Zanechte nám na sebe kontakt, brzy se Vám ozveme s nabídkou

nebo
Pomáhá Vám

Novinky

Kategorie novinek

8. 8. 2019

Praha se stává evropskou metropolí coworkingu

Coworkingy a flexibilní servisované kanceláře hýbou trhem kancelářských nemovitostí a řadí se mezi významné trendy současnosti. Mezi nejpočetnější ekonomicky aktivní skupinu obyvatel již nyní patří mileniálové, tzn. lidé narození mezi léty 1974 a 2004. Tato generace stále více upřednostňuje individuální přístup, kvalitní služby a budování kontaktů, které nachází v coworkingových centrech. Ta rostou po celé České republice jako houby po dešti. Podle statistik realitně-poradenské společnosti CBRE se od roku 2017 navýšil počet pronajatých metrů čtverečních v pražských administrativních budovách za účelem coworkingu o celých 150 % (z 25 000 m2 na 65 000 m2). Podíl pronájmů coworkingových prostor na nových pronájmech kancelářských ploch vzrostl ze 2 % v roce 2017 na 10 % v polovině roku 2019.

Celý článek

21. 6. 2018

Dynamica: Poslední kancelářský dílek vzkříšeného brownfieldu

Developer Penta Investments stále pokračuje v oživování brownfieldu Waltrovka v pražských Jinonicích. V areálu slavné bývalé továrny Walter Motors aktuálně dokončil budovu Dynamica, která svým budoucím nájemcům nabízí stylové prostory v pěkném prostředí jen 10 minut metrem do centra. Celková pronajímatelná plocha kanceláří činí 12 616 m2 a prostory lze přizpůsobit požadavkům nájemce tak, aby odrážely jeho firemní kulturu a styl práce.

Celý článek

23. 3. 2018

Office Agency tým ma za sebou fantastický rok 2017

Za rok 2017 se celému týmu povedlo uzavřít 208 transakcí o celkové rozloze 139 000 m2, a potvrdili tak pozici jedničku na trhu v sektoru kancelářských budov.

Celý článek

18. 7. 2017

Jak realizovat úspěšný nábor i přes nízkou míru nezaměstnanosti?

Od roku 2013 začala míra nezaměstnanosti v České republice postupně klesat z úrovně 7 %. K druhému čtvrtletí 2017 vykázala Česká republika míru nezaměstnanosti 3,3 %, tedy nejnižší v celé EU. V důsledku toho zesílila debata o dostupnosti pracovníků na trhu a objevují se otázky, zda je na trhu k dispozici dostatek lidí a co mohou společnosti udělat pro to, aby přilákaly nové zaměstnance.

Celý článek

19. 6. 2017

Humans of Offices vypráví příběhy lidí z kanceláří inspirativních a úspěšných firem

Humans of Offices je společným projektem časopisu Forbes a CBRE Zasedačka roku. Pracovní prostředí a kanceláře jsou zejména o lidech, kteří se v nich musí cítit dobře. Sledujte zajímavé příběhy a nechte se jimi inspirovat i vy sami na humans.forbes.cz.

Celý článek

16. 1. 2017

2017: Kancelářský trh v Praze čeká další silný rok

Rok 2016 si na kancelářském trhu v Praze vysloužil označení jako jeden z nejsilnějších roků v historii. Dle studie Real Estate Market Outlook 2017, kterou vydala společnost CBRE, světový lídr komerčních realitních služeb, bude tento pozitivní trend pokračovat i v roce 2017.

Celý článek

15. 12. 2016

Vybírejte kancelářské budovy s bezproblémovým parkováním

Představte si tu situaci. Jedete na obchodní schůzku s důležitým zákazníkem. Máte sice časovou rezervu, a tak vás zácpa v centru Prahy nechá chladným. Jste téměř na místě, jenže máte potíže s parkováním. Časová rezerva je pryč a s ní i váš klid… Schůzka asi nebude probíhat zcela hladce, jenom kvůli tomu, že se vám nepodařilo zaparkovat. Obdobně jako Vy se bude cítit i váš dodavatel či obchodní partner, který jede k vám do firmy. Pokud se zdrží tím, že nemá kam postavit auto, může ho to vyvést z rovnováhy.

