Zanechte nám na sebe kontakt, brzy se Vám ozveme s nabídkou

nebo
Pomáhá Vám
18. 9. 2018
„Spolupráce s Terezou si ohromně ceníme, neboť nám dlouhodobě přináší skvělé výsledky. Velmi dobře se orientuje na trhu a je na ní jasně vidět upřímné nadšení do realitního byznysu.

Evelyn Laqua

DEKA Immobilien

Tereza Míková se ujímá pozice Senior Consultant v týmu Office Agency

Tereza Míková postupuje po dvou letech v roli konzultanta na seniorskou pozici. Svými komunikačními dovednostmi, nadšením a detailní znalostí trhu úspěšně splnila všechny předpoklady nezbytné k tomu, aby mohla zastávat roli Senior Consultant v oddělení Advisory & Transaction Services. Na novou pozici nastoupila v září 2018.

„Na Tereze oceňuji zejména vysokou míru motivace a schopnosti samostatné práce, při jednání s klienty působí velmi sebejistě a profesionálně. Už jako konzultant se často soustředila na aktivity s výrazným přesahem do seniorských kompetencí a zvládala je výborně,” hodnotí Kateřina Havlová, která v CBRE zastává roli Associate Director v oddělení Advisory & Transaction Services.

Cesta k nové pozici

Tereza se k CBRE připojila v roce 2012, kdy měla na starosti podporu týmu čítajícího 12 členů. O dva roky později přijala roli konzultanta, v rámci které ve spolupráci s kolegy v oddělení Advisory & Transaction Services vyhledávala nové lokality pro relokaci nájemců z řad středních až nadnárodních firem a zajišťovala komunikaci s majiteli budov. Ve správě měla široké portfolio klíčových klientů CBRE – VIG, HB Reavis, Skanska Property nebo Penta Investment.

V roce 2016 si Terezu výslovně vyžádal k úzké spolupráci německý fond DEKA Immobilien, v rámci které prokázala perfektní znalost zákaznické péče a komunikace s klienty. „Spolupráce s Terezou si ohromně ceníme, neboť nám dlouhodobě přináší skvělé výsledky. Velmi dobře se orientuje na trhu a je na ní jasně vidět upřímné nadšení do realitního byznysu,” hodnotí Evelyn Laqua z DEKA Immobilien.    

„Práce, kterou Tereza jako člen týmu DEKA za dva roky odvedla, je jasným důkazem toho, že si povýšení na seniorskou pozici právem zaslouží. V letech 2016 a 2017 úspěšně vyjednala více než 18 000 m2 kancelářských prostor, v letošním roce je to již 10 000 m2 nových transakcí. Pevně věříme, že jako Senior Consultant získá nové možnosti, jak své schopnosti ještě efektivněji využít,” uzavírá Kateřina Havlová.