE Zasedačka roku 2016 vyhlásila vítěze

Soutěž CBRE Zasedačka roku 2016 zná vítěze všech kategorií, které oznámila na slavnostním vyhlášení v kancelářské budově Corso Court v pražském Karlíně.

Celý článek

16. 1. 2017

2017: Kancelářský trh v Praze čeká další silný rok

Rok 2016 si na kancelářském trhu v Praze vysloužil označení jako jeden z nejsilnějších roků v historii. Dle studie Real Estate Market Outlook 2017, kterou vydala společnost CBRE, světový lídr komerčních realitních služeb, bude tento pozitivní trend pokračovat i v roce 2017.

Celý článek

24. 11. 2016

CBRE Zasedačka roku 2016: o vítězství letos bojuje rekordních 37 finalistů

Letošní ročník soutěže CBRE Zasedačka roku má vůbec nejvyšší počet finalistů. Počty přihlášených účastníků se za poslední roky tolik nemění, ale výrazně se mění zvyšující se standard českých kanceláří. To je důvodem, proč se do finále dostalo rekordních 37 zasedaček.

Celý článek

14. 11. 2016

Nové kanceláře zlepší komunikaci ve firmě. Výhod však mají mnohem víc

Jaké jsou výhody nových kanceláří? Patří mezi ně lukrativnější lokalita, lepší dopravní dostupnost, vyšší počet parkovacích míst. Také třeba moderní design, ekologičnost anebo dokonce snížení provozních nákladů.

Celý článek

14. 9. 2016

Vše o Workplace Strategies

Na webu cbreproperties.cz jsme pro vás spustili stránku, která komplexně shrnuje informace týkající se poradenství v oblasti Workplace Strategies.

Celý článek

26. 8. 2016

Trend růstu developerských projektů - do roku 2020 až 700 tisíc m2 nových kancelářských prostor

Praha je business centrem naší republiky, ale také oblíbenou lokalitou, které si pro své sídlo vybírají různé zahraniční společnosti. Dokládá to stále rostoucí poptávka po zdejších kancelářských prostorech. Pozitivní ekonomický vývoj jde ruku v ruce s poptávkou po nových, vysoce moderních kancelářích, s mimořádnou dostupností a rozsáhlou nabídkou služeb.

Celý článek

27. 7. 2016

Technologie vládnou světu, i trhu s kancelářskými prostory

Dle studie společnosti CBRE patří k těm nejvýznamnějším zájemcům o kancelářské prostory společnosti působící v sektoru informačních technologií, které se na celkové poptávce po kancelářích podílejí největším dílem.

Celý článek

27. 5. 2016

Proč si pronajmout kanceláře právě v Karlíně? Je to ráj pro business

Po celé Praze najdeme mnoho zajímavých lokalit. Karlín, bývalá industriální zóna v Praze 8, však nad ostatními lokalitami v mnoha ohledech vyniká.

Celý článek

20. 5. 2016

Jste spokojeni ve svých kancelářích? Ukažte to!

Startuje třetí ročník soutěže CBRE Zasedačka roku

Celý článek

18. 5. 2016

Lubo Smid z technologické firmy STRV: Nechceme pozlátko, ale kanceláře, které jsou opravdu funkční

STRV patří mezi přední české společnosti, které se věnují vývoji mobilních a webových aplikací. V roce 2004 ji založili David Semerád, Lubo Smid, Pavel Zeifart a Martin Šťáva dnes pracují výhradně pro klienty v USA, kam se vedení společnosti přesunulo roku 2012.

Celý článek

19. 4. 2016

Na návštěvě VKancelari.cz - spokojený zaměstnanec pracuje mnohem lépe

Inspirace není nikdy dost. Proto vám ji budeme přinášet průběžně. Jako první si s námi o svých nápadech na zdravé a moderní kancelářské prostředí přišel popovídat Tomáš Kolomazník, na slovo vzatý odborník a šéfredaktor portálu - Vkancelari.cz.

Celý článek

4. 4. 2016

„Dobrá adresa“ a další parametry úspěšné právnické kanceláře

Kanceláře právnických firem jsou od těch ostatních značně odlišné, například tím, že sídlí převážně v centru Prahy, kde bývá obecně také horší automobilová dostupnost nebo omezený počet parkovacích míst. Kde si pronajímají kanceláře úspěšní právníci?

Celý článek

29. 3. 2016

Chcete obstát ve válce o talenty? Nabídněte zaměstnancům víc než jiní

Klíčovým faktorem úspěchu každého podnikání jsou lidé. Kvalifikovaní pracovníci patří k těm největším a také nejvýznamnějším investicím každé společnosti.

Celý článek

17. 2. 2016

CBRE Zasedačka roku

Máte zájem o fotoknihu s finalisty soutěže CBRE Zasedačka roku? Napište nám na petra@zasedackaroku.cz.

Celý článek

9. 12. 2015

Známe 33 finalistů v soutěži Zasedačka roku 2015

Je to tady! Známe 33 finalistů soutěže Zasedačka roku 2015. Společnosti soutěží o nejvíce inspirativní kanceláře a příjemné pracovním prostředí v naší české kotlině.

