Zanechte nám na sebe kontakt, brzy se Vám ozveme s nabídkou

nebo
Pomáhá Vám
22. 1. 2018
Stěny jsou netradiční a účinnou cestou, jak hovořit se zákazníkem, upevňovat firemní spirit, podpořit image, upoutat pozornost, motivovat zaměstnance a zlepšit pracovní prostředí.

Luděk Rychtar

CEO Arkadia, Project Leader Wallmarketing.cz

Wallmarketing.cz - firemní příběhy psané na stěnách

Vzhledem k tomu, že společnost CBRE disponuje nejširší nabídkou kanceláří na trhu, patří nájemníci budov CBRE mezi typické wallmarketingové zákazníky. Ať už si zařizují nové kanceláře nebo dělají fitout těch stávajících, často dojde i na proměnu bílých stěn v atraktivní komunikační nástroj a plochu pro představení jejich příběhů.

Wallmarketing je spojením interiérového designu, mobiliáře, firemní kultury a nekonečných zdí či prosklených příček do jednoho estetického a informačního celku.  Je to propracovaný nástroj, díky němuž může být váš prostor nejen hezký, ale také chytrý a sdělný. Stěny jsou netradiční a účinnou cestou, jak hovořit se zákazníkem, upevňovat firemní spirit, podpořit image, upoutat pozornost, motivovat zaměstnance a zlepšit pracovní prostředí.

Není důležité, jestli chcete v nových kancelářích komunikovat firemní hodnoty, jako IT společnost ABRA (P3 Prague Green Tower, Praha) nebo chcete ladit interiér prostřednictvím asociací na nabízené produkty, jako evropský obchodník s parfumeristickým zbožím NOTINO (BBP Offices - Londýnské náměstí, Brno ). Prostřednictvím wallmarketingu můžete osvěžit již dávno zaběhnuté kanceláře, prezentovat brand values a vytvořit dostatek ploch pro vyjádření zaměstnanců, jako farmaceutická společnost BAYER (City West, Praha), nebo prostřednictvím stylizovaných postaviček předávat rady k využívání multifunkčních tiskových zařízení, jako Konica Minolta (Argo Alpha, Praha). Pokud máte novou komunikační strategii, můžete stěny využít pro permanentní kampaň uvnitř firmy, stejně jako obchodník se smart daty, mezinárodní společnost BISNODE (City West, Praha).

Wallmarketing funguje tam, kde se pohybují lidé, ať už jde o kancelářské prostory, showroomy, prodejny, obchodní centra, recepce, čekárny, muzea, výstavní prostory atd. Je dobrým partnerem nejen pro investory, ale i pro architekty - jejich návrhy se stanou ještě osobitější a firmám ušité na tělo. 

Více informací a inspirace najdete na www.wallmarketing.cz.

Ukázka realizace wallmarketingu společnosti Notino:

Ukázka realizace wallmarketingu společnosti ABRA: