Zanechte nám na sebe kontakt, brzy se Vám ozveme s nabídkou

nebo
Pomáhá Vám
5. 12. 2017
„Firmy si často neuvědomují, co je hlavním benefitem jejich kancelářských prostor a kde je potřeba pečlivě zvážit, jaké prvky či barvy v místnostech použijí. Například světlo v kancelářích je něco, co firmy podceňují, přitom světlo dodá prostorám úplně ji

Eva Jiřičná

světoznámá architektka a předsedkyně poroty CBRE Zasedačka roku

CBRE Zasedačka roku 2017 oznámila finalisty

  • Do soutěže CBRE Zasedačka roku se letos přihlásilo rekordních 94 firem

  • Rekordní počet 42 finalistů vybrala odborná porota v čele s Evou Jiřičnou

  • Letos mohou firmy vyhrát v devíti kategoriích, nově v kategorii Malá kancelář a Architektonický návrh, jejímž odborným garantem je ČVUT a hodnotí se ve spolupráci s předsedkyní poroty Evou Jiřičnou a studenty


CBRE, světový lídr v sektoru komerčních realitních služeb, zastřešuje již čtvrtý ročník prestižní soutěže CBRE Zasedačka roku, která hodnotí nejlepší kanceláře v České republice. Odborná porota ve složení Eva Jiřičná, Biljana Weber (Microsoft), Marie Passburg (Skanska), Richard Curran (CBRE), Tomáš Jindříšek (Dark Side), Jiří Tourek (Philips) a Pavel Maurer vybrala finalisty, kteří se utkají o vítězství ve čtyřech různých kategoriích, mezi které patří Zasedačka roku, Kancelář jako DNA firmy, Nejatraktivnější pracovní prostředí a Malá kancelář. O vítězi v kategorii Zdravá kancelář rozhodne odborná porota České rady pro šetrné budovy, v kategorii Kanceláře pro budoucí výzvy odborná porota společnosti Skanska, v kategorii Chytrá spolupráce odborná porota společnosti Microsoft, a v kategorii Architektonický návrh, jejímž odborným garantem je ČVUT, rozhodnou studenti ve spolupráci s předsedkyní poroty Evou Jiřičnou. Letos opět může hlasovat i široká veřejnost v kategorii Hlasování veřejnosti na zasedackaroku.evropa2.czVítězové budou oznámeni na slavnostním vyhlášení v únoru 2018.


Finalisté CBRE Zasedačka roku 2017

ABB

Notino

Ackee

Obsahová agentura

Air Bank

Obývák

Arendon Development Company

Opero

Avocode

Optimics

CA Technologies

Oracle Czech

Concur Czech

Phonexia

Czech Promotion Group

Poradenská centra a hypocentra MPSS

De Heus

Red Hat Czech

DLA Piper Prague

SAP Services

EPAM Systems

SCS Software

ERA

SLV Czech

Fashion Arena Prague Outlet

Sonnentor

Global IT Center, HeidelbergCement Group

Spolek hypotečních poradců

Heureka Shopping

Techona

Kiwi

TESCO SW

Kreston A&CE Group

Tipsport

Line Control

U1

Mainstream Technologies

Ubiquiti Networks CZ

MSD

UP21

Neo Visionaries Czech

Vault 42


Do soutěže CBRE Zasedačka roku 2017 se přihlásilo rekordních 94 firem. Jednoznačnou převahu mají IT společnosti, kterých je mezi finalisty 17, dalšími zastoupenými obory jsou e-commerce, finanční sektor, coworkingová centra, společnosti z oblasti médií a marketingu, obchodní společnosti, advokátní kanceláře nebo společnosti z oblasti výroby.

Mezi finalisty jsou společnosti převážně z Prahy a Brna (Notino, Kiwi, Global IT Center, Line Control, Kreston A&CE Group, Obsahová agentura, Phonexia, Red Hat Czech). Jsou zde, ale i firmy z dalších regionů jako Tipsport (Beroun), De Heus (Bučovice, Vyškov), Sonnentor (Čejkovice, okr. Hodonín), ABB (Jablonec nad Nisou), TESCO SW a Vault 42 (Olomouc), ERA (Pardubice).

Petra Lávičková, Head of Marketing & PR společnosti CBRE, která je organizátorem soutěže CBRE Zasedačka roku, říká: „Letošní ročník je rekordní po všech stránkách, jak v počtu registrovaných firem a finalistů soutěže, tak i v množství zajímavých projektů v regionech. Osobně vidím, že kvalita a design kanceláří není doménou jen velkých korporací, ale také menších společností, proto jsme letos nově zařadili kategorii Malá kancelář.“

Odborná porota rozhodovala na základě hodnotících kritérií z hlediska designu, originality, inovace, praktičnosti, atraktivity pracovního prostředí pro zaměstnance a osobně ještě několik z firem navštíví, aby rozhodla o finálních vítězích.

Eva Jiřičná, světoznámá architektka a předsedkyně poroty CBRE Zasedačka roku, říká: „Firmy si často neuvědomují, co je hlavním benefitem jejich kancelářských prostor a kde je potřeba pečlivě zvážit, jaké prvky či barvy v místnostech použijí. Například světlo v kancelářích je něco, co firmy podceňují, přitom světlo dodá prostorám úplně jiný rozměr. Jsem ale ráda, že vidím snahu českých firem mít kvalitní a pohodlné kanceláře, které každoročně mám možnost vidět nejen v rámci této soutěže.“

Mezi finalisty v kategorii Architektonický návrh jsou tato studia Zuzana Bošková a Petr Láska (s návrhem pro společnost Avocode), Kaplan architekti a Horalík ateliér (CA Technologies), ZOAA (Heureka Shopping), YUAR (MSD), Mária Maninová, Petr Hanousek, Noro Gáfrik (Opero), Hezkey (Poradenská centra a hypocentra MPSS), No-A architekti/Vesper Frames (Sonnentor).

   

KONTAKT:

Jméno: Ivona Novotná
Tel: +420 731 889 963
E-mail: ivona.novotna@cbre.com
CBRE Zasedačka roku – Facebook, Linkedin, Instagram

 

O soutěži CBRE Zasedačka roku – www.zasedackaroku.cz

Soutěž vyhlašuje a zastřešuje společnost CBRE, světový lídr v oblasti komerčních realitních služeb. V roce 2014 proběhl první ročník. Od té doby se do soutěže v České republice zapojilo téměř 300 firem a porota z nich vybrala 135 finalistů. Generálními partnery jsou společnosti Microsoft, Philips, Skanska, hlavními partnery jsou AV MEDIA, Dimension Data, ELAN Interior, LIKO-S, NESPRESSO, Siemens, Wallmarketing. Mezi další partnery patří 4WORKS, AI-DESIGN, AmCham, Cocuma, Moser, Česká rada pro šetrné budovy, ČVUT - katedra architektury, e-kolo.cz, Národní rada osob se zdravotním postižením. Více o soutěži se dozvíte na webových stránkách www.zasedackaroku.cz.