Celý článek

8. 12. 2015

Jak navrhnout inspirativní relaxační zónu

Jsou dny i období, kdy zaměstnanci neoplývají výkonností a efektivitou. Co může být důvodem? Špatné počasí, stres doma či v práci, lehká opička po večírku nebo prostě špatná nálada. Tu je potřeba rozptýlit. Jak tomu můžete pomoci vy, zaměstnavatelé?

Celý článek

27. 11. 2015

Praha: čtvrť za čtvrtí. Vítejte na Smíchově

Na Smíchov i z něj se vám bude cestovat skvělé z každé části Prahy. I mimo ní. Výhodou je blízkost Smíchovského nádraží, Strahovského tunelu a rychlý přístup na dálnici D1. Nechte se vtáhnout do pražské lokality v Praze 5, Smíchova.

Celý článek

26. 11. 2015

6 horkých tipů na sídlo vaší kanceláře

Kancelářské prostory reprezentují firmu. Vytvářejí inspirativní pracovní prostředí pro zaměstnance. Slouží k setkávání s obchodními partnery. Na jejich atraktivitě závisí spokojenost nejen těch, kteří jsou součástí firmy. Ale i návštěvníků z řad obchodních partnerů, sponzorů či účastníků školení. Přinášíme horký tip na žádané kanceláře. V těchto budovách stojí za to mít sídlo vaší firmy.

Celý článek

18. 11. 2015

Výhody nízkoenergetických kanceláří

Pokud jako developer stavíte nové administrativní budovy, nebo si jako nájemce hledáte kanceláře k pronájmu, a chcete maximálně zajistit nízkou spotřebu energií, přečtěte si tento článek. Kromě pečlivého výběru nízkoenergetických kanceláří zaveďte opatření, které pomáhají ušetřit na provozních nákladech nemalou částku peněz.

Celý článek

12. 11. 2015

Hlasujte v Ceně veřejnosti CBRE Zasedačka roku pro nejlepší pracovní prostory českých firem

Do letošního soutěže CBRE Zasedačka roku se přihlásilo celkem 81 firem

Celý článek

19. 10. 2015

Na návštěvě v „Jak se staví sen” - rozhovor s Martinou Pištělákovou

V dalším ze série interview tentokrát s Martinou Pištělákovou

Celý článek

11. 9. 2015

Na návštěvě v Bonami - Rozhovor s Václavem Štruplem

Kancelář musí mít duši a musí zároveň vyhovovat lidem, kteří v ní pracují.

Celý článek

27. 8. 2015

Na návštěvě v Socialbakers - rozhovor s Janem Řežábem

Společnost Socialbakers se nedávno přestěhovala do nových prostorů v rekonstruované budově Forum Karlín. Od dubna 2015 tak jejích 200 pražských zaměstnanců funguje v netradičním prostoru bývalé tovární haly, kde se povedlo zachovat unikátní genius loci.

Celý článek

11. 8. 2015

Na návštěvě v GOOGLE - rozhovor s Táňou le Moigne

Jedním z loňských vítězů soutěže CBRE Zasedačka roku byl i Google, který svým sídlem na pražském Andělu velmi zaujal nejen porotu. O tom, jak by měly firmy žít, jsme se bavili s ředitelkou českého Googlu Táňou le Moigne.

Celý článek

12. 5. 2015

Prodává se výjimečný kancelářský projekt Green Point

V blízkosti Anděla se prodává výjimečný kancelářský projekt Green Point.

Celý článek

4. 5. 2015

Udělejte si procházku naší inovativní pražskou kanceláří!

Přijďte nás navštívit a zároveň si prohlédnout náš unikátní koncept „new ways of working“ v praxi! Rádi Vás provedeme naší kanceláří a vysvětlíme Vám, jaké výhody tento koncept přináší.

Celý článek

30. 4. 2015

Beton jako koncept, kanceláře Cemex

Beton jako koncept, kanceláře Cemex

Celý článek

6. 3. 2015

Zaměstnanci CBRE si po roce nové kanceláře pochvalují

Podívejte se, jaké výhody vidí naši zaměstnanci v kancelářském konceptu flexi office. Více v článku Hospodářkých novin!

Celý článek

22. 1. 2015

23 firem na shortlistu v projektu CBRE Zasedačka roku

Zasedačka roku odhalí nejlepší pracovní prostředí firem v České republice

Celý článek

5. 11. 2014

Inovativní kanceláře CBRE v pořadu Ekonomika ČT24!

Bert Hesselink, Operations Director a Petra Lávičková, Head of Corporate Marketing & PR ze CBRE hovoří o výhodách nového inovativního uspořádání kancelářských prostor a o každodenních zkušenostech z užívání.

Celý článek

12. 10. 2014

Open space končí, nastupuje inovativní kancelářský koncept

Koncept přináší větší míru využití kanceláří, menší podlahovou plochu, inspirativní prostředí pro týmovou i individuální práci a především udržitelnost.

Celý článek