Celý článek

14. 11. 2016

Nové kanceláře zlepší komunikaci ve firmě. Výhod však mají mnohem víc

Jaké jsou výhody nových kanceláří? Patří mezi ně lukrativnější lokalita, lepší dopravní dostupnost, vyšší počet parkovacích míst. Také třeba moderní design, ekologičnost anebo dokonce snížení provozních nákladů.

Celý článek

14. 9. 2016

Vše o Workplace Strategies

Na webu cbreproperties.cz jsme pro vás spustili stránku, která komplexně shrnuje informace týkající se poradenství v oblasti Workplace Strategies.

Celý článek

24. 8. 2016

Nové kanceláře zlepší komunikaci ve firmě. Výhod však mají mnohem víc

Jaké jsou výhody nových kanceláří? Patří mezi ně lukrativnější lokalita, lepší dopravní dostupnost, vyšší počet parkovacích míst. Také třeba moderní design, ekologičnost anebo dokonce snížení provozních nákladů. Firmy se do nových kanceláří stěhují z mnoha různých důvodů. Až po nastěhování pak ocení i další výhody, které nové kanceláře v praxi firemního života přinášejí.

Celý článek

21. 7. 2016

Praha 7 – Holešovice - Centrum možnosti pro váš byznys

Praha 7, lokalita s nečekanými možnostmi, ze kterých může vytěžit jak firma sídlící v této čtvrti, tak i samotní rezidenti. Pokud si plánujete pronajmout kancelář v Praze 7, asi vás nejvíce zajímají Holešovice.

Celý článek

20. 5. 2016

Jste spokojeni ve svých kancelářích? Ukažte to!

Startuje třetí ročník soutěže CBRE Zasedačka roku

Celý článek

18. 5. 2016

Lubo Smid z technologické firmy STRV: Nechceme pozlátko, ale kanceláře, které jsou opravdu funkční

STRV patří mezi přední české společnosti, které se věnují vývoji mobilních a webových aplikací. V roce 2004 ji založili David Semerád, Lubo Smid, Pavel Zeifart a Martin Šťáva dnes pracují výhradně pro klienty v USA, kam se vedení společnosti přesunulo roku 2012.

Celý článek

19. 4. 2016

Na návštěvě VKancelari.cz - spokojený zaměstnanec pracuje mnohem lépe

Inspirace není nikdy dost. Proto vám ji budeme přinášet průběžně. Jako první si s námi o svých nápadech na zdravé a moderní kancelářské prostředí přišel popovídat Tomáš Kolomazník, na slovo vzatý odborník a šéfredaktor portálu - Vkancelari.cz.

Celý článek

4. 4. 2016

„Dobrá adresa“ a další parametry úspěšné právnické kanceláře

Kanceláře právnických firem jsou od těch ostatních značně odlišné, například tím, že sídlí převážně v centru Prahy, kde bývá obecně také horší automobilová dostupnost nebo omezený počet parkovacích míst. Kde si pronajímají kanceláře úspěšní právníci?

Celý článek

29. 3. 2016

Chcete obstát ve válce o talenty? Nabídněte zaměstnancům víc než jiní

Klíčovým faktorem úspěchu každého podnikání jsou lidé. Kvalifikovaní pracovníci patří k těm největším a také nejvýznamnějším investicím každé společnosti.

Celý článek

17. 2. 2016

CBRE Zasedačka roku

Máte zájem o fotoknihu s finalisty soutěže CBRE Zasedačka roku? Napište nám na petra@zasedackaroku.cz.

Celý článek

9. 12. 2015

Známe 33 finalistů v soutěži Zasedačka roku 2015

Je to tady! Známe 33 finalistů soutěže Zasedačka roku 2015. Společnosti soutěží o nejvíce inspirativní kanceláře a příjemné pracovním prostředí v naší české kotlině.

