Zanechte nám na sebe kontakt, brzy se Vám ozveme s nabídkou

nebo
Pomáhá Vám

Novinky

Kategorie novinek

20. 8. 2018

Nájemné za kanceláře v Ostravě se nemění

Představujeme vám nejnovější údaje o kancelářském trhu v Ostravě, které vycházejí ze studie sdružení Regional Research Fora. Spolu s Colliers International, Cushman & Wakefield, JLL a Knight Frank jsme součástí této studie. Díky této spolupráci poskytujeme co možná nejúplnější, nejpřesnější a nejtransparentnější data o vývoji regionálních kancelářských trhů v České republice.

Celý článek

17. 8. 2018

Brno nabízí 50 200 metrů čtverečních volných kanceláří

Představujeme vám nejnovější údaje o kancelářském trhu v Brně, které vycházejí ze studie sdružení Regional Research Fora. Spolu s Colliers International, Cushman & Wakefield, JLL a Knight Frank jsme součástí této studie. Díky této spolupráci poskytujeme co možná nejúplnější, nejpřesnější a nejtransparentnější data o vývoji regionálních kancelářských trhů v České republice.

Celý článek

15. 8. 2018

Mayhouse: Kanceláře pro moderní způsoby spolupráce

Ve vyhledávané lokalitě Pankrác rostou kancelářské budovy jako houby po dešti. Jednou z nich je administrativní projekt Mayhouse, jehož dokončení je plánováno na jaře 2019. Developer CPI Property Group, největší vlastník moderních kancelářských budov v Praze, budovu projektoval tak, aby splňovala náročné požadavky budoucích nájemců a nabízela široké spektrum služeb. Dále se v článku dozvíte, co všechno developer pro své budoucí nájemce připravuje.

Celý článek

26. 7. 2018

V Praze bylo dokončeno více než 50 tisíc metrů čtverečních kancelářských prostor

Ve druhém čtvrtletí roku 2018 se pražský kancelářský trh rozrostl o 51 500 metrů čtverečních, a to díky dokončeným projektům Trimaran, Dynamica a Rustonka R2. Do roku 2020 by pak v Praze mělo být dokončeno dalších 312 500 m2. Tato data vychází z nejnovější studie sdružení Prague Research Forum (PRF), jehož jsme spolu s Colliers International, Cushman & Wakefield, JLL a Knight Frank součástí. Díky této spolupráci můžeme poskytovat co možná nejúplnější, nejpřesnější a nejtransparentnější data o vývoji pražského trhu.

Celý článek

13. 7. 2018

Rustonka: Když se skloubí účelnost, modernost, estetika a tradice

Jedinečný kancelářský komplex Rustonka charakterizuje modernost, funkčnost a důraz na ekologii a udržitelnost. Developer J&T Real Estate projekt postavil v žádané lokalitě pražského Karlína, jen 2 minuty od stanice metra Invalidovna. Rozsáhlý projekt nabízí budoucím nájemcům 38 tisíc m2 kancelářské plochy a přes 2 tisíce m2 maloobchodní plochy. Přečtěte si, proč právě Rustonka je vhodným prostorem pro vaše podnikání.

Celý článek

27. 6. 2018

TRIMARAN: šetrný k životnímu prostředí a vašemu rozpočtu

Oblíbená kancelářská lokalita Pankrác hlásí nový přírůstek, budovu TRIMARAN. Název budovy vychází z půdorysu objektu, který připomíná loď. Nový projekt nabízí nejen kancelářské prostory a retailové jednotky, ale také nové konferenční centrum, které je jedinečné po architektonické stránce a využím nejmodernější techniky. Projektanti také neopoměli aspekt šetrnosti k životnímu prostředí. Jaké konkrétní kroky podnikli se dozvíte dále v článku.

Celý článek

21. 6. 2018

Dynamica: Poslední kancelářský dílek vzkříšeného brownfieldu

Developer Penta Investments stále pokračuje v oživování brownfieldu Waltrovka v pražských Jinonicích. V areálu slavné bývalé továrny Walter Motors aktuálně dokončil budovu Dynamica, která svým budoucím nájemcům nabízí stylové prostory v pěkném prostředí jen 10 minut metrem do centra. Celková pronajímatelná plocha kanceláří činí 12 616 m2 a prostory lze přizpůsobit požadavkům nájemce tak, aby odrážely jeho firemní kulturu a styl práce.

