Zanechte nám na sebe kontakt, brzy se Vám ozveme s nabídkou

nebo
Pomáhá Vám
7. 8. 2018
Naším cílem je vždy najít kompromis pro obě strany, což se nám dlouhodobě daří.

Kateřina Havlová

Associate Director

Office Agency ve druhém kvartálu 2018 obhájilo své prvenství na trhu

Tým Office Agency má za sebou další velmi úspěšné období. Ve druhém kvartálu roku 2018 jsme zajistili pronájem 46 800 m2 kancelářské plochy a obhájili tak první příčku s podílem na trhu 46 procent. Velký podíl na tomto výsledku má dokončená transakce se společností Siemens, jež svou rozlohou téměř 24 000 m2 patří mezi jednu z nejvýznamnějších transakcí, kterou CBRE v České republice zprostředkovala.

32% podíl na realitním trhu z pozice zastupování pronajímatelů

Z pozice zastupování pronajímatelů jsme se v posledním kvartále umísili na druhém místě s podílem na trhu 32 procent.

Na námi spravovaných budovách jsme přivítali jak nové nájemce, tak jsme zajistili přejednání smluv stávajících nájemců. Naším cílem je vždy najít kompromis pro obě strany, což se nám dlouhodobě daří, a to mě velmi těší. Rozsahem největší transakce se týkaly zejména budov Gemini, Qubix, Jungmannova Plaze a Zirkon,“ upřesňuje Kateřina Havlová, Associate Director a team leader týmu Zastupování pronajímatelů.

Předjednání nájemní smlouvy pro Siemens bylo klíčové

Simon Orr, Associate Director a team leader týmu Zastupování nájemců, dodává: „Klíčovou transakcí našeho týmu bylo přejednání nájemní smlouvy společnosti Siemens. Na tomto kontraktu jsme s Helenou Hurábovou pracovali téměř dva roky a je nám velkým potěšením, že si společnost Siemens vybrala právě CBRE. Dalšími klienty, kterým jsme v tomto období pomohli, a jejichž jména mohu uvést, jsou společnosti Dimension Data, Syngenta, Multisport nebo Citi Bank.“

V pozici zastupování nájemců jsme v tomto kvartále utržili 56% podíl na trhu, což představuje téměř 30 900 metrů čtverečních pronajaté plochy.

Personální změny

 „Druhý kvartál letošního roku byl pro náš tým zajímavý i z hlediska personálních změn. Jindřiška Nováková, Klára Kabátová, Jiří Cacák a Michaela Miženková byli povýšeni za své vynikající výsledky a zkušenosti a rovněž se k týmu připojila Kamila Karasová, která se stará o veškeré marketingové aktivity týmu. Zároveň přebírám vedení týmu od Katariny Wojtusiak, která se zhostí nové role v rámci CBRE. Doufám, že navážu na její úspěšné vedení a spolu s týmem si udržíme pozici jedničky i v dalším kvartálním období,“ říká Helena Hurábová, Head of Advisory & Transaction services – Office

Pokud i vy hledáte nové kancelářské prostory, neváhejte se na nás obrátit. Podívejte se na naši širokou nabídku.

Tip: Přečtěte si článek V Praze bylo dokončeno více než 50 tisíc metrů čtverečních kancelářských prostor.