Celý článek

8. 12. 2015

Jak navrhnout inspirativní relaxační zónu

Jsou dny i období, kdy zaměstnanci neoplývají výkonností a efektivitou. Co může být důvodem? Špatné počasí, stres doma či v práci, lehká opička po večírku nebo prostě špatná nálada. Tu je potřeba rozptýlit. Jak tomu můžete pomoci vy, zaměstnavatelé?

Celý článek

27. 11. 2015

Praha: čtvrť za čtvrtí. Vítejte na Smíchově

Na Smíchov i z něj se vám bude cestovat skvělé z každé části Prahy. I mimo ní. Výhodou je blízkost Smíchovského nádraží, Strahovského tunelu a rychlý přístup na dálnici D1. Nechte se vtáhnout do pražské lokality v Praze 5, Smíchova.

Celý článek

26. 11. 2015

6 horkých tipů na sídlo vaší kanceláře

Kancelářské prostory reprezentují firmu. Vytvářejí inspirativní pracovní prostředí pro zaměstnance. Slouží k setkávání s obchodními partnery. Na jejich atraktivitě závisí spokojenost nejen těch, kteří jsou součástí firmy. Ale i návštěvníků z řad obchodních partnerů, sponzorů či účastníků školení. Přinášíme horký tip na žádané kanceláře. V těchto budovách stojí za to mít sídlo vaší firmy.

Celý článek

5. 11. 2015

Pro čtvrtinu českých zaměstnanců je obtížné vytvořit si prostor na osobní život

Dvě třetiny si myslí, že flexibilita v práci by to mohla zlepšit

Celý článek

30. 10. 2015

Na návštěvě v Grand Restaurant: Rozhovor s Pavlem Maurerem

"Gastronomie mne zajímá vždy, protože jíst a pít musíme stejně jako dýchat, ať už se nacházíme v jakémkoli prostředí – jinak je s námi konec. Jídlo a pití jsou součástí zasedaček, kanceláří, pracoven i meeting roomů. Bohužel často jíme v dopravních prostředcích, na ulici, ve stoje a v běhu. To je špatné." Říká v dalším ze série exkluzivních CBRE Interview Pavel Maurer, odborník na gastronomii.

Celý článek

6. 10. 2015

Na návštěvě v Economii – Rozhovor s Milošem Čermákem

"Openspace je terčem vtipů, pro naši práci je ale funkční a pohodlný", říká v dalším ze série exkluzivních CBRE Interview Miloš Čermák, šéfredaktor iHned.cz.

Celý článek

11. 8. 2015

Na návštěvě v GOOGLE - rozhovor s Táňou le Moigne

Jedním z loňských vítězů soutěže CBRE Zasedačka roku byl i Google, který svým sídlem na pražském Andělu velmi zaujal nejen porotu. O tom, jak by měly firmy žít, jsme se bavili s ředitelkou českého Googlu Táňou le Moigne.

Celý článek

4. 5. 2015

Udělejte si procházku naší inovativní pražskou kanceláří!

Přijďte nás navštívit a zároveň si prohlédnout náš unikátní koncept „new ways of working“ v praxi! Rádi Vás provedeme naší kanceláří a vysvětlíme Vám, jaké výhody tento koncept přináší.

Celý článek

6. 3. 2015

Zaměstnanci CBRE si po roce nové kanceláře pochvalují

Podívejte se, jaké výhody vidí naši zaměstnanci v kancelářském konceptu flexi office. Více v článku Hospodářkých novin!

Celý článek

12. 2. 2015

Kanceláře budoucnosti? Flexibilní kancelářské prostory!

O moderních trendech v oblasti kancelářských prostor si přečtěte v časopisu Forbes!

Celý článek

16. 1. 2015

Nejlepší české kanceláře. 6 rad, jak si vybrat a zařídit tu vaši

Přehled 23 nejzajímavějších, které vybrala porota soutěže CBRE Zasedačka roku. U každé z fotek je vysvětlení firmy, jak svou zasedačku vytvořili.

Celý článek