Zanechte nám na sebe kontakt, brzy se Vám ozveme s nabídkou

nebo
Pomáhá Vám
17. 5. 2017
Jsme opravdu hrdí, že je projekt „Zasedačka roku“ úspěšný i v dalších evropských zemích. Účastníci soutěže mají příležitost udávat trendy v kancelářích setkávat se se zajímavými lidmi a získávat tvůrčí inspiraci a zajímavé obchodní kontakty.

Petra Lávičková

Head of Corporate Marketing & PR, CBRE

CBRE Zasedačka roku získává mezinárodní rozměr

Soutěž CBRE Zasedačka roku, která hodnotí nejlepší kancelářské prostory, byla zahájena v České republice v roce 2014. Odkud se rozšířila do zahraničí, a momentálně tak dosahuje mezinárodního rozměru.

Formátem a úspěchem soutěže v České republice se nechaly inspirovat 4 země z regionu střední a východní Evropy, které nyní pořádají své vlastní regionální soutěže:

Doposud se zúčastnilo více než 339 společností.

„Jsme opravdu hrdí, že je projekt „Zasedačka roku“ úspěšný i v dalších evropských zemích. Účastníci soutěže mají příležitost udávat trendy v kancelářích, setkávat se se zajímavými lidmi a získávat tvůrčí inspiraci a zajímavé obchodní kontakty,“ říká Petra Lávičková, Head of Corporate Marketing & PR, CBRE.

Posláním této soutěže je šíření myšlenky a povědomí o kvalitním pracovním prostředí mezi profesionály a širokou veřejnost. Soutěž hodnotí společnosti v několika kategoriích z hlediska designu, originality, inovace, praktičnosti a atraktivity pracovního prostředí pro zaměstnance.

Zabrousit do historie a přečíst si články o soutěži CBRE Zasedačka roku můžete zde: https://www.cbreproperties.cz/cs/kancelare/novinky?c=cbre-zasedacka-roku.