Celý článek

25. 5. 2018

Příběhy kancelářských budov: Z bývalé strojovny a kotelny ČKD vznikly moderní kanceláře – Machine House

Přestavba původních průmyslových objektů na administrativní a kancelářské prostory je již pro současný Karlín typická. Další ukázkou jsou moderní kancelářské prostory Machine House, které vznikly rekonstrukcí původní strojovny společnosti ČKD.

Celý článek

11. 4. 2018

Příběhy kancelářských budov: Projekt Florentinum nahradil budovy bývalého Rudého Práva

Florentinum je nadčasovou stavbou a výjimečným prostorem pro obchodníky, hlásící se k dědictví evropské kulturní tradice. Administrativní devítipodlažní palác s obchodní pasáží, nádvořím a zahradou se nachází v centru Prahy mezi ulicemi Na Poříčí a Na Florenci. Společnosti Penta Investments trvala stavba o celkové rozloze 126 000 m2 podlažní plochy rok a půl. Autorem je studio Cigler Marani Architects.

Celý článek

28. 3. 2018

Příběhy kancelářských budov: FIVE - propojení historické a moderní architektury

VV roce 2017 byl dokončen developerský projekt společnosti Skanska Five. Moderní sedmipodlažní kancelářská budova o ploše zhruba 14 500 m2 poskytuje svým nájemcům architektonicky i uživatelsky unikátní zázemí, které klade důraz na ekologii garantovanou certifikací LEED Platinum. Budova vznikla v místě bývalé tramvajové vozovny v ulici Na Valentince na pražském Smíchově, v blízkosti metra Anděl. Smíchov je díky snadné dostupnosti a rozmanitým službám jedním z nejoblíbenějších současných míst pro podnikání v Praze. Autorem přestavby je architektonické studio Qarta architektura.

Celý článek

22. 3. 2018

Příběhy kancelářských budov: Kanceláře a rezidence z areálu Nuselského pivovaru

Areál Nuselského pivovaru ze 17. století se změní na rezidenční a administrativní objekt. Začátkem roku 2017 zakoupila investiční skupina Penta areál bývalého Nuselského pivovaru. Prostor by měl být využit převážně pro rezidenční výstavbu, zahrnující až 400 nově vzniklých bytů.

Celý článek

15. 12. 2016

Vybírejte kancelářské budovy s bezproblémovým parkováním

Představte si tu situaci. Jedete na obchodní schůzku s důležitým zákazníkem. Máte sice časovou rezervu, a tak vás zácpa v centru Prahy nechá chladným. Jste téměř na místě, jenže máte potíže s parkováním. Časová rezerva je pryč a s ní i váš klid… Schůzka asi nebude probíhat zcela hladce, jenom kvůli tomu, že se vám nepodařilo zaparkovat. Obdobně jako Vy se bude cítit i váš dodavatel či obchodní partner, který jede k vám do firmy. Pokud se zdrží tím, že nemá kam postavit auto, může ho to vyvést z rovnováhy.

Celý článek

26. 8. 2016

Trend růstu developerských projektů - do roku 2020 až 700 tisíc m2 nových kancelářských prostor

Praha je business centrem naší republiky, ale také oblíbenou lokalitou, které si pro své sídlo vybírají různé zahraniční společnosti. Dokládá to stále rostoucí poptávka po zdejších kancelářských prostorech. Pozitivní ekonomický vývoj jde ruku v ruce s poptávkou po nových, vysoce moderních kancelářích, s mimořádnou dostupností a rozsáhlou nabídkou služeb.

Celý článek

13. 8. 2015

Výstavba kanceláří v roce 2017 opět výrazně ožije

Krátkodobě se v roce 2016 výstavba kancelářských prostor sníží na úroveň roku 2010, ale v roce 2017 opět ožije. Za oživením bude stát několik projektů. Například se plánují dostavět kancelářské celky Futurama, Butterfly a Five.

Celý článek

7. 8. 2015

Developerské projekty v Praze v roce 2015

Praha v současné době nabízí přes 3 miliony m2 kancelářských prostor. V loňském roce bylo dokončeno 15 administrativních objektů, které nabízejí kolem 150 tisíc m2 ploch.

Celý článek

11. 6. 2015

Praha: čtvrť za čtvrtí, Karlín

Cinkající tramvaje, život v ulicích, vůně ranní kávy a čerstvého koláče. Do centra coby kamenem dohodil. Moderní klimatizované kanceláře či zrekonstruované architektonické skvosty se zachovanými industriálními prvky.

Celý článek

12. 5. 2015

Prodává se výjimečný kancelářský projekt Green Point

V blízkosti Anděla se prodává výjimečný kancelářský projekt Green Point.

Celý článek