Zanechte nám na sebe kontakt, brzy se Vám ozveme s nabídkou

nebo
Pomáhá Vám
2. 8. 2018
Mám velké štěstí, že od ní mohu převzít skvěle nastavený a fungující tým, který chci dále rozvíjet tak, aby každý mohl naplno využít svých zkušeností i schopností. Jen tak můžeme nabízet nejlepší služby našim klientům.

Helena Hurábová

Head of Advisory & Transaction services – Office

Helena Hurábová přebírá vedení Office Agency

Novou Head of Advisory & Transaction services – Office společnosti CBRE se stala Helena Hurábová. Vedení týmu přebírá od Katariny Wojtusiak, která ve společnosti zůstává, ale přechází do nové role Head of Client Care. Hurábová ve společnosti působí již 20 let a během této doby byla součástí mnoha velkých transakcí.

Neustálý rozvoj Office Agency

Plán Heleny Hurábové v její nové roli je plynule navázat na úspěšnou práci Katariny Wojtusiak a oddělení nadále rozvíjet.

Katarina byla na pozici vedoucího oddělení déle než čtyři roky a já měla možnost sledovat, jak nás vedla a podporovala v naší denní činnosti. Mám velké štěstí, že od ní mohu převzít skvěle nastavený a fungující tým, který chci dále rozvíjet tak, aby každý mohl naplno využít svých zkušeností i schopností. Jen tak můžeme nabízet nejlepší služby našim klientům,” říká Helena Hurábová, Head of Advisory & Transaction services – Office společnosti CBRE.

Dlouholeté zkušenosti a významní klienti

Helena Hurábová má rozsáhlé a dlouholeté zkušenosti s přípravou a realizací projektů pronájmů kancelářských prostor – od vytváření marketingových materiálů a diskusí o plánech či rozvržení kanceláří s ohledem na jejich využívání nájemci až po úspěšné pronájmy kanceláří často ještě před jejich kolaudací.

Mezi její významné klienty patří Equa bank, Dimension Data, Socialbakers, Seznam nebo Siemens. Posledně jmenovaná společnost představuje s čtyřiadvaceti tisíci metrů čtverečních zároveň největší pronájem kancelářských prostor, který CBRE v Česku doposud zprostředkovala. V minulosti byla Hurábová také u výstavby mnoha projektů, kdy po boku pronajímatele prošla celým procesem, např. Palladium, Oasis Florenc, City West, a mnoho dalších.

„Jsem přesvědčen, že Helena je díky rozsáhlým a dlouholetým zkušenostem skvělou volbou na post ředitelky Advisory & Transaction Services - Office,” říká Richard Curran, Managing Director společnosti CBRE. „Navíc jí velmi dobře znají a uznávají nejen kolegové v CBRE ale i naši zákazníci – nájemci, správci, vlastníci i developeři a bude tak snadné pokračovat v dosavadní spolupráci a případně ji i dále rozšiřovat.“