Zanechte nám na sebe kontakt, brzy se Vám ozveme s nabídkou

nebo
Pomáhá Vám
15. 5. 2018
Mám velkou radost, že se nám v prvním kvartálu roku 2018 dařilo a mohli jsme navázat na úspěchy předchozího roku. Za těmito úspěchy stojí zejména skvělý tým, ale také klienti, kterým můžeme být nápomocni při hledání ideálních prostor.

Kateřina Havlová

Associate Director

Office Agency tým si drží pozici jedničky na trhu

V týmu Office Agency máme hned několik důvodů k radosti. V prvním kvartálu roku 2018 se nám podařilo zajistit pronájem 13 037 m2 kancelářské plochy, díky čemuž jsme si udrželi vůdčí pozici na trhu s podílem 26 procent. Dařilo se nám v obou segmentech, a to jak v pozici zastupování nájemců, tak v pozici zastupování pronajímatelů.

Mám velkou radost, že se nám v prvním kvartálu roku 2018 dařilo a mohli jsme navázat na úspěchy předchozího roku. Za těmito úspěchy stojí zejména skvělý tým, ale také klienti, kterým můžeme být nápomocni při hledání ideálních prostor. Naším cílem pro další období bude uzavřít již rozjednané transakce, udržet si vůdčí pozici na trhu a chopit se dalších příležitostí, které trh nabízí,” uvedla Kateřina Havlová, Associate Director v týmu Office Agency.

Jak Kateřina Havlová naznačila, velmi nás těší důvěra našich klientů a těšíme se, jaké zajímavé příležitosti přijdou nebo budou uzavřeny v rámci dalšího období. Pokud i Vy hledáte nové kancelářské prostory, neváhejte se na nás obrátit. Podívejte se na kompletní nabídku našich kanceláří.