Zanechte nám na sebe kontakt, brzy se Vám ozveme s nabídkou

nebo
Pomáhá Vám
21. 7. 2016
Pronajměte si kanceláře třeba v budově Lighthouse u Libeňského mostu. Je z ní jedinečný výhled na řeku.

Praha 7 – Holešovice - Centrum možnosti pro váš byznys

Praha 7, lokalita s  nečekanými možnostmi, ze kterých může vytěžit jak firma sídlící v této čtvrti, tak i samotní rezidenti. Pokud si plánujete pronajmout kancelář v Praze 7, asi vás nejvíce zajímají Holešovice. Ne nadarmo v této části dlouhodobě sídlí firmy jako třeba LMC nebo MALL. Nedávno sem kanceláře přemístila společnost Etnetera. Velkým benefitem je občanská vybavenost a dopravní dostupnost MHD, autem nebo i přívozem z Karlína. Výhodou je parkování a skvělá dostupnost do centra Prahy.

Pronajměte si kanceláře třeba v budově Lighthouse u Libeňského mostu. Je z ní jedinečný výhled na řeku. Volné prostory si  v budově Lighthouse můžete pronajmout v 6. a 7. patře. Prostředí bude vyhovovat středním firmám, které hledají prostory od 500 m² do 3 000 m².

Praha 7 je vyhledávána zejména marketingovými , IT společnostmi a firmami z oblasti médií. Sídlí zde lékařské domy či polikliniky. Volné prostory v Lighthousu jsou proto velkou příležitostí pro firmy z těchto oborů, které se mohou stát součástí centra pražského byznysu.